Beykoz Hurdacı Telefon Numarası 2023 Bakır Fiyatları

İçindekiler

Beykoz Hurdacı

İstanbul ilimizin Beykoz ilçesinde hurdacılık işiyle meşgul olan Beykoz hurdacı firmamız, ürünlerin üretimi sırasında kullanılan kaynağın yeterli olmadığı gerekçesiyle hurdaların geri dönüştürülmesine destek vermektedir. Siz değerli müşterilerimiz, geri dönüşümü sağlanabilecek hurda çeşitleri için en yakın hurdacı firmamız ile iletişime geçerek satış işlemlerini başlatabilir ve ürünlerinizden iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Firmamız, hurdalarınızın satın alma işlemlerini gerçekleştirirken güncel hurda fiyatları üzerinden hesaplamasını yapmakta ve en yüksek fiyat üzerinden hurdalarınızı satın almaktadır. Hurda fiyatlarının şekillenmesinde en büyük etken, hurdanın neyle üretildiğidir. Beykoz hurdacı firmamızla hurdalarınızın satış işlemlerini başlatmak için 7/24 irtibata geçebilir, hurdalarınızın satış işlemi tamamlanmasıyla birlikte anında nakit olarak ödeme alabilirsiniz.

Beykoz Demir Hurdası Alımı

Beykoz’da demir hurdası satışı yapmak isteyen müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçebilirler. Demir hurdası alımı hurdacı firmamız tarafından en yüksek fiyattan yapılmaktadır. Elinizde her demir çeşidi olan hurdanızı bizi arayarak satabilirsiniz. Alınan hurda demir metaller en kısa süre içerisinde hammadde haline getirilir ve yeni ürünlerin yapımında imalatında kullanılmak üzere ekonomik faaliyetlere kazandırılır.

DKP hurdası, demir çubuk hurdası, şantiye demiri hurdası, iskele hurdası, profil hurdası gibi tüm demir hurdaları için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Beykoz Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdalarınızı satmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Beykoz’da bakır hurdası fiyatları ne kadardır? Bakır hurdası kilogram fiyatı nedir? Bizi arayarak bakır hurdası fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hurda piyasasında geçerli en yüksek fiyatlar üzerinden alım yapıyoruz. Bakır hurdasının her bir çeşidi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır levha hurdası, bakır talaş hurdası, bakır kablo hurdası ve diğer tüm bakır hurdaları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Beykoz Alüminyum Hurdası Alımı

Elinizde bulunan alüminyum hurdaları için Beykoz Hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından siz değerli müşterilerimizde bulunan alüminyum hurdaları yüksek fiyatlardan satın alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bizlere ulaşım sağlamanız halinde en kısa süre içerisinde adresinize geliyor ve alüminyum hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Alüminyum hurdalarınız adresinizden alınmaktadır.

Kablo Alan Hurdacılar

Kablo hurdası elektronik barçalarda kullanılan bir iletken bir malzemedir içeriğinde bakır olduğu için değerli bir malzemedir içeriğindeki bakırın verimine göre fiyat farklılıkları göstermektedir ortalama fiyatlar bakırın verimine göre en düşük kırkambar kablodur ortalama %20 veren en düşük kablonun fiyatı güncel bakır la çarpılarak fiyatlandırılır bugün ki fiyatı 35 TL-kg fiyatından başlayarak en yüksek deşe kablo olarak biliniz deşe kablo %90 verimi ile ortalama fiyatı güncel soyma bakırın çok az altın gitmektedir. 150 TL-kg birim fiyatı vardır en güncel ve doğru fiyatlar için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. GÜVEN HURDACI olarak 2006 dan bu yana hizmet vermekteyiz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz