En Yakın Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

İçindekiler

En Yakın Hurdacı

Hurdacılık ve geri dönüşüm alanında geliştirdiğimiz sistemler ve hizmetlerle önemli başarılara imza atmayı, en yakın hurdacı adını yazdırmayı başarmış bir firmayız. Bu başarımızda nitelikli olmamız, bilgi birikimimiz, güvenli oluşumuz ve müşteri ilişkilerimiz var olmaktadır. Çalışma anlayışımızda en önem verdiğimiz değer kalitemiz ve işimizdeki başarıdır. Amacımız ilk günden bu yana hurdalarınızı değerinde almak ve geri dönüşüme kazandırmaktır.

En Yakın Hurdacı Telefonu

Hurda alım satım ve geri dönüşüm bizim işimizdir diyerek söze başlamak istiyoruz. Neden mi? Profesyonelliğin ve güvenli iş ilişkisi içinde verdiğimiz hizmetler bizi en yakın hurdacınız olmamızda etkili yapmıştır. Yüksek standartlarda kaliteli hizmetimizle, uygun fiyatlarımızla en yakın hurdacı telefonu olarak bilinen firmamızı arayabilirsiniz. Her tür hurda türü için adresinizden teslim alınma yapılır. Adresten hurda alım satımı yapmak her firmanın yaptığı bir şey değildir. Beraberinde yüksek fiyat politikamızla bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Bakır Alan En Yakın Hurdacı

Bakır günümüzde en yaygın hurda türlerinden biri olup, geri dönüşüm sektöründe de talebi en çok olan metallerdendir. Bakır hurda fiyatı diğer fiyatlarla kıyaslandığında çok daha yüksektir. Çünkü bakır hurdaya çıktığında geri dönüşümü en kaliteli ve dayanıklı şekilde geri elde edilir. Bakır hurda en küçük kullanım alanlarından, sanayi alanlarına kadar geniş bir kapsamda kendine yer bulur. Bütün bunlar kapsamında bakır alan en yakın hurdacı olarak bizimle irtibat kurarak en güzel fiyatı alabilir, ülke ekonomisine bir katkı da siz sağlayabilirsiniz.

Krom Alan En Yakın Hurdacılar

Hurda firmaları içerisinde metal hurdalarınızı en kaliteli hizmetle ve en güvenilir fiyatlarla krom alan en yakın hurdacı sıfatı ile yakınınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Siz hurdalardan kurtularak nakit para kazanırken biz geri dönüşümle sizin adınıza ekonomimize katkı yapmaktayız. Hurdalarınızın avantajlı yollardan geçerek kazanımlarla geri dönmesi hepimizin bu yoldaki tek ilkesidir.

Alüminyum Alan En Yakın Hurda Firması

Alüminyum en parlak ve şık görünen görsellik ağırlıklı kullanılan metallerin başında gelir. Bunun dışından inşaat ve ambalaj sektörünün vazgeçilmezidir. Teknoloji ile birlikte beraber kullanılmaya başlanması ile neredeyse hemen her sektörde yer almaya başlamıştır. Günümüzde sanayi ve teknoloji beraber ilerledikçe atık maddelerin artması da fazlalaşmıştır. Ve bu atıkların değerlendirilmesi için de hurdacılar fazlalaşmıştır. Burada önemli olan kaliteli ve doğru olan hizmetin nereden alındığıdır ki; alüminyum alan en yakın hurdacı olarak bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Size yüksek kalitede hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Kaliteli hurda faaliyetlerinde hemen her bölgede ve her tür hurda çeşidinde firmamız hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz yüksek standartlarındadır. Misyonumuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde ilerlemek, geri dönüşüm için ihtiyaçlara cevap verebilmektir. Doğru hizmeti zamanında vermek hedef noktamızdır. Bütün bunlar kapsamında müşteri portföyümüzün artmasını sağlamak da bizim artımız olmaktadır. Hurdacılık sektörü bir vizyon ışığında ilerlemelidir. Çözümler sunmalı, gelişmelere uyum sağlamalıdır. Hedef her zaman doğruluk ve kalite olmalıdır. Bizimle bu kriterleri dolu dolu yaşayacağınızı belirtmek isteriz ki; bir telefon uzağınızdayız.

Hurda Demir Ne Fiyatları?

Hurda demir etli olup yada sac olmasına göre sınıflandırılır en pahalı demir fiyatı dkp denilen lazer kesim parça demiridir bu gün kilo fiyatı 7.000,00 /TON dur. fabrika fiyatı.

Çamaşır Makinası Fiyatı?

Çamaşır makinelerinin içlerinde kazan zarar görmesin diye dökme beton olmaktadır bu betonların ağırlığı 10-15 kg dır bir önde bir arkada olmak üzere 2 adet bulunmaktadır toplam ağırlığı 20-30 kg arasında oynamaktadır. Çamaşı makinesinin motoru üzerinde olursa ufak bir beton firesi düşülerek 3, gurup demiri ile alınmaktadır bu gün fabrika fiyatı 6.000.00 /TON TL dir.

Bulaşık makinesi hurda Fiyatı?

Bulaşık makinelerinin içerisinde 10 kg ağırlığında ön tarafında ufak bir dökme betonu bulunmaktadır hurdaya satılarak bu betonun göz önünde bulunarak beton firesi düşülerek bu günkü fabrika fiyatı 6.000.00 /TON TL dir.
Yukarıdaki Hurda fiyatları net rakamlar olmayıp hurdanın yerine, durumuna ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlar için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.
Çalışma Saatlerimiz Pazartesi, Salı Çarşama, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olmak üzere 00:00 ile 23:59 arasında olup Gece mesaimiz mevcuttur.
Telefon Numaramız : 0506 124 11 41  Whatsapp Numaramız : 0506 124 11 41  Mail Adresimiz info[at]guvenhurdaci.com
7/24 iletişime geçebilirsiniz