Çınarcık Hurdacı 2023 Kablo Hurda Fiyatları

Çınarcık hurdacı olarak eskiyen eşyalarınızın yeniden değerlendirilebilmesi ve üretim sürecine dahil edilebilmesi için sizlerden teslim alıyor, geri dönüşüme yönlendiriyoruz. Hurda, eskiyene ve yeniden kullanım için uygun olmayan eşyalar depolarda ve evlerin bir köşesinde işlevsiz bir şekilde duruyor. Evinizde, ofisinizde hurda olarak bulunan tüm ürünler yeniden değerleme sürecinde oldukça önemli ve kıymetlidir.

İçindekiler

Çınarcık Hurdacı

Hurda malzeme kategorisinde yer alan ürünlerin tamamı yeniden şekillenebilir özelliği taşır. Bu sebeple geri dönüştürülebilen tüm ürünler doğa ve çevreye katkı sağlamasından dolayı hurda alım satım hizmetlerinin gelişmesine katkı sağlar. Piyasa üzerinde ve Türkiye’nin dört bir yanında hurda alım satım hizmetleri oldukça revaçtadır. Firmamız, Yalova ve çevre illerine, alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sağlar. Firmamız, eski dönemden bugüne dek pek çok hurda alım satım hizmetleri gerçekleştirmiş ve tüm işleri sonuçlandırmıştır.

Siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz hurda malzemeleri firma bünyesinde kategorize ederek yeniden üretim sürecine dahil etmiştir. Çınarcık hurdacı olarak evinizde, ofisinizde, deponuzda kullanılmayan tüm eşyalarınızı sizlerden belirli bir ücret karşılığında teslim alıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, yapmış olduğu tüm hurda alım satım işlemlerini bu plana bağlı kalarak yürütür.

Sizler de eskiyen eşyalarınızı ne şekilde değerlendireceğinizi düşünüyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin talebi doğrultusunda iletmiş olduğunuz adrese firma çalışanlarımız gelerek eşyalarınızı sizlerden teslim alır. Teslimat ve devam eden süreç içerisinde sizlerin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Ekonomik olarak da sizlere fayda sağlayan hurda alım satım işlemleri için sizler de eşyalarınızı hurda olarak geri dönüşüme yönlendirebilirsiniz.

Çınarcık Kablo Alan Hurdacılar

Kablo hurdaları, geri dönüşüm için en uygun olan ürünleri kapsar. Evlerde, ofislerde, fabrikalarda farklı kategorilere sahip binlerce kablo çeşidi bulunur. Her bir kablo türü, geri dönüşüme yönlendirildiğinde yeniden kullanılabilir hale getirilir. Aynı zamanda kablolarda bulunan bakır, alüminyum ve demir gibi parçalar da geri dönüşüm için oldukça önemlidir.

Hurda alım ve satım işlemleri ile sizler de hurda malzemelerinizi nakde dönüştürebilirsiniz. Çınarcık kablo alan hurdacılar firması olarak elinizde bulunan kabloların fiyatları için firma bünyemizde sizlere ekspertiz hizmetleri sunuyoruz. Bu ekspertiz hizmetlerimiz sonucunda mevcut kablolarınız ayrıştırılarak her biri gruplandırılır. Bu gruplandırma sonucunda kablo hacimlerinizin ağırlığı, kilogramı belirlenen sizlere bir fiyat sunulur. Fiyatlar belirlenirken firmamız kablo hurdalarınızı ederinden yüksek fiyatta satın alır. Süreç ile alakalı merak ettiklerinizi sormak isterseniz sizlere 7/24 hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Çınarcık hurda firmamızın sizlerden teslim aldığı kablo çeşitleri şu şekildedir;

  • Karışık kablo hurdaları
  • Antigron kablo
  • Ttr kablo hurdaları
  • İç tesisat kablo hurdaları
  • Enerji kabloları
  • Çelik zırhlı kablo hurdaları

Çınarcık Kablo Hurda Fiyatları

Kablolar, geri dönüşüm ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir. Evlerde, yıkılan binalarda, fabrikalarda, elektrik şirketleri gibi alanlarda birbirinden farklı kablo türleri bulunur. Kabloların kullanım alanları oldukça yaygın olmasından dolayı hurda alım satım faaliyetleri de oldukça revaçtadır. Çınarcık kablo hurda fiyatları, belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi kablo hurdaların kilogramı ve hacmidir.

Elinizde bulunan kabloların ağırlığı ne kadar fazla ise hurda satım işlemlerinde alacağınız ücret yüksektir. Firmamız, tamamen müşteri odaklı çalışmalar yürütmesinden dolayı hurda alım satım işlem fiyatlarında ekstra inisiyatif kullanarak yüksek kazanç elde etmenize yardımcı olur. Elinizde bulunan kablolarınızın fotoğraflarını bizlere ileterek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir ya da direkt eksper talep edebilirsiniz.

HURDA KABLO FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON KABLO FİTATLARI
Karışık Kablo Hurdası 70,00 ₺ 80.000,00 ₺
Antigron Hurda Kablo 90,00 ₺ 100.000,00 ₺
İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın 125,00 ₺ 132.000,00 ₺
Yer Altı Enerji Kablosu 86,00 ₺ 92.000,00 ₺
Hurda Kablo Ttr 76,00 ₺ 78.000,00 ₺
Çelik Zırhlı Kablo 59,00 ₺ 61.000,00 ₺
Çelik İçli Kablo 79,00 ₺ 81.000,00 ₺
Tek Tip Hurda Kablo 00,00 ₺ fiyat alınız ₺
Fare Yemez Kablo 94,00 ₺ 107.000,00 ₺
Deşe kablo içi 158,00 ₺ 161.000,00 ₺
Deşe kablo yağlı 99,00 ₺ 102.000,00 ₺

Çınarcık Hurdacı Telefon Numarası

Çınarcık hurdacı firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz firma bünyemizde çalışan tüm personellerimiz, sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Bizlere dilediğiniz zaman telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçerek hurda alım satım faaliyetleri ile alakalı detaylı bilgi talebinde bulunabilir ve mevcut elinizde yer alan hurdalarınız ile alakalı bizlere bilgi verebilirsiniz. sizlerin iletmiş olduğu bilgiler doğrultusunda vermiş olduğunuz adrese firma çalışanlarımız gelerek tüm hurda malzemelerinizi teslim alır ve özel araçlarımıza yükler.

Bizlere teslim etmiş olduğunuz hurda malzemelerinizin ödemeleri aynı gün içerisinde nakit olarak yapılır. Hem kendi ekonominize hem de geri dönüşüme katkı sağlamak isterseniz tüm hurda malzemelerinizi firmamıza teslim edebilirsiniz. Çınarcık hurdacı telefon numarası
0 506 124 11 41 şeklindedir. Detaylı bilgi için dilediğiniz tüm zaman dilimlerinde bizlerle kontak kurabilirsiniz.

Çınarcık Hurda Hizmetleri

Çınarcık hurda hizmetleri, elinde hurda malzemeleri bulunduran kişilerin en çok araştırdığı konuların başında gelir. Firmamız bu alanda sizlere profesyonel hizmet sağlayarak gelişmiş hizmet anlayışı ile hurdalarınızı sizlerden temin eder.

Firmamız yapmış olduğu tüm hurdacılık faaliyetlerinde gelişime ve değişime açıktır. Tüm teslimat süreci titizlikle gerçekleştirilir. Aynı gün içerisinde teslimat hizmeti ile sizleri zamandan tasarruf ettirir. Donanımlı ekipmanları ile güvenli hizmet sağlar. Hurda alım satım faaliyetlerimiz ve profesyonel hizmetler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

7/24 iletişime geçebilirsiniz