Bakır Hurdası 2023 Fiyat Listesi En Yakın Hurdacı Firması

Bakır nedir? Bakır hurdası çeşitleri nedir? Hurda bakır nasıl oluşur? Hurda bakır alan hurdacı hangisidir? Bakır hurda fiyatları nedir? Güven Hurda olarak Türkiye genelinde bakır hurdası alımında sizlerin hizmetindeyiz.

İçindekiler

Bakır Hurdası

Bakır geçmişten günümüze en çok kullanılan metallerden biridir. Kullanışlı bir metal olduğundan dolayı kullanım alanı da geniştir. Hemen her alanda bakır kullanımına rastlamak mümkündür. En çok kullanılan metallerin başında feliyor da diyebiliriz. Bakırın özellikleri şunlardır;

  • İletken bir metaldir,
  • Sünektir,
  • Korozyona karşı dirençlidir,
  • Kolay şekil alabilir,
  • Isıya dayanıklıdır.

Bakır metalinin kullanılmaz duruma gelmesi durumunda bakır hurdası halini alır. Metal türü olarak bakır yüksek fiyatlıdır. Buna orantılı olarak bakır hurda da yine yüksek fiyatlı bir hurda metaldir. Hurda bakır satışı her zaman satıcısına çok yüksek kazanç bırakır. Zira bakır hurda en yüksek fiyatlı hurdalardan biridir.

Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Bakır hurdası alan hurdacı aradığınızda karşınıza firmamız Güven Hurda çıkar. Hurdacı firmamız tarafından her bölgede bakır hurdas alımı yapılır. Bakır alan yerler ya da bakır alan fabrikalar en sık yapılan aramalardandır. Elinde bakır hurda bulunan tüm müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçebilirler. En kısa sürede adrese ulaşım sağlanarak bakır hurdası alımı yapılacaktır.

Bakır hurdalarınız alınırken yerinde tartım yapılır ve ödemesi sizlere nakit olarak sunulur. Bizleri güvenle arayabilir ve hurda satışınızı yüksek değerden yapabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bakır Alan Firmalar

Bakır alan firmaların başında gelmekte olan Güven Hurdacı sizlere günün her saatinde her bölgede hizmet sunmaktadır. Marmara bölgesi içerisinde her il ve ilçede bakır hurdası satışı için bizi arayabilirsiniz. Bakır hurdalarınızı satmak için hemen bizi arayın.

Hurda bakır alan birçok firma vardır. Ancak en yüksek ödeme Güven Hurdacı tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle hurda bakır satmak için ilk aramanız gereken hurdacı firması Güven Hurdacı olmalıdır.

Bakır Hurda Çeşitleri

Hurda bakır çeşitleri başlıca olarak külçe bakır hurda, bakır boru hurdası, bakır kablo hurdası, soyma bakır, yanmış bakır hurda, kırkambar bakır hurda şeklinde ayrılmaktadır.

Külçe bakır hurda: Külçe bakır hurda, saf bakır metalinin eritilerek kalıplara doldurulması sonucunda oluşan bakır türüdür.

Bakır boru hurda: bakır hammaddeden meydana gelen boruların herhangi bir nedenle kullanılmaz duruma gelmesi sonucunda oluşur.

Hurda Bakır kablo: Antigron hurdası olarak da bilinir. Bakır kablolarda meydana gelen bozulmalar sonucunda oluşur.

Soyma bakır hurda: Plastik kaplı bakır hurdaların üstlerindeki plastiğin soyulması sonucunda oluşur.

Yanmış bakır hurda: Plastik kaplı bakır hurdaların üstlerindeki plastikten yakılarak arındırılması sonucu oluşur.

Kırkambar bakır hurda: karışık halde bulunan bakır hurdaları için kullanılan isimdir.

Bakır Hurdası Fiyatları

Hurda bakır fiyatları sürekli değişim göstermektedir. Dünya piyasalarında, borsada, kurlarda, emtia fiyatlarında meydana gelen tüm değişimler hurda bakır borsasını da doğrudan etkilemektedir. Bunun yanı sıra bakır hammadde arz ve talep dengesi de yine bakır hurda fiyatı üzerine etki etmektedir.

En güncel bakır hurda fiyatları, hurda bakır kg fiyatı hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşım ağlayabilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından sizlere günün her saatinde hizmet verilmekte ve hurdalarınız satın alınmaktadır.

 

İstanbul Bakır Hurda Alımı

İstanbul genelinde hurdacı firmamız tarafından hurda bakır alımı yapılmaktadır. Bakır hurdasının İstanbul fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul’da her ilçede sizlere hizmet veriyor ve hurda bakır alımı yapıyoruz. Müşterilerimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinden bizlere günün her saati ulaşım sağlayarak bakır hurdalarını değerlendirebilirler.

İstanbul en kalabalık ilimizdir. Ayrıca sanayi açısından da gelişmiş bir büyükşehirdir. Bu nedenle bakır hammadde ihtiyacı çok fazla olmaktadır. Bizler de geri dönüşüm ile elde ettiğimiz hammadde bakır metalleri yeniden sanayiye aktarıyor ve kaynak oluşturuyoruz.

Kocaeli Hurda Bakır Alımı

Kocaeli’de bakır hurda satmak ya da bakır hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hemen hurdacı firmamız Güven Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Elinizde bulunan tüm bakır hurda çeşitleri hakkında bilgi almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tekirdağ Hurda Bakır Alımı

Tekirdağ genelinde bakır hurdalarınız firmamız Güven Hurda tarafından satın alınmaktadır. Hurdacı firmamıza ulaşım sağlayarak bakır hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Tekirdağ ilinin tüm ilçelerinden bakır hurdası satışı için bizi arayabilirsiniz. Bu illerimiz dışında Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Bursa Balıkesir, Yalova, Bolu, Sakarya, Tokat, İzmir, Antalya, Uşak, Denizli, Kastamonu, Zonguldak ve diğer tüm illerimizden de bizimle iletişime geçebilir ve hurda bakır satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle bizi güvenle arayabilirsiniz.

Bakır Hurdası Fiyat Listesi

HURDA BAKIR FİYATLARI BİRİM FİYATLARI
Bakır Çamuru 190,00 ₺/Kg
Lama bakır İmalat artığı Elektrolitik 265,00 ₺/Kg
Kırkambar Kırma Bakır 245,50 ₺/Kg
Külçe Bakır %98 248,00 ₺/Kg
Bakır Talaşı 233,00 ₺/Kg
Kırkambar Bakır (yanık, bobin, boru) 251,00 ₺/Kg
Soyma Bakır Hurdası 275,00 ₺/Kg
Yukarıdaki Hurda fiyatları net rakamlar olmayıp hurdanın yerine, durumuna ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlar için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.
Telefon Numaramız : 0(506) 124 11 41

Çinko Hurdası Nerelerde Kullanılır?

Çinko hurdası nerelerde kullanılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Aslında bu soruya, endüstriyel üretim içinde birçok alanda kullanıldığı şeklinde cevap verebiliriz. Periyodik tabloda bir element olan çinko insan vücudu dahil oldukça fazla yerde bulunur. Sınırlı ve önemli olan bu maddenin hurdası kesinlikle doğru yerlerde ve çevreye en az zarar verecek bir yöntemle doğaya yeniden kazandırmalıdır.

Firmamız bütün işlerinde olduğu gibi çinko hurdalarınızı yerinize gelerek değerinde alır ve gerekli işlemlerden geçirerek geri dönüşümünü sağlar. Peki şimdi çinko hurdasının nerelerde kullanıldığına bakalım. Bu alanlar;

  • Yapı endüstrisinde ve çatı kaplamalarında
  • Sulama sistemlerinde
  • Kimya endüstrisi içinde pillerin kaplamasında
  • Gıda endüstrisi içinde özellikle içecek kutularında

Otomotiv sektöründen gıda sektörüne kadar oldukça geniş bir kullanım alanı olanı çinko hurdalarınızı değerinde alarak sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz. Firmamız hiçbir atık veya hurdanın ziyan olmasına izin vermiyor. Uluslararası standartlara uygun, çevreyle dost bir şekilde hizmet veriyoruz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz