Batarya Hurdası

Batarya Hurdası alımı Güven Hurdacı olarak yıllardır en iyi şekilde yaptığımız hurda işinde Türkiye’nin bu sektörde hizmet veren en önemli şirketlerinden biri olduk. Gerek atık yönetimi gerek sosyal sorumluluk olsun birçok alanda müşterilerimizin memnuniyeti içim çalışıyoruz. Hurda bir çevresel dönüşümün başlangıcı ve sağlıklı bir atık düzeninin kurulmasında öncüdür. Bu yüzden atılacak her türlü atık hurdanın profesyonel bir ekip tarafından çevreye yeniden kazandırılması gerekiyor.

İçindekiler

Batarya Hurdası

Toplanan atık ve hurdaları en son teknoloji kullanarak ve çevreye en az zarar verecek metotlarla yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz. Daha temiz bir dünya bilinciyle hareket eden bir firma olarak birçok sosyal sorumluluk projesine de aktif olarak katılarak bu bilinci her yerde paylaşıyoruz.

Batarya Hurda Alan Yerler

Batarya hurda alan yerler denildiğinde firmamızın bu yerlerin başında geldiğini söyleyebiliriz.  Aslında bu tür hurdaların içerisinde bulunan metaller geri dönüşüm için oldukça uygundur. Birçok geri dönüşüm merkezi, belediyeler ve atık şirketleri bu tür hurdaları almaktadır. Cep telefonları, elektrikli araçlar ve dizüstü bilgisayarın bataryalarından elde edilen bu hurdaları gerçek değerinde vermek ve çevreye katkıda bulunmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Nikel, kobalt ve lityum gibi metaller içeren bu hurdaları doğru değerlendirerek üretime tekrar kazandırıyoruz.

Doğada var olan her şey bir değişim ve dönüşüm içindedir. Hiçbir madde, alet ya da metali atık veya çöp olarak görmüyoruz. Bu yüzden işinize yaramayan ya da kullanmadığınız her türlü hurdayı şirketimize gelerek değerinde satabilirsiniz. Kullanılmayan bataryalar zamanla çevreye zarar verecektir. Bu hurdaları firmamız bünyesine alarak yeniden üretim bandı içine sokuyoruz.

Batarya Hurdaları Nerelerde Kullanılır?

Batarya hurdaları nelerde kullanılır sorusu en çok merak edilen soruların başında geliyor. Hemen hemen kullandığımız her cihazda var olan bataryalar zamanla işlevini yitirerek hurdaya ayrılır. İşi biten bataryalar çevreye zarar vermemesi için işinde uzman ve bu tür atıkları alan bir firmaya verilmesi gerekir. Şirketimiz bu konuda sizlere yardımcı olarak bu tür hurdaları toplamaktadır. Birçok farklı madde içeren batarya hurdaları nerelerde kullanılır diye bakacak olursak;

  • İçinde elektrot bulunan metaller bileşenlerine ayrılarak değerlendirebilir. Örneğin içinde kurşun ya da nikel içeren batarya hurdası kurşun veya nikel üretimi için geri dönüştürülür.
  • Bataryaların plastik dış kısımları plastik sanayi için hammadde olarak kullanılır.
  • Batarya hurdaları birçok farklı elektronik ürün için kullanılır.

gibi birçok madde sayılabilir. Burada önemli olan bir diğer nokta ise doğru firmaya bu hurdaların ulaştırılmasıdır. Firma olarak her türlü hurdanın toplanması, sınıflandırılması ve bileşenlerine ayrılarak geri dönüştürülmesi uzman bir ekibimizle yapıyoruz. Özellikle risk içeren bu tür atık ya da hurdalarınızı yanlış firmalara vererek hem kendinizi hem de çevreyi zarara uğratmayın.

Batarya Hurda Fiyatları

Hayatımızın her alanında yer alan ve kesin geri dönüştürülmesi gereken batarya hurda fiyatları nedir? Herhangi bir eşyanın ya da hurdanın değerini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Basitçe o hurdanın fiziksel durumu, içerdiği metaller, büyüklüğü ve kalitesi gibi etmenler fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Firmamıza getireceğiniz batarya hurdaları tamamen doğru ölçütlerle değerlendirilerek piyasadaki en yüksek fiyattan alınır. Daha sonra doğaya uygun bir şekilde dönüşümü yapılır.

Kurşun ve asit batarya hurdaları lityum bataryalara göre daha çok para etmektedir. Bunun yanında bataryanın kapasitesi ve güncel piyasa durumu da fiyatların belirlemesinde rol oynar.  Genel olarak bu tür hurdaların her biri için ayrı ve özel bir fiyat belirlenir. Bizzat firmamıza gelerek bu konuda yardım alabilirsiniz.

Batarya Hurdası Alan Firmaların İletişim Numarası

Batarya hurdası alan firmaların iletişim numarası birçok kişi tarafından soruluyor. Son yıllarda artan geri dönüşüm serüveninde öncü rol oynayan firmamız batarya hurdaları da almaktadır. Çalışma ekibi ve yönetimi bütün hurdalarınız emin ellerde değer buluyor. Firmamıza 0506 124 11 41 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Her türlü hurda alım ve satımı için markamızın internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Dünyada başlayan çevresel dönüşüm ile hurda ve atıklarınız artık bir sektörün hammaddesi haline geliyor. Batarya hurdalarınızı alarak hem doğaya zararını önlüyoruz hem de yeni bir ürün için sermaye oluşturuyoruz. Evinizde ya da iş yerlerinizde bulunan ve artık işe yaramayan bütün bataryaları toplayıp bize getirin. Kimyasal maddeler bulunduran bataryaları uygun koşullarda bileşenlerine ayırarak işe yarar hale getiriyoruz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz