Adalar Hurdacı Firmaları 2023 Fiyat Listeleri

Adalar hurdacı olarak uzun yılların tecrübesiyle bu sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz. Metal, çinko, çelik ve demir olmak üzere her türlü hurda çeşitlerinin alımını yapmaktayız. Ofset atıkları, otomotiv atıkları, fabrika atıkları başta olmak üzere birçok malzemenin atığı, hurda olarak tanımlanır. Bu hurdalar geri dönüşüm işlemi sonrasında ayrıştırılarak birçok farklı malzemenin hammaddesi olarak kullanılır. Geri dönüşüm için değerli olan hurdalar arasında metal, demir, bakır, pirinç, alüminyum ve çinko hurdalar yer almaktadır. Hurdalarınız üzerinden bir gelir elde etmek, çevre kirliliğine katkı sağlamak için hurdalarınızı firmamız üzerinde satabilirsiniz.

Sizde adalar bakır alan hurdacı firması arıyorsanız, güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

İçindekiler

Geri Dönüşümde Değerli Olan Metaller

Pirinç: Sıhhi tesisat armatürlerinde, kapı kollarında, anahtarlarda ve aydınlatma armatürleri gibi alanlarda sıklıkla talep gören pirinç, genel olarak sarı renkli olan metaller arasında yer alır.

Alüminyum: Bina, fabrika gibi alanlarda yaygın olarak bulunan alüminyum, geri dönüştürülerek, hammadde olarak kullanılabilmektedir. Yiyecek, içecek, konserve kutularında bu metale oldukça sık rastlanır. İç ve dış kapı pencere çerçeveleri, dış cephe kaplaması gibi alanlarda da alüminyum kullanılır. 

Bakır: Evlerde yaygın olarak kullanılan metal türlerinden bir, olan bakır, geri dönüşüm için en değeri hurdalar arasında yer almaktadır. Çok yönlü bir metal olarak hurdacılıkta oldukça fazla kullanılan bakırlar, sıhhi tesisat boruları, çatı malzemesi, çatı olukları, klima üniteleri ve elektrik kablolarında sıklıkla kullanılan bir metaldir.

adalar hurdacı telefon numarası

Adalar Hurda Telefon Numarası

Birçok alanda kullanılan, işlevselliğini kaybetmiş ve kullanım ömrü dolmuş malzemeler hurda olarak tekrar karşımıza çıkar. Bu hurdalar, geri dönüştürme işlemi ile farklı ürünlerin hammaddesi olarak kullanılır. Bu işlem ile hem enerjiden hem de maliyetten oldukça tasarruf edilir. Bu nedenle hurdacılık sektörü çok önemli bir yere sahiptir. Çevre kirliliğini korumak için büyük ölçüde etkili olan ve ekonomiye katkı sağlayan hurdacılık, son dönemlerin en fazla gelir getiren sektörleri arasında yer alıyor. Sizde metal, çelik, demir, çinko ve bakır gibi hurdalarınız için Adalar hurda firmamızı tercih edebilir, telefon numarası ile bilgi almak için sitemizde yer alan numara üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adalar Hurdacı Firması

Adalar hurdacı firması olarak, hurdacılık sektöründe güvenilir bir hizmet vermek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hızla gelişen teknoloji ile birçok ürün hurda durumuna düşmektedir. Böylelikle hurda sektörü de hızla gelişmeye ve popüler olmaya başladı. Ekonomiye büyük ölçüde katkı sağlayan bu sektör, aynı zamanda çevre kirliliğini de büyük oranda önlemektedir. Atık eşyaların çevreyi kirletmesini önlemek ve geri dönüştürülerek hammadde olarak kullanılması için hurdacılık önemli bir yere sahiptir. Bu hurdalar, geri dönüşüm işlemi ile ayrıştırılarak birçok sektörde sıfır malzeme yapımında kullanılmaktadır. Böylelikle hem maliyet hem de enerji açısından büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

Adalar Hurdacı Bakır Fiyatları

Hurda fiyatları, döviz kuruna göre değişiklik göstermektedir. Hurdanın miktarı, kullanımı ve çeşidine göre de değişiklik gösteren hurda fiyatları, geri dönüşüm oranına göre de değişir. Hurda, kullanım süresi dolmuş olan malzemelerin bütününe denir. Bu malzemeler geri dönüştürülerek birçok ürünün hammaddesi olarak kullanılmaktadır. Elektronik eşyalar, ofset atıkları, metal parçalar, fabrika atıkları gibi her türlü eşya hurda olarak tanımlanabilir. Ekonomiye ve çevre kirliliğine de büyük katkı sağlayan hurda, son dönemlerin popüler sektörleri arasında yer alır. Hurda fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak, hurda satış işlemi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz