Çanakkale Hurdacı 0(506) 124 11 41

Çanakkale Hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz. Çanakkale’de adresinizden hurda alan ekiplerimiz var. Çanakkale ili ve ilçelerinde hurdalarınız varsa kolayca satmak için bizimle iletişime geçin. Firmamız hurdacı olarak büyük metal yapıların sökülmesi, oksijenle kesilmesi, demonte edilmesi ve araçlara yüklenmesi için uzman ve bu yönde eğitimli çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz.

Çanakkale Hurdacı

Çanakkale hurdacı bu sektörün uzman hurdacısıdır. Aldığımız hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. En iyi fiyat garantisiyle  Çanakkale hurda uzman hurdacı kadrosu ile sizlere her zaman kaliteli hizmet sunar. Biz Çanakkale hurda olarak şu hurdaları almaktayız:

Elektronik hurdalar: işlemci, laptop, ana kart, bilgisayarın içerisinde bulunan bütün malzemeler; Metal maden hurdalar: nikel, krom, pirinç, kalay, alüminyum, gümüş, altın, bakır, tel kızıl, kablo, çelik, demir; Petrol türevi hurda çeşitleri: polietilen, polyester, naylon, plastik; Cam hurdalar: pencere camı, ayna camı, kapı camı, cam şişe ve daha fazla hurdalar.

Çanakkale hurdacıları içerisinde her türde hurda çinko, demir, bakır, krom ticareti yapıyoruz. Çanakkale hurda size günün hiçbir saati fark etmeden hizmet sunmaya devam ediyor.

Toptan alımlarda fiyat uygunluğu sağlıyoruz. Amacımız alanın da satanın da bu işten mutlu ve kazançlı ayrılması. En temel özelliğimiz Güven hurdacı olarak müşteri odaklı oluşumuz. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Hurdanızı almak için adresinize geliyoruz, sektörel anlamdaki kalitesi ile Çanakkale hurdacılık hizmetlerini kurumsal bir şekilde yapmaktayız.

Çanakkale sınırları içinde hurda alım hizmeti sunan firmamız yıllardır Çanakkale’de müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Her türlü hurdanızın alımını yapan firmamız Güven hurdacı sizlerin hurdalarınızı miktarı ve çeşidi ne olursa olsun bütün hurda türlerinin alımını yapmaktadır. Aynı zamanda bir madeni ama kaynağından çıkartmak o madenin geri dönüşümü ile kullanılmasından daha pahalı olduğu için Çanakkale hurdacı olarak geri dönüşümde oldukça büyük adımlar atıyoruz. Sizlerden aldığımız her türlü hurdanın kullanılabilmesi için geri dönüşüm için hurdaların ayrıştırılma ve depolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizler de ülkemize ve dünyaya hem ekonomik yönden hem de çevre kirliliğinin önüne geçmek için hurdacı ile iletişime geçip; hurdalarınızın geri dönüşüme kazandırılmasında rol oynayın.

Bina Yıkımı

Siz müşterilerimize en iyi hizmet vermek için lütfen Çanakkale hurdacı ile iletişime geçiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz