Altınova Hurdacı 2023 Alüminyum Fiyatları

Altınova hurdacı firması olarak; Yalova ve çevre ilçeler olmak üzere siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz. Bugüne dek yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda müşterilerimizin lehine çalışmalar yürüterek onlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile yürütmüş olduğumuz hurdacılık hizmetlerimizde, sizlerden gelen talep doğrultusunda tüm eşyalarınızı vermiş olduğunuz adresten teslim alıyor ve aynı gün içerisinde ödemeleri gerçekleştiriyoruz.

İçindekiler

Altınova Hurdacı

Eskiyen eşyalar çoğu zaman atılmayan bir köşede saklanan eşyaları oluşturur. Her birinin kendine has bir değeri ve kıymeti vardır. Ancak zaman geçtikçe hem saklama alanı koşullarının yeterli olmaması, hem de giderek kullanılamayan hale gelmesi nedeni ile geri dönüşüme gönderilmesi oldukça uygundur. Geri dönüşüme gönderilen eşyaların tamamı yeniden kullanılabilir hale getirilir ve topluma yeniden kazandırılır. Aynı zamanda hurda malzemesi olarak teslim edilen tüm eşyalarınız ederinden fiyatından sizlerden teslim alınır.

Altınova hurdacı hizmetlerimiz ile sizler de eskiyen eşyalarınızı bizler ile iletişime geçerek elden çıkarabilirsiniz. Ekonomik anlamda da sizlere katkı sağlayan hurdacılık hizmetlerimiz ile alakalı bilgi almak isterseniz bizler ile iletişime geçerek bilgi alabilir ve merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Altınova Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Son dönemlerde inşaat sektörü oldukça gelişmiş ve artış göstermiştir. Özellikle Yalova beldesinde ev, iş yeri gibi birçok nokta yenilenme gereksinimine giderek daha kaliteli ve daha güvenli binaların inşa edilebilmesine gereksinim duyulmuştur. Kiremit, tahta ve diğer malzemelerden inşa edilen binalar kısa süre içerisinde deforme olabilen yapılardır. Çelik konstrüksiyon yapılardan inşa edilen binalar, uzun süre dayanıklı olmakla birlikte rüzgar, kar ve benzeri fırtına durumlarına karşın ekstra korumalıdır. Altınova çelik konstrüksiyon sökümü işlemlerinde özel ekipman araçlarımız ve alanında uzman operatörlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Yenilenmeyi gerektiren tüm inşaat işlemlerinde kısa süre içerisinde söküm işlemleri yapılarak güvenli bir alan yaratıyoruz. Çevreye zarar vermeden, planlı ve sistematik çalışmalarımız ile sorunsuz söküm işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çelik çatı söküm işlemlerinde ortaya çıkan tüm hurda malzemeleri de firmamız tarafından alınarak geri dönüşüm merkezlerine teslim edilir. Bu aşamada çatı sökümlerinde meydana gelen tüm hurda malzemeler ederi fiyatından alınarak aynı gün ödeme yapılır. Sizler de çelik konstrüksiyon söküm işlemleri için firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Altınova Bina Yıkan Hurdacılar

Firmamız, Altınova bina yıkan hurdacılar listesinde yer alan firmadır. Tüm yıkım işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayarak zamandan tasarruf etmenize imkan tanıyan hurdacı firmamız profesyonel hizmet garantisi ile sizlere hizmet verir. Özellikle kentsel dönüşümün yoğun olduğu bölgelerde yıkım işlemlerine ihtiyaç vardır.

Güvenli ve kaliteli bir yıkım serüveni için firmamız ile görüşebilirsiniz. Bina içerisinde bulunan çıkma kapı, çelik kapı, PVC kaplamalı kapı, asansör, pencere, kapı kulpları, mutfak rafları ve dolapları gibi geri dönüştürülebilen tüm malzemeleri yıkım sonrasında teslim alıyoruz. Bina yıkım işlemlerine başlamadan önce firma personellerimiz tüm güvenlik önlemlerini alarak diğer binalara zarar verilmeyecek şekilde gerçekleştirilir.

Altınova Alüminyum Hurda Alımı

Kimyasal element kategorisinde yer alan alüminyum pek çok alanda aktif olarak kullanılan bir üründür. Tamamen geri dönüştürülebilir bir materyal olan alüminyum malzemesi Altınova alüminyum hurda alımı hizmeti veren firmamız tarafından temin edilir ve teslim edilen hurda malzemesinin kilogramı kadar sizlere nakit ödeme yapılır. Elinizde bulunan hurda malzemelerinizin kilogram fiyatının ne kadar olduğunu öğrenmek isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın müşterilerine özel olarak sunduğu ekspertiz hizmetlerinizden yararlanabilirsiniz. Ekspertiz hizmetlerimizde mevcut hurdalarınızın fiyatları belirlenir. Ederi fiyatından teslim alınan hurda alımlar ekonomik anlamda sizlere de yarar sağlar. Geri dönüştürülebilen alüminyum hurda çeşitleri şu şekildedir;

  • Alüminyum sac helva
  • Bakırlı petek
  • Alüminyum tel
  • Jant
  • Alüminyum tencere tava

Altınova Alüminyum Fiyatları

Altınova alüminyum fiyatları, sizlerde bulunan malzeme çeşidine ve kilosuna göre değişkenlik gösterebilir. Farklı materyali olan hurda malzemelerin fiyatları ile klasik hurda malzemelerden farklıdır. Firmamız, müşterilerine en yüksek hurda malzemesi fiyat alternatifi sunar. Fiyatlar belirlenirken ön planda olan en önemli noktalardan bir tanesi hurdanın ağırlık hacmidir.

Müşterilerden satın alınacak olan tüm hurda çeşitleri farklı grup ve kategorilere ayrılır ve tek tek hesaplanarak fiyat belirlenir. Bu gruplandırmalar sonucunda müşterilerimize özel inisiyatif de kullanır. Elinizde bulunan, atık konumunda yer alan hurda malzemeleriniz için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilir ve hurdalarınızı yüksek fiyattan satışa çıkarabilirsiniz.

HURDA ALÜMİNYUM FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON ALÜMİNYUM FİTATLARI
Araiş Levha Alüminyum 64,00 ₺ 68.000,00 ₺
Profil Boyasız Eloksal Kaplı 59,00 ₺ 62.100,00 
Profil Alüminyum  55,00 ₺ 58.000,00 ₺
Profil Çıkma Alüminyum (Renkli) 48,00 ₺ 54.000,00 ₺
Hurda Alüminyum Profil Talaşı 33,00 ₺ 37.000,00 ₺
Sert Alüminyum Hurdası 34,00 ₺ 38.000,00 ₺
Ofset Matbaa Kalıbı Hurdası 47,00 ₺ 52.200,00 ₺
Yumuşak Alüminyum Hurdası 49,00 ₺ 53.000,00 ₺
Kompozit Alikobant İçi Siyah 9,00 ₺ 10.000,00 ₺
Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek) 105,00 ₺ 110.000,00 ₺
Çatı Alüminyum Hurdası 45,00 ₺ 49.300,00 ₺
Tel Alüminyum Hurdası 65,00 ₺ 69.000,00 ₺
Jant Alüminyum Hurda 53,00 ₺ 56.000,00 ₺
Hurda Alüminyum Curuf 00,00 ₺ 000.000,00

 

7/24 iletişime geçebilirsiniz