Beyoğlu Hurdacı EN Yakın Hurdacı 2023 Hurda Bakır Fiyatları

İçindekiler

Beyoğlu Hurdacı

İstanbul ilimizde hizmetini başarılı şekilde sürdüren Beyoğlu hurdacı firmamız çelik, pirinç, demir, kurşun, alüminyum, kablo, krom ve çinko gibi değerli hurda türlerini siz değerli müşterilerinden satın alarak geri dönüşüme göndermektedir. Hurda fiyatları üzerinden satın aldığımız hurdalar geri dönüştürülerek yeniden kullanımı sağlanmakta ve böylelikle ülke ekonomisinin gelişmesinde önemli oranda katkısı bulunmaktadır.

Firmamız, hurdalara gereken önemin verilmesini sağlamaya çalışan hurda alan firmalar arasında yer almakta ve geri dönüşüme vermiş olduğumuz katkıdan dolayı mutluluk duymaktadır. Müşteri memnuniyetine değer veren firmamızı hurdalarınız için aradığınız zaman kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Beyoğlu hurdacı firmamızla hurdalarınızın satış işlemlerini tamamlamanızın ardından, kısa süre içerisinde nakliyesi sağlanacaktır.

Beyoğlu Bakır Hurdası Alımı

İstanbul Beyoğlu hurdacısı aracılığıyla bakır hurdası satışı yapmak isteyen müşterilerimiz bizleri arayabilirler. Firmamız tarafından bakır hurdalarının alımı yüksek değerden yapılmaktadır. Elinizde bulunan tüm bakır çeşitleri için bizi arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon mesafesindeyiz. Beyoğlu bakır alan yerler içinde ilk sıradayız. En yüksek ödemeyi yapan firmamız sizlere en yüksek kazancı sağlamaktadır.

Beyoğlu Demir Hurdası Alan Yerler

Beyoğlu’nda demir satmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Elinde demir hurdası olan müşterilerimiz İstanbul Beyoğlu ilçesinde hurdacı firmamızı arayabilirler. En yakın hurdacı firmamız tarafından demir hurdalarınız yerinden alınmaktadır. Yerinde tartılan demir metallerinin ödemesi sizlere nakit olarak yapılacaktır. Firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Beyoğlu Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Beyoğlu alüminyum hurdası fiyatları nedir? Alüminyum hurdalarının kilogram fiyatları ne kadardır? Beyoğlu’nda geçerli alüminyum hurdası fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adresinize gelerek satın aldığımız alüminyum hurdalarınızı en kısa sürede hammadde haline getiriyoruz. Sonrasında da ilgili alanlara göndererek yeniden işlenmesini sağlıyoruz.

Bakır Alan Hurdacılar

Bakır hurdası alan hurdacılar bakır hurdası günümüzde sıkça kullanılan bir maden şeklidir elektronik olmak üzere silah sanayinde kullanılmaktadır bununla beraber değerli madenler sırasına girmektedir en kaliteli bakır %99 değerinde kablo ve elektronik parçalardan çıkan bakırlardır ortalama fiyatları 140 TL-kg dan başlayıp 180 TL-kg fiyatına kadar çıkmaktadır bakır fiyatı borsaya bağlı olduğu için günlük fiyat değişmektedir bunun için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güven hurdacı tüm Türkiye’de 4 adet şubemiz vardır.

7/24 iletişime geçebilirsiniz