Armutlu Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

Armutlu hurdacı firması olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Geçmişten bugüne dek hurda alım satım işlemlerinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi, profesyonel çalışma hayatına taşıyarak kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz. Bugüne dek yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda ön planda olan en önemli hususlardan bir tanesi müşteri odaklı, planlı ve profesyonel çalışmalardır.

İçindekiler

Armutlu Hurdacı

Çalışmalarımızdaki yegane amacı yapmış olduğumuz iyileştirme çalışmaları ile gerçekleştiriyoruz. Yalova ve çevre bölgelerinde hizmet sunan firmamız, evinizde bulunan, eskiyen ve yeniden kullanım için uygun olmayan tüm eşyalarınızı sizlerden teslim alarak geri dönüşüme yönlendiriyor. Daha temiz, daha yaşanılabilir bir dünya için atıkların en az seviyede olması oldukça önem arz eder. Bu anlayış ve ilkeler doğrultusunda hareket eden firmamız sizlerin eskiyen eşyalarını makul fiyattan satın alarak geri dönüşüme yönlendirir. Eşyalarınızın hurda ve geri dönüşüme yönlendirilmesi hem ekonomik alanda hem de doğanın sürdürebilirliği açısından sizlere pek çok alanda fayda sağlar.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve alanında uzman kadromuz ile geçmişten bugüne dek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda malzemesi olarak ayırdığınız tüm eşyalarınız bizler ile iletişime geçtikten sonra tarafımıza iletmiş olduğunuz adresten teslim alınır. Bu işlemler ile alakalı olarak sizlerin ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Hurda malzemeleriniz ile alakalı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak merak ettiklerinizi sorarak detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Armutlu 7/24 Hizmet Sunuyoruz

Armutlu hurdacı firması olarak ihtiyaç anında sizlerden gelen talepleri kısa süre içerisinde yerine getiriyoruz. Haftanın tüm günlerinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Firma çalışanlarımız 7 gün 24 saat sizlerden gelen talepler doğrultusunda vermiş olduğunuz adrese gelerek tespit yapar.

Satmak istediğiniz tüm hurdaları belirli bir kategori ve gruplara ayırarak tüm hurdalarınız için yüksek fiyat belirler. Sizlerden teslim almış odluğu tüm hurdaları geri dönüşüm merkezine yönlendirir ve yeniden kullanım sürecine dahil eder. Eskiyen eşyalarınızı depolayacak herhangi bir yeriniz yok ise o eşyalarınızı paraya çevirebilir ve hem yerinizden hem de cebinizden tasarruf edebilirsiniz.

Armutlu En Yakın Hurdacı

Armutlu en yakın hurdacı araştırması, evinde eskiyen eşyaları bulunan kişilerin en çok araştırdığı konuların başında gelir. Armutlu hurdacı firmamız, Yalova ve çevre illerine profesyonel hurda alım satım hizmeti verir. Yıllardır edinmiş olduğu tecrübeleri hizmet kalitesine yansıtan firmamız 7/24 sunmuş olduğu hizmet ile ihtiyaçlarınıza cevap verir. Eskiyen eşyalarınızı evinizde saklamaya son vermek için sizler de firmamız ile iletişime geçerek hurda alım satım hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Armutlu Krom Hurda Alımı

Armutlu hurda alım satım firması olarak başta krom olmak üzere sizlerden tüm hurda malzemeleri satın alarak nakit olarak sizlere ödeme yapıyoruz. Kullanılmayan eşyaları ederinde fiyatından satışa sunmak isterseniz firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçtikten sonra mevcut hurda malzemelerinizin fiyatları için tarafınıza eksper gönderilir. Eksperlerimiz mevcut krom hurda malzemelerinizi gruplara ayırarak bir fiyat belirler. Ortalama üzerinde belirlenen hurda alım fiyatları ile de hurdalarınızı paraya çevirebilirsiniz. Firmamızın alım yaptığı krom hurda çeşitleri şu şekildedir;

  • Hırdavat ve inşaat malzemeleri
  • Çamaşır makinesi ve diğer ev gereçleri
  • Duş başlığı ve benzeri banyo ürünleri
  • Musluk
  • Aydınlatma sistemleri
  • Motosiklet, bisiklet, balkon korkulukları

Armutlu Hurda Fiyatları

Armutlu hurda fiyatları en çok araştırılan konuların başında gelir. Özellikle birden farklı türde bulunan hurda malzemelerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Evinizde, işyerinizde, fabrikanızda yer alan farklı türden hurda malzemelerini kategorize ederek hurda alım ve satım işlemlerini başlatabilirsiniz. Her bir hurda malzemesi için belirlenen kilogram fiyatı değişkenlik gösterebilir.

Yalova ve çevre illerine sunmuş olduğumuz hurda alım satım hizmetlerimizde Armutlu hurda fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli noktalardan bir tanesi hurda malzemelerinin hacmi ve ağırlığıdır. Satış yapacağınız hurda malzemelerinizin miktarı ve hacmi ne kadar ise kazanacağınız ücret aynı oranda artış gösterir.

Firma olarak müşterilerimizin hurda hacimlerine ve hurda türlerine göre fiyat hususunda inisiyatif tanıyoruz. Dilerseniz sahip olduğunuz hurda malzemeleriniz ile alakalı bilgi vermek ve fiyat hususunda bilgi almak isterseniz telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve detaylı bilgi edinerek sunmuş olduğumuz profesyonel hurda alım satım hizmetlerimizden yararlanarak kullanılmayan eşyalarınızı nakde dönüştürebilirsiniz.

HURDA DEMİR FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON DEMİR FİTATLARI
Dkp Demir Hurdası 9,00  9.500,00 
Ekstra Hurda Demir 8,50 ₺ 9.000,00
Toplama Hurdası 7,50  8.000,00 ₺
Teneke Hurdası 5,30  6.800,00 ₺
Demir Talaşı Hurdası 6,80 ₺ 7.300,00₺
Pik Demir Talaşı 6,00 ₺ 6.500,00 ₺
İnşaat Yıkım Hurdası 8,00 ₺ 8.500,00 
İnşaat Demir Çubuğu(Parça) 8,50 ₺ 9.000,00 ₺
Tufal Hurdası 0,00 ₺ 0.000.00 
7/24 iletişime geçebilirsiniz