Çiftlikköy Hurdacı 0 (506) 124 11 41

Çiftlikköy hurdacı Yalova ilinin en prestijli ve en profesyonel hurda alım ve satım firmaları arasında yer alan firmamız, eski dönemlerden bugüne dek yürütmüş olduğu hurda alım satım faaliyetleri ile adından söz edilen bir firmadır. Müşteri odaklı, yenilikçi ve gelişime açık yönü ile tüm hurda alım satım faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getirir. Çiftlikköy hurdacı firması olarak tamamen müşteri odaklı çalışmalar yaparak müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alıyoruz. Sizler de hurda alım satım hizmetlerinde profesyonel desteğe ihtiyaç duyarsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İçindekiler

Çiftlikköy Hurdacı

Hurdacılık sektörü son dönemlerde oldukça gelişme gösteren sektördür. Geri dönüştürülebilen ürünler, çevreye de olumlu katkı sunar. Plastik, metal, krom, kablo ve benzeri tüm malzemeler geri dönüşüm için uygun olan malzemelerdir. Ekolojik dengenin sürdürülebilir olması için ihtiyaç duyulan en önemli unsurlardan bir tanesi geri dönüştürebilen ürünlerin kullanımıdır.

Geri dönüşüme uyumlu olmayan ürünler atık merkezlerine giderek yeniden üretim sürecine dahil olmazlar. Bu durumda sıfırdan bir ürün üretimi için yeni malzemelere ihtiyaç duyulur. Maliyet bakımından işletmeler için de yüksek rakamlara tekabül eder. Geri dönüşüm için sizlerden temin edilen tüm malzemeler kategori ve gruplara ayrılarak yeniden üretim sürecine dahil edilir. Evinizde, ofisinizde ve işyerlerinizde kullanılmayan ürünlerinizi nakde dönüştürmek isterseniz sizler de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çiftlikköy Sarı Hurda Alımı

Sarı hurda bakır, çinko ve sarı pirinç karışımından elde edilen ürünleri içerir. Kolay şekillenebilen bir yapısı olan sarı hurdalar, değerli metaller sınıfında yer alarak geri dönüşüm için uygundur. Evlerde ve ofislerde sarı hurdadan elde edilen birçok ürün mevcuttur. Bu ürünler arasında su vanaları, kapı kolları, aynalar, menteşeler, kapı kilitleri, çeşitli mobilya parçaları, mutfak kulpları, lamba gibi ürünler sarı hurda içeren ürünleri kapsar.

Özellikle kentsel dönüşümlerde yıkım sonrasında oluşan atıklar geri dönüşüm için oldukça uygundur. Sarı hurda alımı fiyatları teslim etmiş olduğunuz hurdaların hacmine göre belirlenir. Ürünlerinizin ağırlığı ne kadar fazla ise nakde dönüşecek olan tutar aynı oranda artış gösterir. Eskiyen eşyalarınızı yeniden değerlendirmek ve üretim sürecine dahil etmek isterseniz Çiftlikköy sarı hurda alımı hizmeti sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Çiftlikköy Sarı Hurda Fiyatları

Çiftlikköy sarı hurda fiyatları, elinde hurda malzemeleri bulunan kişilerin araştırdığı konular arasında yer alır. Firmamız, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmasından dolayı hurda fiyatlarını yüksek seviyelerde tutar. Aynı zamanda hacim ve kilogramı yüksek olan ürünler için firmamız inisiyatif kullanarak elinizde bulunan, eskiyen ürünlerinizi yüksek fiyatlardan teslim alır.

Elinizde bulunan hurda malzemeleriniz ile alakalı bizler ile iletişime geçerek fotoğraf paylaşabilir ya da bilgi verebilirsiniz. Çiftlikköy hurda alım satımı yapan firmamız bizler ile iletişime geçtikten sonra sizlere eksper gönderir. Eksper hizmetleri sonucunda hurda malzemeleriniz gruplara ayrılır ve ortalama bir fiyat belirlenir. Dilerseniz bu hizmetlerimizden yararlanarak hurda eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz.

Çiftlikköy En Yakın Hurdacı

Hurda malzemelerini elinden çıkarmak isteyen kişiler en yakın hurdacı araştırmasına başlarlar. Firmamız Çiftlikköy en yakın hurdacı alternatifleri arasında bulunur. Yalova ve çevre illerine hizmet veren firmamız ile sizler de kullanılmayan eşyalarınızı satışa çıkarabilirsiniz. Güncel hurda malzemeleri fiyatları hususunda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Hurda malzemeleriniz sizlerden özel araçlar ile teslim alınır ve geri dönüşüm firmalarına yönlendirilir. Hurda alım satım sürecinde teslim alınan ürün çeşitleri şu şekildedir;

  • Bakır
  • Sarı hurda
  • Alüminyum ürünler (tencere, tava ve benzeri)
  • Akü çeşitleri
  • Çinko
  • Karışık kurşun
  • Plastik hammadde

Çiftlikköy Sanayi Hurdası

Firmamız, hurda alım satım işlemleri konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet sunar. Dürüst ve çalışkan çalışma prensibine sahip olan firmamız ile hurda eşyalarınıza veda ederek kendinize daha yalın bir ortam oluşturabilirsiniz. Günden güne gelişim gösteren hurda sektöründe geri dönüşüm işlemleri oldukça kapsamlı bir şekilde yapılır. Firmamız, hurda alım satım işlemlerinde ilk olarak ev ve işyeri hurda alımları yaparken, son dönemlerde sanayi hurdaları alımları da yapmaktadır. Çiftlikköy sanayi hurdası hizmetlerimiz ile sanayi, fabrikalarda bulunan ve geri dönüşüme uygun olan ürünleri sizlerden teslim alıyoruz. Doğal kaynakların korunmasında önemli etkisi bulunan bu işlemler ile hurdalarınızı geri dönüşüme yönlendirerek belirli bir ücrette kazanabilirsiniz. Detaylı bilgiler için firma telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz