Cihangir Hurdacı

İstanbul En Yakın Hurdacı

cihangir Hurdacı

Cihangir Hurdacı

Cihangir Hurdacı

İstanbul’un ünlü semti Cihangir’de Cihangir hurdacı firması olarak sürdürdüğümüz hizmetimizi, başarıyla sürdüren güvenilir bir firmayız. Firmamız, hurda atık toplamakta ve topladığı atıkların geri dönüşüm tesislerine gönderilmesini sağlayarak ekonominin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Geri dönüşümü mümkün olan ve mali açıdan değeri bulunan hurda çeşitleri en çok tercih edilen hurdalar arasında yer almaktadır.

Topladığımız hurda çeşitleri arasında kablo, bakır, çinko, kurşun, soyma bakır, çelik ve demir gibi dönüştürülebilir hurda çeşitleri yer almakta ve bu hurdaların mali açıdan değeri bulunmaktadır. Elinizde satışını yapmak istediğiniz hurda çeşitlerinin bulunması durumunda Cihangir hurdacı firmamızı 7/24 arayabilir, adresinizi ileterek kayıt işlemi oluşturabilir, ödemenizi ise satış sonrası anında alabilirsiniz.

Cihangir Pirinç Hurdası Alımı

Cihangir Hurdacı başta Cihangir olmak üzere yakın çevrelerden de geri dönüşümün en önemli kanalı hurdacılık sektöründe kaliteli ve yüksek fiyatlı hizmet sunmaktadır. Sizden alınan pirinç hurdaları gözünüzün önünde tartılarak ağırlığına göre fiyat hesaplaması yapılır. Cihangir Hurdacı pirinç hurdası fiyatları konusunda müşteri odaklı ve şeffaf bir fiyat politikası izlemektedir. Pirinç evinizde ya da çevrenizde sıklıkla bulabileceğiniz yaygın bir metaldir. Kapı kolları, pirinç kaplama çanak ve çömlekler, eski karyolalarda pirinç metaline rastlamak mümkündür. Her türlü pirinç hurdalarınız firmamız tarafından ederiyle satın alınır ve nakit olarak teslim edilir. Cihangir Hurdacı olarak amacımız sadece hurda satın almak değil topladığımız hurdaları geri dönüşüme kazandırarak herkes için sağlıklı ve temiz bir çevre yaratmaktır.

Cihangir Bakır Hurda Alan Yerler

Cihangir semtinde bakır hurdası alan yerler çok sık yapılan arama motoru sorgularındandır. Hurdacı firmamız tarafından müşterilerimize bu kapsamda hizmet verilmekte ve tüm hurdaları satın alınmaktadır. Satın alınan bakır hurdalar kısa sürede geri dönüşüme kazandırılır. En kısa sürede de piyasalara gönderilir. Böylelikle üreticilerin ihtiyaç duyduğu hammadde ihtiyacı kısmen de olsa karşılanmış olur. Bakır ithalatı her yıl ülkemize milyonlarca dolar kaybettirmektedir. Bu nedenle geri dönüşüm ile elde edilen bakır hammaddenin ülke ekonomisine katkısı oldukça fazladır. Bu kapsamda elinizde bulunan tüm hurdaları bekletmeden hurdacılara satmak hem sizin kişisel gelirinize hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır.

Call Now Button7/24 Hurda Alımı Şimdi Ara!