Bakır Hurda Alımı

Bakır hurda alımı ısı iletkenliği çok iyi bir madendir.  Yenilenebilir bir enerjiye dönüştürülme fırsatı vermesi nedeniyle de hurda haline rağbet vardır. Özellikle solar panellerinde, rüzgar türbinlerinde, şarj istasyonlarında ve diğer birçok alanda kullanılan bakır hurda hayatımızın pek çok noktasında kolaylık sağlıyor diyebiliriz. Bakır hurdasına yıkılmak üzere olan ya da yıkılmış binalardan ulaşmak mümkün.

İçindekiler

Bakır Hurda Alımı

Buralardan elde edilen bakırlar geri dönüşüm ile ekonomiye yeniden kazandırılır. Bakır hurda alımı yapan yerlere toplanan hurdalar teslim edilerek tekrar işlenip kullanılması sağlanır. Bakırın yenilenebilir olması çevreye de büyük avantaj sağlar. Hurdaların toplanması ile daha temiz bir çevre elde etmiş oluruz. Daha temiz bir dünya inşa ederken aynı zamanda dışa bağımlılığı azaltıp ülke ekonomisine de katkı sağlamış oluruz.

Bakır Hurda Alan Yerler

Bakır değerli bir madendir. İletkenliği yüksek olan bu elementin ayrıca paslanmazlık özelliği vardır. Bakır hurda toplayıcıları zor koşullarda bu elemente ulaşmaktadır. Yıkılmış inşaat alanlarında zor şartlarda bakır hurdaları toplanır. Güven Hurdacı firmamız bakır hurdalarınızı adresinizden teslim almaktadır.

Yerinde tartım hizmeti vererek kilogram bazlı hurdalara fiyat sunulur ve değerinin üstünde fiyatlarla hurdalarınız teslim alınır. Yıkılması gereken bir bina olması halinde firma hurda karşılığında yıkım işlerini üstlenmektedir. Bakır hurda alan yerler arasında firmamızın verdiği fiyatlar oldukça yüksektir. Hurdalarınız değerinin üzerinde satın alınarak nakit olarak ödemeler yapılır. Firmamız söküm hizmeti vermektedir. İletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bakır Hurda Nerelerde Kullanılır?

Bakır hurda nerelerde kullanılır derseniz, hayatımızın birçok noktasında bakır kullanıldığını görüyoruz. Paslanmaz bir özelliğe sahip olan bakır bozuk para ve silah yapımında önemli bir yere sahiptir. Geri dönüşüme alınan bakır hurdalar kablo imalatında kullanılarak ekonomiye katkı sağlar. Rüzgar türbinleri, solar panelleri ve ev şarj panellerinde olmak üzere daha birçok alanda kullanılan bir elementtir. Eritilen bakır hurdaları özellikle elektronik eşyalarda yer alır. Bakır hurdaların kullanıldığı başlıca yerler şunlardır;

  • Elektrik elektronik sanayi
  • İnşaat sanayi
  • Termik santraller
  • İnşaat, ulaşım
  • Takı ve boya sanayisi gibi daha sayılabilecek pek çok alanda kullanılmaktadır.

Bakır Hurda Geri Dönüşüm

Bakır hurdalarının geri dönüşüme kavuşturulması çevre için oldukça büyük önem arz etmektedir. Yeterince çevreyi kirleten etkenlerin arasında bir de bakır elementinin çevreye zarar vermiyor olması sevindirici. Geri dönüşüm için biriktirilen bakır hurdaları için elbette bir maddi kazanç güdülmektedir. Ancak önemli olan hem çevrenin kirlenmiyor olması hem de ülke ekonomisine kazanç sağlamasıdır. Temiz bir çevre daha sağlıklı bir toplum demektir. Bizden sonra da gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için geri dönüşümü önemsemeliyiz.

Güven Hurdacı firmamız, bakır hurda geri dönüşüm sürecinde gerekli çalışmaları yaparak hurda toplayıcıları ve geri dönüşüm merkezleri arasında bir ağ hizmeti sunmaktadır. Adresten teslim alınan hurdalar yeni ürünlerde hammadde olarak kullanılmak üzere ilgili merkezlere teslim edilir.

Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurdası kullanıldığı alanların çeşitliliği nedeniyle oldukça önemli bir madendir. Özellikle elektronik cihazlarda kullanılan bu elementin yerini alacak başka bir maden yoktur. Yenilenebilir olması hurdaya olan ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır. Bakır hurda fiyatları öneminden dolayı diğer birçok maden çeşidinden daha fazladır. Bu durum bakırı daha değerli hale getirmektedir.

Hurda fiyatları; hurdanın cinsine, miktarına ve kullanım durumuna göre değişiklik gösterir. Ayrıca borsa verileri ve günlük döviz kuru fiyatlar üzerinde  etkili olmaktadır. Güven Hurdacı, bakır hurdalarınızı piyasanın üstünde fiyatlar ile satın almaktadır. Bizlere ulaşmanız halinde kısa sürede adresinize hurdaları teslim almak üzere erişim sağlıyoruz. Ödemeler hurda alımı sırasında nakit olarak yapılmaktadır. Bakır hurdaları kilogram hesabıyla alınır.

Bakır Hurdacı İletişim Numarası

Hurda bakırlarınızı sizlerden satın almak için adresinize ücretsiz bir şekilde gelebiliriz. Herhangi bir taşıma ücreti talep edilmemektedir. Satın aldığımız bakır hurdaları için ödenecek miktar teslimat anında nakit olarak yapılmaktadır. Piyasa değerinin üstünde fiyatlarımız ile sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle 0506 124 11 41 numaramızla iletişime geçebilirsiniz. Hedefimiz sizlere kaliteli ve iyi bir hizmet sunmaktır.  Bu yaklaşımla sizlere detaylar hakkında gerekli bilgileri verip hurda alım satım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bakır hurdacı iletişim numarası ile bizlere ulaşarak tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz