Anadolu Yakası Hurdacı

İçindekiler

Anadolu Yakası Hurdacı

Hurdacı Anadolu yakası bölgesinde hizmetlerini sürdürüyor. Ayrıca hurda alımında birçok farklı değişken üzerine hizmet sunuluyor. Bununla beraber hurdaların değerlendirilmesi aşamasında birçok farklı işlem öngörülüyor. Hurdalar kendi arasında sınıflandırılarak yeniden kazandırılmaya müsait hale getirilir. Tüm hurdalarda burada birçok farklı değişken en son rakamı belirler. Bunun için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Bunların değerlendirilmesi aşamasında farklı ekipmanlarla yeniden işlenmesi mümkündür. Hurdalar bazı durumda preslenir ya da eritilerek yeniden hammadde haline dönüştürür. Ayrıca son aşamaya gelinceye kadar işlemlerin tamamı titizlikle yürütülür. İsterseniz hurda teslim edebilir veya tesisimizde hammadde olarak üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri üzerinden bizi aramanız yeterlidir. En doğru sonuç için sizlere profesyonel destek sağlamaktayız. Hem çevresel etkiyi göz önüne alıp hem de geri dönüşüme katkı sağlayarak çeşitli sektörlerde ihtiyaç olan hammadde yürütüyoruz.

Birçok farklı işletmenin ihtiyaç duyduğu hammadde üretimine firmamız tarafından karşılayarak üretime katkı sağlıyoruz. Bununla beraber geri dönüşüm aşamasında birbirinden farklı işlemler uzman kadromuz tarafından yürütülüyor. Her bir ekipman profesyonel şekilde kullanılarak yeniden işleniyor. Bunun yanında hurda türleri kendi arasında gruplanarak yeniden üretime sunuluyor. Ayrıca her bir parça değerlendiriliyor ve ortaya tekrardan bir atık çıkmıyor. Bu yüzden asla çevreye zarar vermiyoruz. Sertifikalı kuruluş, alanında uzman ekibi ile en profesyonel hizmeti sunuyor.

En Yakın Hurdacı Anadolu Yakası

En yakın hurdacı Anadolu yakası bölgesinde profesyonel hizmet sunuyor. Ayrıca bölgeniz için ihtiyaç doğrultusunda keşif talep edebilirsiniz. İstediğiniz yerde hurdalarınızı teslim edebilirsiniz. Bununla birlikte hurda türünü belirlerken uzman kadromuzla iletişim kurabilirsiniz. En doğru sonuçlar için mutlaka yerinde inceleme öngörülür. Eğer mümkünse bizzat keşif talep edebilirsiniz.

Hurda türleri hakkındaki detayları öğrenmek isterseniz bizi arayabilirsiniz. Her hurda kendi arasında gruplanarak farklı şekilde yeniden kazandırılır. Bu işlemler sırasında farklı aşamalar gerçekleşir. Eritme işlemi ile yeniden dönüştürme yapılır. Birçok farklı uygulama prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Tesisimiz geri dönüştürme konusunda mevzuata uygun ilerler.

Hurdacı Anadolu Yakası Hurda Fiyatları

Hurdacı Anadolu yakası hurda fiyatları hakkında detayları öğrenerek elinizdekileri değerlendirebilirsiniz. Fiyat konusunda birbirinden farklı rakamlar bulabilirsiniz. Bu konuda uzman ekibimize danışarak fiyat farklılıklarını etkileyen durumları öğrenebilirsiniz. Fiyatlardaki değişkenliği oluşturan unsurlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Hurda borsası
  • Ürün miktarı
  • Ürün kalitesi
  • Geri dönüştürülecek ürün miktarı
  • Döviz kurundaki değişkenlik

Çeşitli parametreler üzerinden inceleme yapmak mümkündür. Ayrıca bu inceleme uzman ekibimiz tarafından sağlanır. Uzun yıllardır bu işi yaptığımız için en doğru incelemeyi firmamız tarafından sunuyoruz. Sonucunda asla mağduriyet yaşatmadan fiyatlandırma çalışmalarında titiz işlemler yürütüyoruz. Elinizdeki hurdaları değerlendirirken veya hammadde temini için bizi arayabilirsiniz.

Hurda fiyatlarını değiştiren ürün miktarı yeniden dönüştürülecek hammaddeyi etkilediğinden dolayı önem verilir. Belli bir düzeye ulaşan ürünlerin yeniden dönüştürülmesi mümkündür. Bununla beraber hurda fiyatlarındaki ürün miktarı sadece fiyatları belirleyen birkaç unsurdan bir tanesidir. Ek olarak ürünlerin nerede kullanıldığına bakılarak inceleme yapılır.

HURDA BAKIR FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON BAKIR FİTATLARI
Soyma Bakır Hurdası 312,00  314.000,00 
304 Kalite Hurda Paslanmaz 50,00  52.000,00 ₺
Profil Alüminyum  65,00  68.000,00 ₺
Araiş Sarı Hurdası Ms-70 180,00 ₺ 185.000,00 ₺
İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın 182,50 ₺ 187.000,00 ₺
Dkp Demir Hurdası 12,00 ₺ 12.500,00₺
Motor Hurdası (Alüminyum Kaplamalı) 40,00 ₺ 42.000,00₺

Hurdacı Anadolu Yakası İletişim

Hurdacı Anadolu yakası iletişim bilgileri üzerinden hizmet sunar. Siz de 0506 124 11 41  nolu telefonu arayarak bilgi edinebilirsiniz. İsterseniz hafta içi arayarak daha sağlıklı bilgi talep edebilirsiniz. Çünkü hafta sonu ve mesai saatlerinde farklı çalışma saatleri bulunur. Hafta içi iletişime geçerek hurda türleri ya da fiyatları hakkında ön bilgi talep edebilirsiniz.

İletişim bilgileri üzerinden konum isteyebilir ya da bulunduğunuz konumu gönderebilirsiniz. Bu şekilde yerinde keşif talep etmeniz mümkündür. Eğer nakliyesini yapamıyorsanız firmamız bu konuda sizlere nakliye desteğini sağlayacaktır. Tesisimizde işlenecek her bir hurdanın çeşitli aşamalarıyla yeniden kazandırılması sırasında sunulan hizmetler birbirinden farklıdır. Tüm bu hizmetleri öğrenmek için tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

Hurdacı Anadolu Yakası Demir Hurda Alımı

Hurdacı Anadolu yakası demir hurda alımı ile elinizdeki atıkları değerlendiririz. Oldukça değerli olan demir hurdalar farklı işlemlere tabi tutularak geri dönüşüm gerçekleşir. Yeniden kazandırma sırasında demirler kendi arasında sınıflandırılır. Levha ya da boru şeklinde demirler bulunabilir. Demirin her türlüsünü atık olarak kullanmak mümkündür. Bu konuda detayları öğrenmek için firmamızı ister ziyaret edebilir, isterseniz arayarak bilgi alabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz konu hakkında tüm sorularınızı detaylı şekilde cevaplayabiliriz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz