Bahçelievler Hurdacı Alüminyum Alan Yerler 2023 Alüminyum Fiyatları

Bahçelievler hurdacı ihtiyacınız varsa Güven Hurdacı hizmetinizdedir. Firmamız gerek İstanbul Bahçelievler ilçesinde gerekse de diğer ilçelerde sizlere hizmet sunmakta ve hurdalarınızı satın almaktadır.

Çalışma Saatlerimiz Pazartesi, Salı Çarşama, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olmak üzere 00:00 ile 23:59 arasında olup Gece mesaimiz mevcuttur.

İçindekiler

Bahçelievler Hurdacı

Günümüzde evlerimizde, işyerlerimizde ve günlük hayatımızda kullandığımız birçok malzemenin üretilip hizmete sunulması için endüstriyel hammaddelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gerekli hammadde, doğal kaynaklardan elde edilir ve geri dönüştürülür. Bir malzemeyi üretmek için gereken hammaddeyi geri dönüşüm sürecinden elde etmek, o hammaddeyi kaynağından almaktan çok daha az enerji gerektirir. Gerekli olan malzemede ise en büyük iş hurdacılara düşer. Hurda sektörü çok önemli ve gerekli bir hizmet sektörüdür. Bahçelievler hurda firması olarak uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Elinizde bulunan her türlü hurdayı alıyoruz. İşimizi her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet ilkesi üzerine inşa ediyoruz. Sizde elinizde bulunan tüm hurdalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Bahçelievler Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Bakır talebini karşılamak için kaynaklar kadar atıklar da önemlidir. Günümüzde hurda bakır, bir kaynak olmanın yanı sıra aranan bir metal haline gelmiştir. Hurda bakırın sıklıkla bulunduğu yerler, eski zamanlarda savaşların, patlamaların ve yoğun yeniden yapılanma çalışmalarının yapıldığı yerler olmuştur. Günümüzde evlerimizde de birçok bakır hurdası bulunur. Eskimiş ve artık kullanılmayan bakır sac, kap, çanak, kablo gibi daha birçok bakır hurdası mevcuttur. Bunları hem maddi olarak değerlendirmek hem de evinizde veya bahçenizde yer açmak için ister bize getirerek isterseniz de 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı arayarak sizden almamızı sağlayabilirsiniz. Üstelik kg başına yüksek fiyat teklif ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Bahçelievler hurdacı Alüminyum kutular, önemli bir geri dönüştürülebilir malzeme olarak çok popülerdir. Alüminyumun düzenli olarak geri dönüştürülüp dönüştürülmediğini bilmek imkansız çünkü insanlar geri dönüşümle veya alüminyumdan para kazanmayla gerçekten ilgileniyorlar. Ancak daha yeşil ve daha temiz bir dünyada yaşayabilmemiz için alüminyumun temiz bir şekilde toplanmaya ve geri dönüştürülmeye devam etmesi önemlidir. Bizde bu süreçte alüminyuma dair tüm hurdaları topluyor ve depolarımızda biriktirip gerekli geri dönüşüm tesislerine gönderiyoruz. Elinizde bulunan her türlü alüminyum hurdası alımını yapıyoruz. Bahçelievler hurda firması olarak yıllardır bu sektörde güvenle hizmet veriyoruz. Sizde elinizde bulunan tüm Alüminyum hurdalarınızı yüksek fiyattan bize teslim edebilirsiniz.

Bahçelievler Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Kablo içerisinde bulunan bakır; en fazla elde edilen metal çeşitlerinden biridir. İletkenlik payının yüksek olması kablo imalatında kullanılmasını sağlar. Kolaylıkla işlenebilen özelliği sayesinde de birçok sektör için aranılan bir metaldir. Bahçelievler Hurdacı Kablo Hurdası alan firmalar nezdinde olan firmamız da yaşadığımız teknolojik çağda kablo hurdalarından maksimum oranda faydalanmayı amaç edinmiştir.

Kablo hurdaları diğerlerine göre çok daha fazla alıcı bulur. Bu da kablo hurdası alımlarında günlük borsa değerlerinin hareketliliği demektir. Her zaman yüksek fiyatlarda alıcı bulur. Bizim de sektördeki yıllara dayalı tecrübemiz ile kablo hurdası alımlarında kaliteli ve güvenli hizmet yanı sıra en iyi fiyat politikası verilir. Ulaşımda, inşaatta, elektronik sektörde kullanım oranının fazla olması ve çıkarılan kablo hurdaların ayrıştırmadan sonra yeniden geri dönüşümle kazandırılması işimizin en değerli kısmıdır.

KROM FİYATLARI

Krom fiyatları kalitesine göre değişmektedir içeriğinde demir alışımı bulunan 430 kırom fiyatı 9,00 tl iken saf oranla 310 kalite kırom fiyatı 60 tl kg fiyatına kadar çıkmaktadır malzemenin içerigine göre degişen fiyatlar borsanın aşşağı yada yukarı hareketlerine görede fiyat farklılıkları göstermektedir.

Krom un Türkiye eritimi olmayan yurt dışı kaynaklı bir maden çeşididir. Buna nazaran fiyatları krom borsası olmakla birlikte dolarda kuru da fark ettirmektedir.

En güncel fiyatlar için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

HURDA BAKIR FİYATLARI1 KG HURDA FİYATI1 TON HURDA FİYATI
Soyma Bakır Hurdası170,00 ₺174.100,00 ₺
430 Paslanmaz Hurda Fiyatları12,00 ₺13.200,00 ₺
Araiş Levha Alüminyum47,00 ₺59.100,00
Araiş Sarı Hurdası Ms-70112,00 ₺114.200,00
Karışık Kablo Hurdası51,50 ₺53.200,00
Dkp Demir Hurdası8,00 ₺8.600,00
Anot Hurda Nikel323,00 ₺327.100,00

1 kg krom kaç para?

Krom fiyatları kalitesine göre değişmektedir içeriğinde demir alışımı bulunan 430 kırom fiyatı 9,00 tl iken saf oranla 310 kalite kırom fiyatı 60 tl kg fiyatına kadar çıkmaktadır malzemenin içerigine göre degişen fiyatlar borsanın aşşağı yada yukarı hareketlerine görede fiyat farklılıkları göstermektedir
7/24 iletişime geçebilirsiniz