Ataköy Hurdacı En Yakın Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

Ataköy hurdacı ile iletişime geçmenin en doğru adresi hurdacılık firmamızdır. Firmamız tarafından adresten hurda alımı yapılmaktadır. Elinizdeki hurdaları satmak için bizimle iletişime geçebilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Demir, krom, bakır, nikel, alüminyum, soyma bakır, kırkambar bakır, kablo, vs. hurda çeşitleri için firmamız Güven Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Yine Ataköy Hurda Fiyatları hakkında bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0506 124 11 41
Whatsapp Numaramız : 0506 124 11 41
Mail Adresimiz info[at]guvenhurdaci.com

İçindekiler

Ataköy Hurdacı

Ataköy hurdacı firmamız, elinizde geri dönüşüme uygun hurda atıklarınızı bulunduğu ortamda incelenmesini sağlamakta ve nakit olarak ödeme yaparak satın alma işlemlerini tamamlamakta ve satın aldığımız hurda atıkların nakliyesi, firmamıza ait araçlar ile sağlanmaktadır. Tesislerde işlemden geçirildiğinde yeniden kullanılabilir özellik kazandırılması sağlanan hurda atıkların dönüştürülmesi ile ekonominin kalkınmasına katkıda bulunduğumuza inanıyoruz.

Firmamız, kablo, çinko, soyma bakır, kurşun, alüminyum, çelik ve demir gibi hurda çeşitlerini satın almakta ve ödemeyi en güncel fiyat tarifesi üzerinden hesaplanmasını sağlamaktadır. Sizin de elinizde değerlendirebileceğimiz türde hurda çeşidi bulunması halinde detaylı bilgi almak, hurdalarınızın satış işlemlerini başlatmak için Ataköy hurdacı firmamızı 7/24 arayabilir, teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ataköy Kablo Hurdası Alımı

Ataköy Hurda firmamıza elinizdeki kablo hurdaları değerlendirmek, nakit para kazanmak ve geri dönüşüme katkı sağlamak için kolayca ulaşabilirsiniz.  Kablolar genellikle izolasyon ve yalıtım alanında kullanılmaktadır. Kablo hurdası fiyatları firmamız tarafından kablo hurdaların çeşitlerine göre belirlenmektedir. Karışık kablo hurda, antigron kablo hurdası, tek damar iç tesisat kablosu ve yer altı kablosu, zırhlı kablo ile bakırlı kablo gibi çeşitlerin fiyatları müşterilerimize ayrı olarak sunulmaktadır. Hurdacılık alanında her gün güncellenen kablo hurdası fiyatları Ataköy Hurda firmamız tarafından günlük olarak takip edilmektedir. Elinizdeki hurda kabloları adresten teslim alınmak üzere bize ulaştırabilirsiniz. En yüksek ve uygun fiyat garantisi veren hurdacılık firmamıza vereceğiniz kablo hurdaları sayesinde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Ataköy Bakır Alan Hurdacı

Ataköy bakır alan hurdacı aradığınızda ilk sırada hurdacı firmamız yer almaktadır. Her nevi hurda alımı yapmaktayız. Bu kapsamda tüm hurdalarınızı yerinden alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bakır hurdaları hurda sektöründe önemli değere sahip hurdalardır. Fiyatları oldukça yüksektir. Bakırın iletken olması ve kullanım alanının geniş olması bunda büyük öneme sahiptir. Alınan bakır hurdaları geri dönüştürüldükten sonra yeniden hammadde olarak sektörlere aktarılmakta ve yeni ürün imalatlarında kullanılmaktadır. Bakır hurdası satmak için Ataköy hurdacı firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bakır Hurda Fiyatları?

Bakır fiyatı borsa endeksi ne göre değişmektedir.
Soyma bakır 1 kg fiyatı 170,00 TL

Soyma bakır 1 ton fiyatı 175.000,00 TL

Lama bakır 1 kg fiyatı 150,00 TL

Lama bakır 1 ton fiyatı 155.000,00 TL

Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Krom fiyatları?

Krom yurt dışı imalatı olan bir madendir fiyatlar borsaya göre değişmektedir.

304 Krom hurda fiyatı 1 kg fiyatı 30,00 TL

304 Krom hurda fiyatı 1 ton fiyatı 33.000,00 TL

316 Krom hurda fiyatı 1 kg fiyatı 40,00 TL

316 Krom hurda fiyatı 1 ton fiyatı 43.000,00 TL

310 Krom hurda fiyatı 1 kg fiyatı 59,00 TL

310 krom hurda fiyatı 1 ton fiyatı 61.500,00 TL

En yüksek fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.
7/24 iletişime geçebilirsiniz