Davutpaşa Hurdacı En Yakın Hurdacı 2023 Sarı Fiyatları

Davutpaşa hurdacı firması aradığınızda karşınıza firmamız çıkmaktadır. Elinizdeki tüm hurda çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

İçindekiler

Davutpaşa Hurdacı

İstanbul hurdacı firmamız, sağladığı hurdacılık hizmetini İstanbul ilimizde başarılı şekilde sürdürmektedir. Firmamız, hurdaların geri dönüşüm işlemiyle yeniden kullanılabilir özellik kazandığını ve ekonominin gelişmesinde oldukça önemli bir payı olduğuna dikkat çekmek istemektedir. Profesyonel kadrosu ile hizmet sunan firmamızı aramanız ve adres iletmeniz durumunda ekibimiz sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Teknik kadromuz, belirttiğiniz adrese geldiği zaman hurdaları çeşitlerine göre ayrıştırdıktan sonra tartarak fiyat belirlemektedir. Belirlenen fiyatlar, en yüksek fiyat tarifesine göre belirlenmekte, ödemeyse nakit olarak anında yapılmaktadır. Davutpaşa hurdacı firmamızla hurdalarınızın satış işlemini tamamladığınızda, hurdaların işleneceğini ve yeniden kullanılabilirlik özellik kazanacağını bilmenin huzurunu yaşayabilir, firmamızı hurda satışı için 7/24 arayabilirsiniz.

Davutpaşa Alüminyum Hurdası Alımı

İstanbul Hurdacısı firmamızda görev alan çalışanlarımız hurda toplama personelinden diğer yardımcı elemanlara kadar hurdacılığı ezbere bilmektedir. Arzu ettiğiniz herhangi bir adresten hurdalarınızı alıp cinsine ve ağırlığına göre ayırdıktan sonra parasını nakit olarak teslim etmekteyiz. Davutpaşa Hurdacı olarak alüminyum hurdası alımı esnasında hurdaları sert ve yumuşak alüminyum olarak ayırmaktayız. Yumuşak alüminyum esnek yapıda olduğundan işlemesi daha kolaydır. Alıcısı çok olan yumuşak alüminyum hurdasının ederi de oldukça fazladır. Firmamız sert ve yumuşak alümin hurdalarınızı yüksek fiyat garantisi ile ikamet ettiğiniz adresten satın alarak ücretini anında teslim etmektedir. Yıllardır hurdacılık mesleğini icra eden firmamız hurdacılık sektörünü ileri safhalara taşıyarak sanayi tesislerine ürün kazandırmaktadır.

Davutpaşa Kablo Alan Hurda Firması

Davutpaşa hurdacılık firmamızı arayarak kablo hurdası satabilirsiniz. Kablolar iç metaline göre özellik kazanmaktadır. Yine hurda kablo fiyatı da bu özelliklere göre belirlenmektedir. Bakır içerikli kablolar daha yüksek fiyatlıdır. Alüminyum içerikli kablolar bakır içerikli kabloya göre daha düşük fiyatlıdır. Ancak tamamı maddi değere sahiptir. Hurdacı firmamız Davutpaşa Hurdacısı bu hurdalarınızı satın almakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır. Elinizde hangi türden kablo hurdası olursa olsun bizimle iletişime geçebilir ve satışını yapabilirsiniz. Kablo hurdası fiyatları nedir öğrenmek için de yine bizi arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

1 KG Bakır Kaç Para?

1 KG bakır ortalama fiyatı 130 TL den 180 TL arasında değişmektedir.
Bakır fiyatları borsanın durumuna ve malzemenin değerine göre değişmektedir.
Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 KG Alüminyum Kaç Para?

1 KG Alüminyum fiyatı Alümiyumun saflığına temizliğine ve tonajına göre değişmektedir.
1 KG Alüminyum fiyatı 25 TL sert alüminyum la başlayarak 48 TL araiş Alüminyum olmak üzere değişmektedir.
Malzemenin tonajına göre de değişiklilik göstermektedir en güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
7/24 iletişime geçebilirsiniz