Çinko Hurdası Fiyatları 2023

Çinko hurdası satmak istiyorsanız firmamız Güven Hurda Metal sizlerin hizmetindedir. Elinizde bulunan her çeşit çinko hurdası için bizi arayabilirsiniz.

İçindekiler

Çinko Hurdası

Hurdacılık bir ülke için üretimi açısından gelişiminde önem taşıyan bir sektör halindedir. Üretim varsa hurda da var demektir. Sanayinin gelişmesi demek hurdacılık sektörünün gelişmesi demektir. Bu gelişmeler ve çoğalmalar doğa ve ülke açısından gelecektir. Hurdacılıkta çinko hurdası erime noktası düşük bir maddedir. Çinko kullanım alanları genelde pil yapımları, çatılar, kaplamalar şeklindedir. Çinko madeni kolay eridiğinden geri dönüştürülmesi de kolaydır.

Hurda çinko çeşitleri külçe çinko ve çinko levha olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunların yanı sıra pirinç gibi çinko alaşımları da vardır. Tüm bu metal çeşitlerinin hurdaları firmamızca alınmaktadır.

Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Hurda çinko tür çeşitleri levha ve külçe olarak bilinir. Çinkonun alaşımı kolay olduğundan geri dönüşüm açısından aranılan bir madendir. Bir bakırda ya da alüminyumda da çinko vardır. Yani çinko madeni sertliği arttırılarak da dayanıklılık özelliği kazandırılır. Çinko hurdası alan hurdacı olarak birçok özelliği olan ve diğer hurdalara göre çok daha kolay işlem görebildiğinden hurda çinko fazlasıyla kullanılmaktadır.

Çinko alan firmalar ya da çinko hurdası alan fabrikalar da sık yapılan aramalardandır. Bu kapsamda firmamız Güven Hurda Metal müşterilerimizin karşısına çıkmaktadır. Firmamız tarafından çinko hurdalarınız yüksek değerden alınır.

Çinko Hurdası Fiyatları 2023

Çinko kaplama malzemelerinde, döküm sanayinde sıklıkla kullanılır. Bu çok yönlülüğü sebebiyle de hurda çinko en çok alımı yapılan hurda türleri arasında yer alır. Çinko hurdası fiyatları diğer hurda türleri ile kıyaslandığında ortalama bir fiyattan işlem görür. Çinkoların değer tespitinden sonra alım fiyatları belirlenir. Hurda çinko alımı genelde tüm firmalarca beklenen bir türdür. Firmamızın fiyat politikası hakkında bilgi almalısınız.

Hurda fiyatlarının sürekli değişime uğruyor olması sebebiyle net bir fiyat bilgisi belirtemiyoruz. Ancak çinko hurdası fiyatları, hurda çinko kg fiyatı öğrenmek isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçmesi halinde en güncel hurda çinko fiyatını öğrenebilirler.

İstanbul Çinko Hurda Alımı

İstanbul hurdacılık sektörü söz konusu olduğunda gelişmiş şehirlerimizden biridir. Çevresiyle birlikte İstanbul’da var olan hurdacılık firmaları içerisinde İstanbul hurda çinko alımı olarak biz de kalitemizle, müşterimize verdiğimiz değerle ön plandayız. Böyle yerleşik bir merkeze hitap edebilmek, ihtiyacı karşılayabilmek, her yerden her tür hurda alabilmek bir avantajdır: Bunu sağlayan bir firma olarak bizi tercih etmeniz ile farklı hizmeti alacak ve beraberinde yaşadığınız yerin an ve gelecek itibari ile koruduğunu hissedeceksiniz.

Kocaeli Hurda Çinko Alımı

Hurda çinko konusunda üzerimizde olan sorumluluğun farkındalığı ile çinko geri dönüşümünde Kocaeli çinko hurda alımı firması olarak adımlarımız emindir. Sizlerden aldığımız güvenle ve hizmetimizdeki kalite ve profesyonellikle yürüdüğümüz bu yolda doğa, çevre ve ekonomimize katkı da devam edecektir. Birçok hurda türü olduğu gerçeği ortadadır. Biz de bu hurda türlerinin alımlarını yapmaktayız. Geri dönüşüme destekte bizim de katkımızın olması işimizdeki titizliğin göstergesidir. Avantajlarımız hakkında mutlaka bilgi almalısınız.

Tekirdağ Çinko Hurda Alımı

Tekirdağ çinko hurdası alımı firması olarak biz hurda alımlarında müşterimize ve ülkemize verdiğimiz değeri avantajlarımızla göstermeyi ilk günden bu yana ilke edindik. Hurda alımlarında gerek firma gerekse müşteri tarafından bakıldığında toplu hurda alımları her zaman avantaj getirir. Biz de toplu alımlarla yüksek fiyatlar veren firmalardan biriyiz. Her şeyden önce kalitemiz tartışılmazdır. Ekipmanlarımız kalitemizi destekler niteliktedir. Hurdacılık sektöründe kaliteli bir hizmetin herkesin hakkı olduğunu düşünen bir ekibiz. Bizimle çalışan herkes kaliteli hizmet almak için buradadır.

Çinko alımı döküm sanayisinde ve alaşım yapımlarında en çok kullanılan malzemelerden biridir. Bu nedenle de hurda çinko en çok alımı yapılan hurda türüdür. Firmamızda hurda çinko alımları fazla olup, fiyat açısından da yaklaşımlarımızla ve yaşadığımız yere olan bilinçli yaklaşımımızla yapımız değişmeyen misyonundadır.

Hurda Fiyatları?

Hurda demir fiyatı dkp 8,10 TL/kg
hurda bakır fiyatı 150 TL/kg
soyma bakır fiyatı 175 TL/kg
sarı hurdası fiyatı 100 TL/kg
kurşun fiyatı 36 TL/kg
En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Kablo fiyatı?

Kablo hurdası içeriğinde bakır olduğu için değerli bir maden çeşididir.
Fiyatlandırılmaları içeriğinin bakır oranına göre değişmektedir.
Karışık kablo hurdası 45 TL/kg
Yer Altı Enerji Kablosu 65 TL/kg
Fare Yemez Kablo 53 TL/kg

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz