Bağcılar Hurdacı 2023 Kurşun Hurdası Fiyatları Kurşun Alan Hurdacılar

Bağcılar hurdacı firmamız hizmetinizde olup firmamız tarafından her hurda türü satın alınmakta ve geri dönüştürülmektedir. Alınan hurdalar tesisimizde en kısa sürede hammaddeye dönüştürülerek kullanılabilir duruma getirilmekte ve yeni ürün imalatında kullanılmaktadırlar.

İçindekiler

Bağcılar Hurdacı

İstanbul ilimizde hizmet vermekte olan İstanbul hurdacı firmamız çinko, demir, bakır, pirinç, alüminyum, kablo ve çelik gibi geri dönüştürülebilir özelliğe sahip hurdalar için satın alma işlemi gerçekleştirmektedir. Bağcıların tamamında hurda alımı yapılmakta olup, geri dönüştürülmesi mümkün olan her tür hurda çeşidiniz için evinize en yakın hurdacı firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Hurdalarınız için belirlenecek tutar, güncel hurda fiyatları üzerinden yapıldığından zarara uğramazsınız. Satış sonrası hurda ücretini nakit olarak ödeyen firmamız, siz değerli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İstanbul hurdacı firmamıza ait telefonları 7/24 arayarak aklınıza takılan, hurda hakkında ki merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, hurdalarınızın satış işlemlerini başlatarak gelir elde edebilirsiniz.

Bağcılar Demir Alan Yerler

Demir hurdası satacağınız zaman en yüksek ödemeyi yapacak olan hurdacı firmasını aradığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bağcılar hurdacı firmamız tarafından demir hurdalarınız yüksek değerden satın alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bağcılar hurdacı firmamız her zaman sizlere en yakın hurdacı olarak faaliyet göstermektedir.

Bağcılar Bakır Alan Hurdacı

Bakır hurdalarınızın satın alımı ve geri dönüşüme gönderimi Bağcılar hurdacı tarafından yapılmaktadır. Bağcılar hurdacı firmamız bakır hurdalarınızı adresinizden almaktadır. Servis imkânı en hızlı şekilde çalışan firmamız aracılığıyla hurdalarınızdan en hızlı şekilde kurtulursunuz. Bakır hurdası yüksek fiyatlıdır. Bu nedenle bakır hurdalarının geri dönüşümünün ekonomiye katkısı büyük olur.

Bağcılar Kablo Alan Hurdacılar

Bağcılar hurdacımız tarafından kablo hurdalarınız satın alınmaktadır. Firmamız tarafından alınan kablo hurdaları ayrıştırılır ve plastik kısım ayrı, metal kısım ayrı olarak geri dönüşümleri sağlanır. Elinizde bulunan hurdaları satmak için bize günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz. Kablo hurdaları kablo türüne göre fiyatlandırılır. Bu kapsamda hurda kablolarınız satın alınırken kablo türlerine göre ayrı ayrı tartım yapılır ve fiyatlandırılır.

Bağcılar Alüminyum Alan Firmalar

Alüminyum hurdaları temelde sert alüminyum ve yumuşak alüminyum olarak iki türe ayrılmaktadır. Bunların her biri Bağcılar hurdacı firmamız tarafından satın alınmaktadır. Sert alüminyum ve yumuşak alüminyum çeşitleri de yine kendi içerisinde ayrılırlar. Sert alüminyuma teneke, alüminyum levha, araiş alüminyum gibi alüminyum hurdaları örnek gösterilebilir. Yumuşak alüminyuma ise alüminyum folyoyu örnek verebiliriz. Yine bu çeşitlerin tamamı hurdacı firmamız tarafından satın alınır.

hurda fiyatları?

İstanbul hurda fiyatları güncel fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

Dkp demir hurdası 8,00 TL-kg fiyatı

İnşaat demiri kırpıntı çubuk 7,50 TL-kg fiyatı

extra demir hurdası 7,00 TL-kg fiyatı

kablo fiyatları?

kablo hurdası içerisindeki bakır oranına göre fiyat farklılıkları göstermektedir en iyi verimli kablo deşe iç kablo 140 tl-kg fiyatı dır en düşük zayıf akım kabloları ise 45 tl -kg fiyatı olarak belirlenmiştir güncel bakır fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir.
7/24 iletişime geçebilirsiniz