Esenler Hurdacı En Yakın Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

Esenler hurdacı firmamız Esenler ilçesindeki bütün atık veya kullanım ömrü dolmuş olan hurdalarınız da oldukça yüksek fiyatlardan alımı yapmaktadır.

Esenler Hurdacı

Aynı zamanda firmamız bunların alımını yaparak çevre kirliliğinin de önüne geçmiş olmaktadır. Aynı zamanda firmamız sizlerden almış olduğu bu hurdaları geri dönüşüme kazandırarak ülkemizin ihtiyacı olan hammaddenin oldukça büyük bir oranını sağlamış oluyoruz. Geri dönüşüm yapılması ülkemizdeki enerji kaynaklarının da kullanımının azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Firmamız geri dönüşüm yapmadan önce sizlerin adreslerinden hurda alımı yapıyor ve ardından bunları kendi özel büyük depolarımızda ayrıştırarak geri dönüşüme gönderiyoruz. İşinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımız sizlerin bulunduğu alanlardan hurda alımı yaparak sizlerin hiç yorulmadan para kazanmanızı sağlıyoruz.

Kurşun hurdası, külçe bakır hurdası, pirinç hurdası, antigron hurdası, kırkambar hurdası, optik kablo hurdası, paslanmaz hurdası, jeneratör hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, asansör hurdası, bakır hurdası, çelik hurdası, demir talaş hurdası, elektronik hurdaları, soyma bakır hurdası, bakır talaş hurdası, yangın merdiveni hurdası, demir hurdası, nikel hurdası, kızıl talaş hurdası, çinko hurdası,

Esenler Demir Hurdası Alan Hurdacı

Demir hurdası alan hurdacı firması aradığımızda firmamız Esenler Hurdacı ile iletişim kurabilirsiniz. Demir hurdası alan yerlerin başında gelen bir hurdacı olarak demir hurdası alan firmaların başında geliyoruz. En yalın hurdacı firmamız her adresten demir hurdası alımı yaparak hurdaların geri dönüşüme kazandırılmasını sağlar. Gün içinde her saatte firmamız demir alan hurdacı ile iletişime geçerek demir hurdası satabilirsiniz. Demir hurdasının pek çok farklı türü bulunur. Başlıca gelenler inşaat demiri hurdası, dkp demir hurdası, extra demir hurdası, demir talaş hurdası, profil demir hurdasıdır. Demir hurdası hangi türden varsa elinizde bunlar için bizi arayabilirsiniz. Gelip adresinizden teslim alırız.

Esenler Hurda Fiyatları

Firmamız İstanbul Esenler ilçesinde hurda alımı yaparken sizlerin hiçbir şekilde zarar etmemesi için bütün hurdalarınızı en yüksek fiyattan alımı yapmaktadır. Aynı zamanda bütün odalarınıza tek bir fiyat vermek yerine her kurduğunuz için ayrı bir fiyat belirlemesi yapıyoruz. Firmamız fiyatlarını sürekli güncel tutarak bütün hurdalarınızı ayrı ayrı sınıflandırıp hassas terazilerimiz ile tartım işlemini sizlerin gözleri önünde yapmaktadır. Ödemeleri müşterimizin isteği doğrultusunda peşin ve nakit olarak gerçekleştirebildiğimiz gibi havale olarak da yapmaktayız. Sizlerin de kullanmış olduğu ve kullanım ömrü dolmuş olan eşyalarınızdan kurtulmak isterseniz ve bunun karşılığında oldukça yüksek fiyatlar alarak hurdalarınızı satmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

HURDA ÇEŞİTLERİBİRİM FİYATLARI
Soyma Bakır Fiyatı 172,00 TL-kg
Boru Bakır Temiz 155,00 TL-kg
Boru Bakır Kararmış 150,00 TL-kg
Profil Alüminyum Hurda Fiyatı 38,00 TL-kg
Dkp demir fiyatı 8,00 TL-kg
304 Krom fiyatı 31,00 TL-kg
316 krom fiyatı 42,00 TL-kg
Sert Alüminyum Fiyatı 30,00 TL-kg
Çubuk sarı(prinç) Fiyatı 101,00 TL-kg
Kızıl Sarı fiyatı 120,00 TL-kg
Tesisat İçi Enya Koblo Fiyatı 110,00TL-kg
Hurda Kablo Ttr 60,00 TL-kg
Deşe İçi Kablo Fiyatı 140,00 TL-kg
Güncel Hurda Fiyatları
7/24 iletişime geçebilirsiniz