Elmas Ucu Hurdası 2023 Fiyatları

Elmas ucu hurdası değerli maden çeşidi olmakla birlikte siensi gibi makinelerde delme ve üstünden silme amacı ile kullanılan dayanıklı bir malzeme olarak fiyat olarak borsa indeksine göre günlük fiyat değişikliği göstere bilmektedir. sitemizde yazılan fiyatlar taban fiyatıdır tonajlı malzemelerde özel fiyatlar geçerlidir. En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İçindekiler

Elmas Ucu Hurdası

Elmas ucu hurdası özellikle sanayi ve fabrika ürünlerinde oldukça sık rastlanılan ve değeri yüksek olan hurda türleri arasında yer almaktadır. Elmas uçları genellikle kesme işlemlerinde tercih edilir ve sağlam yapıya sahiptir. Metallerin işlenmesinde de oldukça sık tercih edilmektedir. Maliyeti yüksek olan bu hurdaların aynı zamanda geri dönüşümü de oldukça önemlidir. Zira fabrikalarda genellikle geri dönüşüm ürünler daha çok tercih edilmekte ve maddi açıdan da getiriler sunmaktadır. Firmamız elmas ucu hurdaları alımlarını adresten alma seçeneği ile gerçekleştirmekte ve sizlere pek çok kolaylık sunmaktadır. Ödemeler ne zaman olur derdine son vermekte, anında nakit ile hurdalarınızı satın almaktadır.

Elmas Ucu Hurdası Alan Firmalar

Hurda elmas ucu alan firmalar arasında en üst sıralarda olmayı başaran kurumumuz sayısız geri dönüşüme olan faydaları ile anılmaktadır. Üstelik güvenilirlik konusunda da daima güzel işlere imza atmıştır. Firmamız Güven Hurdacı bünyesinde elmas ucu hurdaları, paslanmaz hurdaları, bakır tel hurdaları gibi pek çok hurda çeşidinin alımı gerçekleştirilmektedir. İster kilogram hesabı ister tonaj hesabı hurdalarınız adresten teslim alınır. Kilogram hesabı için kullanmış olduğumuz tartılar sayesinde haksız kazancın önüne geçmeyi hedeflemekte ve daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak adına bizimle iletişime geçebilir, hurda niteliğinizi ve miktarını yaklaşık olarak belirtebilir, adresinizden teslim alma seçeneği için adres bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Elmas Ucu Hurdası Fiyatları

Elmas Ucu hurdası fiyatları piyasa koşullarına bağlı olarak daima değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple hurdacılarında güncel fiyatları kontrol ederek müşterilere fiyat vermesi doğru olacaktır. Firmamız bünyesinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız arasında güncel fiyat takibi de gerçekleştirilmektedir. Bu durum ise piyasa fiyatı üzerinden fiyat belirlememize yardımcı olmakta ve daha kaliteli hizmetler sunmamıza imkan sağlamaktadır. Sizler de elmas ucu hurdasını firmamıza satarak nakit paraya çevirme imkanını elde edebilirsiniz. Üstelik geri dönüşüme kazandırarak doğaya katkıda bulunacağınız gibi bütçenize de dost bir eylem gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde personellerimiz alana intikal ederek ölçümleri gerçekleştirecek ve belirtilen fiyat üzerinden ödemenizi nakit gerçekleştirecektir.

 

Güncel Hurda Fiyatları

En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

                       Güncel Hurda Fiyatları 

KARIŞIK HURDA FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON KARIŞIK HURDA FİTATLARI
Makine Hurdası 8,00 9.000,00
Torna Elmas Ucu 345,00 ₺ 350.100,00
Akü Hurdası Sulu 17,20 ₺ 18.500,00₺
Çinko Hurda Çatı Söküm 43,00 ₺ 45.100,00 ₺
Çinko Hurda Levha 47,00 ₺ 49.800,00
Kalay Hurdası 344,00 ₺ 347.200,00 ₺
Lehim Hurdası 175,00 ₺ 181.00,00 ₺
Titanyum 10,00 ₺ 11.200,00₺
Titanyum Talaşı 4,00 ₺ 4.400,00 

.

7/24 iletişime geçebilirsiniz