Edirne Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

İstanbul En Yakın Hurdacı

edirne hurdacı

Edirne Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

Edirne hurdacı Her türlü hurda alımı için ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırarak değer katıyoruz. Firmamızla iletişime geçerek Edirne hurdacı farkıyla her çeşit hurdalarınızı almak için adresinize gelelim.

Edirne Hurdacıları

Artık kullanılacak bir yeri kalmamış her türlü malzemeye hurda denir. Hurda alım satımı yapan kişilere de hurdacı denir. Hurdacılık mesleği gün geçtikçe daha da önemli bir meslek haline gelmiştir. Bu sektörde bu mesleğe önem veren Edirne hurda firması olarak siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

En  önemli madenlerden demir, bakır, çinko gibi her türlü hurda malzemelerini Güven hurda firması olarak almaktayız. Güler yüzlü, eğitimli ve bu meslekte tecrübe kazanmış ekip arkadaşlarımız ile birlikte hurda alım satım işinde çok önlerdeyiz. Atık tüm malzemelerinize değerinde fiyat biçiyoruz.

Siz arayın, biz adresine gelelim sloganıyla hareket etmekteyiz. Firmamızın bütün araçları gezer haldedir, bir telefonda hemen hurdalarınızı almaya gelecek kadar çok hızlıdır. Hurdalarınıza en iyi fiyatı veririz. Hurdalar Güven hurda metal ekibi tarafından yüklemesi yapılırken ödemenizi anında nakit olarak alırsınız. Güven, saygı, güler yüz ve yardımseverlik duygusu firmamızın ana ilkeleridir.

Ayrıca Güven hurda olarak Edirne hurda alımı dışında, yıkılmaya yüz tutmuş her türlü binanın yıkım söküm işlerini yapmaktayız. Yıkım işleri uzman çalışanlar tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. En kaliteli hizmeti sunmak için Edirne Güven hurda firması adına arkadaşlarımız büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Ülkemize bir faydamız olsun diyorsanız gelin el ele verelim. Elinizde bulunan işe yaramayacak tüm hurdalarınızı alıp, geri dönüşüme kazandıralım. Biz de kazanalım siz de kazanın; çevre de kazansın. Ülkemize ekonomik açıdan Edirne hurdacı aracılığı ile olumlu bir katkı vermek istemez misiniz? Tek yapmanız gereken hurda alım satımı için Edirne hurdacı ile temas kurmanız. Gerisini ekibimiz en iyi hizmet ile yapmaya daima hazırdır.

Edirne’de hurda ve ikinci el mutfak eşyalarını alma konusunda hizmet veriyoruz. Günün her saati sizler çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti. Kaliteli hizmet, itimat, yüksek kazanç, hızlı ulaşım, pratik iş bitirme gibi ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için hemen Edirne hurdacı ile iletişime geçiniz.

Edirne Çalıştığımız ilçeleri

  • Edirne (il merkezi)
  • Enez
  • Havsa
  • İpsala
  • Keşan
  • Lalapaşa
  • Meriç
  • Süloğlu
  • Uzunköprü

Güncel Hurda Fiyatları 2023

Hurda ÇeşitleriBirim Fiyatları
Soyma Bakır169,00 ₺/kg
Hurda bakır150,00 ₺/kg
Sarı(pirinç)98,00 ₺/kg
Alüminyum46,00 ₺/kg
Kablo70,00 ₺/kg
Kurşun45,00 ₺/kg
Hurda Fiyatları

Edirne hurda fiyatları

 

Call Now Button7/24 Hurda Alımı Şimdi Ara!