Akyazı Hurdacı 0506 124 11 41

Akyazı hurdacı geri dönüşüm için çeşitli hurdaları kullanır. Bu hurdalar atık yönetimi kapsamında değerlendirilir. Her biri farklı sınıflamalar içerisinde ayrışır. Ek olarak hurdalar şu gruplar altında toplanır;

 • Demir ve çelik hurdaları
 • Alüminyum içerikli hurdalar
 • Lastik hurdası
 • Kağıt ve karton hurdaları
 • Plastik hurdalar
 • Alüminyum ve bakır hurdalar
 • Endüstriyel malzeme alım satım
 • Kurşun hurda alımı
 • Zamak hurda alımı
 • Krom hurda alımı
 • Nikel hurda alımı

İçindekiler

Akyazı Hurdacı

Bu kapsamda farklı sınıflamalar altında hurdalar değerlendirilir. Çeşitli sınıflarda her biri farklı bir üretim ile tekrar dönüştürülür. Ayrıca atık yönetiminde prosedüre uygun bir yol izlenir.

Yaygın olarak hurda türleri atık malzeme olarak birçok farklı parçadan oluşabilir. Tüm parçaları ayrı şekilde değerlendirilen hurdalar doğaya zarar vermemesi için yeniden dönüştürülür. Bunun yanında daha verimli ve kaynakları doğru bir şekilde kullanırken çevresel atıkları koruma konusundaki prosedürlere uyulur. Mevzuat gereğince çeşitli atıkların dönüştürülmesinde farklı işlemler yapılır. Bu konuda detaylı destek alabilir ve elinizdeki hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Akyazı En Yakın Hurdacı

Akyazı en yakın hurdacı ile elinizdeki hurdaları değerinden satabilirsiniz. Bunun yanında hurda çeşitlerinin hepsinde alım mevcuttur. Son derece farklı çeşitlilikler kapsamında dilediğiniz hurdayı değerlendirebilirsiniz. Hurda konusunda birçok farklı çalışma vardır ve her bir hurdayı farklı şekillerde değerlendirmek mümkündür. Çünkü hurdalar cam, plastik, metal gibi ürünlerden oluşabilir. Sonucunda ayrıştırma kısmı tamamlandıktan sonra her biri farklı aşamalardan geçerek atık yönetiminde geri kazandırılır.

Hurdaların değerlendirilmesi kapsamında uzman ekibimiz sizlere destek sağlar. Sunduğumuz hizmet sayesinde atık yönetiminde fayda sağlıyoruz. Bunun yanında çevresel kirliliği en aza indirmek için yaptığımız faaliyetlerle her bir ekipman, atık yönetiminde değerlendirilir. Sonucunda tüm hurdalar parçalarına ayrılarak geri dönüşümde üretime yeniden sunulur. Bu şekilde asla tekrar atık oluşmaz. Bunun yanında yeniden dönüştürülen atıklar daha sonra kullanım ömrü bitince tekrar kazandırılabilir.

Akyazı Hurdacı Fiyatları

Akyazı hurdacı fiyatları hakkında detayları öğrenmek istersiniz çeşitli kriterler üzerinden bu fiyatların belirlendiğini bilmeniz gerekir. Özellikle hurda borsası bu konuda fiyatları değiştiren en önemli unsurdur. Ek olarak döviz kurundaki değişkenler yine fiyatlardaki farkındalığı oluşturur. Miktar, ürün kalitesi ya da türü yine fiyatlardaki değişkenliği sağlar.

Çeşitli fiyatlar ürün miktarına göre farklı tutarlarda belirlenir. Ayrıca geri dönüşüme girecek ürünün belirli miktara ulaşması gerekir. Bu yüzden mutlaka firmamıza danışarak detayları öğrenmeniz gerekir. Ek olarak hurda türlerinin ayrıştırılmasında uzman ekibimiz sizlere doğru fiyatlandırmayı yapar.  Yerinde incelemeler sayesinde kolayca tespit işlemi tamamlanır.

Fiyat farkındalığını oluşturan kriterler hesaba katıldığında son rakam belirlenir. Bunun yanında çeşitli fiyatlarda piyasanın en uygun rakamlarını bizde bulabilirsiniz. Garantili çalıştığımız için bizden hizmet alarak doğru rakamları bulabilirsiniz.

Akyazı Hurdacı İletişim

Akyazı hurdacı iletişim bilgileri üzerinden hizmet sağlar. Elinizdeki hurdaları için 0506 124 11 41 iletişim numarasına konum atabilir ve bulunduğunuz yerden ürünlerin teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Ek olarak daha fazla bilgi için arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için destek hattı sizlere her zaman yardımcı olur. Hem fiyatları öğrenebilir hem de elinizdeki ürünün atık yönetiminde uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Atık yönetiminde merkezimiz uzman kadrosuyla hizmet sunar. Çeşitli işlemler doğrultusunda hurdaların tamamını en doğru şekilde işleyebilir. Ek olarak cam şişe, plastik ambalaj, elektrik kablosu ya da tesisat borusu gibi birçok farklı hurda türünü değerlendirirken birden fazla aşamaya tabi tutar. Geri dönüşümde kullanılan hurdalarda ürünlerin son ortaya çıkan miktarı yeniden kullanım için uygun olmalıdır.

Lastik ya da bunun gibi çeşitli hurdalar değerlendirilirken çevreye zarar vermeden geri dönüşüme sokulur. Bu sayede hem çevre kirliliği azalır hem de tesiste tamamen profesyonel işlemlerle geri dönüşüm yapılır. Bununla beraber hurda türünde kullanılacak olan malzeme ayrıştırma işleminde titizlikle ayrılır.

Akyazı Demir Hurda Alımı

Akyazı demir hurda alımı sayesinde elinizdeki çeşitli amaçlarla kullanılan demir türlerini satabilirsiniz. Bu hurdalar inşaat ya da metal endüstrisinde kullanılıyor olabilir. Ayrıca boru, levha ya da demir çubuklar hurda olarak değerlendirilir. Geri dönüşüm için bu malzemelerin farklı aşamalardan geçerek yeniden kazandırılması mümkündür.

Demir çelik ve hurdalar birçok farklı kullanım alanı içerisinde değerlendirilebilir. Yeniden kazandırılan bu hurdalar inşaat ya da diğer metal endüstrisinde kullanılabilir. Son derece farklı ürünler ortaya çıkaran bu özel atık yönetimi sayesinde asla çevreye zarar verilmez. İşlemesi sırasında profesyonelce hizmet sunan uzman kadromuzla geri dönüşüm işlemleri kolayca yapılır.

7/24 iletişime geçebilirsiniz