Çatı Makası Hurdası 2023 Hurda Makas Fiyatları

Çatı makası hurdası sökümü gerçekleştiren firmamız sektörünün getirdiği yenilikleri yakından takip ederek büyümeye devam etmektedir. En iyi kalite ile hurdacılık sektöründe yer edinen firmamıza hurda satış işlemi gerçekleştirmek isterseniz firmamız size bir telefon kadar yakındır. Talebinize dönüş firma yetkililerimizce en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

İçindekiler

Çatı Makası Hurdası

Çatı makası sökümünün yapılması oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Bu süreçte herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak adına gerekli tüm tedbirlerin alınması gerekmektedir. Çatı makası sökümünde alanında uzman ve deneyimli personellerimiz çalışmakta aynı zamanda her türlü tedbirde uygulanmaktadır.

Telefon Numaramız : 0506 124 11 41 Whatsapp Numaramız : 0506 124 11 41 Mail Adresimiz info[at]guvenhurdaci.com

Çatı Makası Hurdası Alan Hurdacı

Hurda firmalarının aldığı hurdalardan bir diğeri de çatı makası hurdası olmaktadır. Bu hurda türünün sökümünün yapılmasının ardından müşterinin yanında hurda tartımı yapılarak ona göre müşteriye peşin ödeme yapılmaktadır. Sökümünün zor yapılan yapılması ve büyük bir çaba gerektirmesi sebebi ile bu hurda türünü her firma almamaktadır.

Çevre kirliliğinin en aza indirilmesinde ve geri dönüşümün yapılmasında en büyük pay hurdalara düşmektedir. Hurda çeşitleri içerisinde yer alan çatı makası büyük bir titizlikle adresten alınarak size de büyük ölçüde kolaylık sağlanmış olacaktır. Bu hurdanın satışından iyi bir kazanç elde etmek isterseniz vakit kaybetmeden firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz Pazartesi, Salı Çarşama, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olmak üzere 00:00 ile 23:59 arasında olup Gece mesaimiz mevcuttur.

Çatı Makası Hurdası Alan Firmalar

Hurdacılık sektörü içinde en fazla dikkat gerektiren hurdaların başında çatı makası gelmektedir. Bu alanda tecrübesiz ve eğitimsiz bir firma ile çalışmak hem can hem de mal güvenliği bakımından tehlike oluşturmaktadır. Ekibimizde yer alan personellerimizin tamamı sertifika sahibi alanın uzman ve deneyimli kişilerdir.

Hurdacılık sektöründe başarı sağlamasında etkili en önemli faktörlerin başında teknoloji gelmektedir. Teknoloji sektörde ne kadar aktif kullanılırsa verilen hizmet de bir o kadar kaliteli olmaktadır. Bu da müşteri memnuniyetinin sağlanmasında doğrudan etki sağlamaktadır. En yeni teknolojiyi hizmetlerinde uygulayan firmamız en çok tercih edilen sektörlerin başında gelmektedir.

Çatı makası hurdası alımı yapmak profesyonellik gerektirmektedir. Her türlü hurda eşya alım yapan firmamız bu hurda türünü de büyük bir titizlikle adresten almaktadır. Hurda satışını zaman kaybetmeden gerçekleştirmek isteyenler firmamızı arayarak en iyi hizmet ayrıcalığından hemen faydalanabilirler. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Çatı Makası Fiyatları

Çatı makası fabrika ve çiftliklerde kullanılan bir malzemedir bu malzemeler yapılış şekillerine göre malzeme olarak hurdacılar da bulunmaktadır bunun fiyatlandırılması çeşidine göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Fabrika da bulunan makaslar yapım aşamasından sağlam oldukları içim satım aşaması kolay olduğu için hurdacıların alımında yüksek fiyatta olmaktadır buna nazaran hurdacıların satım aşamasında sıkıntı yaşamadıkları ve müşteri potansiyeli fazla olduğu için rahat satılan bir malzemedir.

Makas fiyatları hurda olarak 7,00 TL/kg fiyatından başlamaktadır. En yüksek birim fiyatı da 15,00 TL/kg olarak farklılık göstermektedir en güncel ve dogru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz Güven Hurdacı olarak 2006 dan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yukarıdaki Hurda fiyatları net rakamlar olmayıp hurdanın yerine, durumuna ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlar için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Çinko Hurdası

Güven hurdacı olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, işinde uzman bir ekip ile çalışan Türkiye’nin önde gelen firmaları arasındayız. Başta çinko hurdası olmak üzer her türlü hurda alımı, geri dönüştürmesi ve çevresel atıkların en azan indirilmesi gibi birçok alanda hizmet veriyoruz.

Mallarınız gerçek değerinde alınarak yerinde tartım imkânı ile şeffaf şirket politikamızı görebilirsiniz. Sizler de eviniz ya da iş yerinizde çalışmayan, işlevini yitiren ve hurda durumuna gelen ürünlerinizi firmamız aracılığıyla değerlendirebilirsiniz. Atık ve geri dönüşüm konusunda deneyimli olan şirketimiz ile bütün hurdaların doğaya zarar vermeden üretim bandı içine tekrar girmesi sağlanır.

Özellikle son dönemlerde artan çevresel atık dönüştürme projelerinde firma olarak etkin bir rol alıyoruz. Hurda ve atık alımı, ayrıştırma, sınıflandırma ve yeniden kazandırma işlemlerini son teknoloji ürünlerimiz ile yapıyoruz. Güvene dayalı bir anlayış ile dünya ve doğa için sorumluluk almaktan kaçınmayan şirketimiz sizler için hizmete aralıksız devam ediyor. Eğer atık ve hurda işleriniz için uzman birilerini arıyorsanız bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz