Bina Yıkımı Hurdacı

Bina yıkımı Eski yıkılması gereken ev, iş yeri, fabrika ve depo gibi binaların yıkım işlerini yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz etrafta gerekli güvenlik önlemlerini alarak çevreye bir zarar vermeden yıkılmayı bekleyen binaların yıkılmasını sağlar. Bina yıkımı yapan hurdacı arıyorsanız Güven Hurda sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için hazırdır. Bunun karşılığında binanın hurdalarını almaktadır.

İçindekiler

Bina Yıkımı Yapan Hurdacı

Kentsel dönüşüm için birçok hasar görmüş ya da eskimiş binaların yerine yenileri yapılmaktadır. Hurdacı hizmeti veren firmamız yıkım hizmeti vererek sizleri bu işlerle uğraşma derdinden kurtarıyor. Binalarda bulunan kapı, pencere ve geri dönüşüme kazandırılan alüminyum, bakır gibi pek çok maden hurdasını alıyoruz.

Binaların yıkılmasından önce kapı, pencere ve dolap gibi malzemeler hurda adı altında sökülür. Bunlarında dışında bir de yıkım sonrası molozlardan çıkarılan geri dönüşümü olan malzemeler vardır. Bunlar da sökülüp toplanarak geri dönüşüm merkezlerine gönderilir. Bizler hurda firması olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak istiyoruz. Bunun için de elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz.

Bina Sökümü ve Yıkımı Yapan Hurdacı

Yapılan binalar zaman içerisinde yağış, rüzgar ve kullanma nedeniyle yıpranır. Atıl duruma gelen binalar yıkılmak durumundadır. Bu noktada bina sökümü ve yıkımı yapan hurdacı, hurda karşılığında bu hizmetleri vermektedir.

Bina yıkılmadan önce geri dönüşüme gidebilecek malzemeler hasar görmeden sökülür ve tesislere gönderilir. Atıl binalarda özellikle kapı, pencere, dolap gibi malzemeler hurda görevi görür. Bu malzemeler dikkatli bir şekilde sökülerek geri dönüşüm merkezlerine ulaştırılır. Bu şekilde hem çevreye daha az zarar verilmiş olur hem de ürünler yeniden ekonomiye kazandırılmaktadır.

Ayrıca bu tür malzemeler çıkarıldıktan sonra binaların yükü de hafifler ve bu şekilde yıkım işlemi daha kolay bir hale gelir. Bina yıkıldıktan sonra hurdacı firma molozlar içerisinde yer alan geri dönüşümü olan malzemeleri söker. Bu en meşakkatli süreçtir. Enkazdan sökülen malzemeler geri dönüşüm merkezlerine gönderilir. Burada hammaddeye dönüştürülerek tekrar üretim sürecinde kullanılmaya hazır hale getirilir.

Hurda Söküm Fiyatları

Hurda söküm fiyatları için tek bir rakam vermek mümkün değildir. Fiyatlar söküm yapılacak alana göre belirlenir. Hurda söküm işlemini yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek söküm yapılacak alan hakkında bilgi vermeniz sizlere fiyat konusunda bilgilendirme yapmamızı kolaylaştırır. Fiyatlarımız piyasa koşullarında değerlendirildiğinde oldukça makuldür. Birlikte çalıştığımız her müşterimiz bugüne kadar bir memnuniyetsizlik yaşamamıştır. Bugüne kadar da tek amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak olmuştur.

Bina Yıkımı Süreci Nasıl İşler?

Bina yıkım süreci için profesyonel ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Gerekli güvenlik tedbirleri alınmadığı sürece bu yıkım tehlikeli bir hâl alabilir. Bina yıkımı yapmadan öncesinde, yıkım esnasında ve sonrasında yapılması gerekenler vardır. Bunlar;

  • Bina yıkım izni alınır.
  • Yıkılacak binanın yıkıma elverişli olup olmadığı ve çevreye bir zarar verip vermeyeceği araştırılır.
  • Yıkım için binada elektrik, su ve doğal gaz hatları tamamen kesilir.
  • Binanın çevresinin tehlikeye girmemesi için gerekli tedbirler alınır.
  • Yıkım esnasında toz kalkmaması için tankerle su getirilerek sıkılır.
  • Yıkımdan sonra molozlar taşınır ve çevre temizlenir.

Yıkımdan sonra toplanan hurdalar geri dönüşümle yeniden ham madde haline getirilerek ekonomiye kazandırılır. Ayrıca hurda toplayarak çevre temizliğine de katkıda bulunuyoruz.

Bina Yıkımı Yapan Hurdacı İletişim Numarası

Bina yıkım işlemi oldukça profesyonellik ve önem gerektiren bir iştir. Aksi takdirde sıradan bir firma ile çalışıp büyük problemlerin yaşanmasına neden olunabilir. Çevre insanlarının can ve mal güvenliğini bu durumda korumak gerekiyor. Kaliteli bir bina yıkımı yapan hurdacı iletişim numarası arayanlar bize 0506 124 11 41 nolu iletişim hattımızdan erişebilir.

Yıkım yapılacak binayı yerinde görüp çıkarılacak hurdaları tespit ederek bilgilendirme yapıyoruz. Ekibimiz bina ve çevresinin analizini yaparak bir yıkım planı oluşturuyor. Bu plan dahilinde atıl bina kısa sürede yıkılıyor. Firmamız çevre dostu bir firmadır. Bu nedenle maddi getiriden önce geri dönüşümle doğaya olan faydalarını önemsiyoruz. Hurdaların toplanması ile hava ve toprak kirliliği bir nebze olsun en aza indiriliyor. Ayrıca hurdaların geri dönüşümü ülke ekonomisi için de oldukça önemlidir. Ekonomik anlamda ülkeye ciddi bir destek sağlanır.

7/24 iletişime geçebilirsiniz