Alüminyum Hurdası 2023 Fiyatları

Alüminyum hurdası satmak istediğinizde firmamız Güven Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Elinizde bulunan alüminyum hurdaları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 0506 124 11 41

İçindekiler

Alüminyum Hurdası

Geri dönüşüm sektörüne genel olarak göz atıldığında akla ilk gelen hurda alüminyum’dur. Bunun da nedeni kullanım alanları açısından yaygın olmasıdır. Kullanım alanlarının fazla olması da ihtiyaç duyulma oranının diğer hurda tiplerine göre yüksek olmasının nedenidir.

Alüminyum hurdası çeşitleri oldukça fazladır. Başlıcaları; alüminyum jant hurdası, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum boru hurdası, alüminyum kablo hurdası, profil hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum folyo hurdası olarak sıralanabilir. Her bir çeşidi hurdacı firmamız tarafından satın alınır.

Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Alüminyum piyasasında hurda alüminyum büyük bir paya sahiptir. Kolay bulunabilmesi ve bütçe açısından çok daha uygun olması ilk sıralarda yer almasının nedenidir. Alüminyum yapısal açıdan değerlendirildiğinde endüstrinin bütün kollarında kullanılır. Bu durum dünya ekonomisi için bir değerdir. Bu değer hurda alüminyum halinde de aynı şekildedir. Alınıp satılma açısından en çok hareket gören hurda tiplerindendir. Alüminyum hurdası alan hurdacı hem kaliteli hizmet verecek hem de bütçe dostu olması nedeniyle müşteri memnuniyetini kazanacaktır. Kaliteli hizmeti bizim aracılığımızla yaşayabilirsiniz. 

Alüminyum Hurdası Fiyatları

Alüminyum hafif, kolay şekil alan ve her sektörde kullanılabilen bir metaldir. Genelde de ağır sanayi sektörlerinde ağırlıklı olarak kullanılır. Alüminyumun çok yerde kullanılması hali hurda alüminyumun da önemli olmasının nedenidir. Alüminyum hurda fiyatları hurdanın kalitesi ile ilgilidir . Kalitenin dışında bu hizmetin nereden alındığı da önem taşır. Anlık değişimler bile alüminyum hurda fiyatlarında farklılıklar sağlar. Dolar kurundaki dalgalanmalar da etkendir.

İstanbul Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda alüminyum geri dönüşüm sektöründe önemli bir yer tutar. Bu önemlilik hali İstanbul alüminyum hurdası alımı olarak bizim  için de alüminyumu değerinden işlem gördürüp müşteri memnuniyetini hedeflemektir. Hurda alüminyum   başta büyük şehirlerde alım satımda hızla devam etmektedir. Alüminyum çeşitlerinin hemen her cinsi ayrı bir analizden geçerek ayrı bir fiyatlandırmaya tabi tutulur. Hurda alüminyum firmamızda değer kazandırılarak ülke ekonomisine katkı sağlanır.

  • Çelik ve bakıra göre çok daha yumuşak metallerdendir.
  • Yumuşak bir yapıda olması kolayca işlenmesini sağlar.
  • Geri dönüşümü en çok tercih edilen hurda türüdür.
  • Kolay soğur
  • Dayanıklıdır.

Kocaeli Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda alüminyum diğer hurda türleri arasında en başı çekenlerin arasında gelir. Kocaeli alüminyum hurdası alımı olarak , alüminyum türünde toplu alımlar da yapmaktayız. Yüksek alımlarında fiyatlarımız belirleyici ve titizlikle oluşturulur. Her^şeyden önce hedefimiz kaliteli hizmet sunmaktır. Kocaeli ve çevresinde hurda alüminyum hizmeti sınırsızca yapılmaktadır. Hizmette kalite, profesyonellik ve deneyim tercih edilmesinin nedenleri arasındadır.

Tekirdağ Alüminyum Hurdası Alımı

Geri dönüşümde hurda alan firmalar arasında güven duyulması aranılan  kriterler arasındadır. Bu da Tekirdağ alüminyum hurdası alımı çerçevesinde gösterilen özenin yanı sıra yaşanandır. Hurda alanlar kategorisinde olmamız , müşterimizin bizimle çalışmaktan aldığı mutluluk  bu işteki farkındalıklardır. Bu da profesyonel bir firma olduğumuzun göstergesidir.

Hizmetlerimizin merkezinde siz müşterilerimizin memnuniyeti yatar. Bu memnuniyeti kazanabilmek için biz kaliteden ödün vermeden, profesyonel bir ekiple, güvenli bir çalışma sistemi ile devam etmekteyiz. İşimize olan saygımız ülkemize hatta hatta dünyada olan sorumluluğumuzla ilerleme kaydeder. Gayemiz geri dönüşümle kaynakları kat be kat arttırmaktır. Hurda türleri firmamız kapsamında kategorik olarak işlem görür. Kişi ya da kurumlara fark etmeksizin güven vermek ve bu bağlamda da geri dönüşüm fikrinde bilinçlenme sağlamak bir bakıma görevimiz halindedir. Vizyonumuz sektörde öncü hale gelmektir.

Hurda ÇeşitleriBirim Fiyatları
Profil Boyasız Eloksal Kaplı36,00 ₺/Kg
Araiş Levha Alüminyum42,00 ₺/Kg
Profil Alüminyum 39,00 ₺/Kg
Sert Alüminyum Hurdası25,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil Talaşı24,00 ₺/Kg
Profil Çıkma Alüminyum (Renkli)32,00 ₺/Kg
Ofset Matbaa Kalıbı Hurdası37,00 ₺/Kg
Kompozit Alikobant İçi Siyah7,00 ₺/Kg
Yumuşak Alüminyum Hurdası35,00 ₺/Kg
Çatı Alüminyum Hurdası31,00 ₺/Kg
Jant Alüminyum Hurda41,00 ₺/Kg
Tel Alüminyum Hurdası42,00 ₺/Kg
Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek)66,00 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Curufu00,00 ₺/Kg

Alüminyum Fiyatları?

alüminyum fiyatları günlük değişmektedir en güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz tablolama sistemindeki fiyatlar ortalama fiyatlardır.
Araiş alüminyum fiyatı 45 TL-kg
İmalat artığı boyasız fiyat 42 TL-kg
Çıkma boyalı alüminyum fiyatı 38 TL-kg

Demir Fiyatları?

En güncel demir fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Dkp (lazer kesim) kalın ve ufak parçalar 8,00 TL-kg
İnşaat ufak kırpıntı demir fiyatı 7,50 TL-kg
extra profil kalın sac büyük parçalar 7,00 TL-kg
Mahalle ince sac beyaz eşya parçaları 6,00 TL-kg
demir talaşı temiz 5,00 TL-kg
Teneke 4,00 TL-kg

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz