Avcılar Hurdacı Bakır Alan Hurdacılar 2023 Bakır Fiyatları

İçindekiler

Avcılar Hurdacı

İstanbul ilimizde hurdacılık hizmetiyle adından söz ettiren Avcılar hurdacı firmamız, atık hurdaların toplanmasının öneminin farkında olarak hizmet sağlamaktadır. Son yıllarda firmaların hurda atıkların geri dönüşümüne sıcak bakmaları nedeniyle hurdacılık mesleği yayılmakta ve daha geniş alanları kapsamaktadır. Hurda alan firmalar arasından hurdalarınız için firmamızı tercih ettiğinizde kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Hurdalarınız için firmamızla irtibat kurmanız ile birlikte, sektörde edinmiş olduğu tecrübeleri ile işinin ehli ekip arkadaşlarımız sizinle iletişim kurarak hurdalarınızın çeşidine göre hurda fiyatları belirlenecektir. Firmamız, satın aldığı hurdalar için en yüksek fiyat üzerinden teklif sunmakta ve hurdaların fiyatı nakit olarak ödendikten sonra Avcılar hurdacı firmamıza ait araçlarla nakliyatı sağlanacaktır.

Avcılar Demir Hurdası Alan Hurdacı

Avcılar hurdacı firmamız tarafından demir hurdası alımı yapılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından bize ulaşım sağlanarak demir hurdası satışı yapılmak istendiğinde hurda toplama araçlarımız en kısa sürede adrese ulaşım sağlayarak Demir hurdalarının alımını yapmaktadır. Alınan demir hurdaları kısa süre içerisinde tesisimizde uygun şekilde geri dönüşüm işlemleri uygulanarak hammadde haline getirilmektedirler. Böylelikle ham madde haline gelmiş olan Demir metalleri kısa süre içerisinde ilgili sanayi kuruluşlarına gönderilerek ekonomik faaliyetlerde kullanılırlar. Tüm Demir hurdalarımızı Avcılar hurdacı firmamız aracılığıyla değerlendirebilirsiniz. Avcılar demir hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Avcılar Bakır Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul Avcılar ilçesinde bakır hurdası satmak isteyen müşterilerimiz bizlerle iletişime geçebilir ve bakır hurdalarının satışını gerçekleştirebilirler. Hurdacı firmamız tarafından Bakır hurdalarının tüm çeşitleri yüksek fiyattan satın alınmaktadır. Satın alınan Bakır hurdaları ham madde haline getirilir ve yeni ürünlerin üretiminde kullanılırlar. Bakır yüksek fiyatlı bir metal türüdür. Bakır hurdası da yine hurda piyasasında en yüksek fiyatlı metal hurdalardan biridir. Hurda bakır satışı yapmak için bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır kablo hurdası gibi tüm bakır hurdalarınızı satın alıyoruz. Avcılar genelinde tüm bakır hurda çeşitleri için hemen arayın.

Avcılar Pirinç Hurdası Alan Firmalar

Pirinç hurdacılığı geri dönüşüm sektöründe en iyi fiyat garantisine sahip türlerden biridir. Pirinç sarı hurdacılığı hurdacılık sektöründe de tecrübe ve donanımla çok daha büyük faydalara imza atılmasıdır. Avcılar Pirinç Hurdası alan firmalar sürekli bir gelişimle alımlar yapar. Pazar payı çok büyük olan bir hurda tipidir. Biz de pirinç hurdacılığının öncüsü olarak alımlarımızla ve geri dönüşümler ile tekrar işleyip kullanıma kazandırmak tayız.

Pirinç hurdalar geri dönüşümden hammadde halini alır ve sektöre kazanç sağlar. Bu kazançla geri dönüşüm sektörü kazanır, ülke kazanır, doğa kazanır. Pirinç hurdası fiyatları metal borsası kapsamında oluşturulur. Böylelikle usulsüz bir fiyat politikası uygulanamaz. Avcılar Pirinç Hurdası alan firmalar içerisinde en iyi fiyat oluşturma güvencesini bizimle değerlendirebilirsiniz. Hurdalarınızın adresinizden alınıp ödemesinin yapılması ; işlemlerimizin planlı programlı ve güvenli bir şekilde ilerlediğini bizzat yaşarsınız. Satmak istediğiniz pirinç hurdalar için 7/24 destekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ve unutmamanız gereken en iyi fiyat garantisinin bizde olduğudur.

Avcılar Alüminyum Hurdası Alan

Alüminyum hurdası satmak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ellerindeki hurda alüminyum metalleri satarak para kazanmak isteyen tüm Avcılar sakini müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz. Bizi aradığınız takdirde en kısa sürede adresinize geliyor ve hurdalarınızı satın alıyoruz. Profesyonel Hurdacılık hizmetlerimiz kapsamında hurdalarınız adresinizden alınmaktadır. Tüm alüminyum çeşitleri için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınınız.

HURDA SARI FİYATLARI1 KG FİYATI1 TON SARI FİTATLARI
Araiş Sarı Hurdası Ms-70108,00 ₺110.000,00 ₺
Araiş Sarı Hurdası Ms-64103,00 ₺107.000,00 ₺
Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-58102,00 ₺104.000,00 ₺
Çubuk Sarı Talaşı Ms-5897,00 ₺99.600,00 ₺
Musluk Sarı Hurdası Kırkambar93,00 ₺95.500,00 
Su Saati Hurdası (Sökülmüş Temiz)90,00 ₺92.700,00 ₺
Sarı Oto Radyatör Hurdası94,00 ₺96.400,00 
Fosfor bronz araiş (CuSn8)168,00 ₺171.300,00 
Sarı Erozyon Teli106,00 ₺108.800,00 
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı)105,00 ₺107.100,00 
Bana en yakın hurdacı yol tarifi

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz