Etiler Hurdacı Sarı Alan Hurdacılar 2023 Sarı Fiyatları

Etiler Hurdacı firması Güven Hurdacı hizmetinizdedir. Tüm hurda çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bakır hurdası, krom hurdası, paslanmaz hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası ve diğer tüm hurdalar için bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Adresinize gelerek hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Adresten hurda alımı yapıyor ve bunu en yüksek fiyattan yapıyoruz.

İçindekiler

Etiler Hurdacı

Etiler hurdacı için doğru noktadasınız. Hurdacı firmamız tarafından Etiler semtinde sizlerin hurdalarının alımı yapılmaktadır. Tüm hurda çeşitleri firmamızca satın alınır ve geri dönüştürülür. Her zaman en yakın hurdacı firması olarak çalışılmakta ve Etiler’de her mahalleden hurda alımı adresten yapılmaktadır.

Etiler semtinin yanı sıra tüm Beşiktaş ilçesinde ve İstanbul’un diğer ilçelerinde çalışmalarımız yürütülmektedir. Sizlere bir telefon kadar yakın olan hurdacı firmamızı arayabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Demir gibi düşük fiyatlı hurdalar için de bakır nikel gibi yüksek fiyatlı hurdalar için de hurdacı firmamız Etiler Hurdacı ile iletişim kurabilirsiniz.

Etiler Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

Gri metalik renkte bulunan alüminyum doğada saf halde bulunmayan, çeşitli işlemler sonucunda saf hali elde edilen bir metal türüdür. Hafifliği nedeniyle pek çok alanda kullanılmaktadır. Kullanılabilirliği sona erdiğinde ise hurda haline gelir. Firmamız Etiler Hurdacı da hurda haline gelmiş olan alüminyum hurdalarınızı satın almakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır. Pek çok alüminyum hurdası alan hurdacı vardır. Ancak firmamız tarafından en yüksek fiyattan hurda alımı gerçekleştirilmektedir. Bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Hurda alüminyumun çokça çeşidi vardır.

Etiler Kablo Hurdası Alımı

Etiler’de kablo alımı yapan firmamız geri dönüşüme katkı sağlamak isteyen müşterilerine hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Firmamız Etiler ’de kablo hurdası alımı yapmakta ama kablo hurdası satışını gerçekleştirmemektedir.

Kablo hurdası pek çok nedenle ortaya çıkabilmektedir. Çeşitli tamirat işlemleri ile eşyalardan ve çeşitli tadilat veya yıkım işlemleri ile de evlerden çıkabilmektedirler. Kabloların hurdaları olduğu zaman müşterilerin yapacağı tek şey firmamız ile iletişime geçmektir. Firmamız müşterilerin adresinde kablo hurdalarını tartıp niteliklerine uygun olarak değerinde bir fiyat ile satın almaktadır.

Firmamız satın aldığı kablo hurdalarını geri dönüşüme yollamaktadır. Firmamız Etiler Hurdacı kablo hurdası alımı konusunda hizmet verse de firmamız kablo hurdalarının satışı konusunda hizmet vermemektedir.

bakır fiyatları?

bakır hurda fiyatları soyma bakır yanık bakır olarak değişmektedir ortalama fiyatları 130 TL-kg başlayarak 175 TL-kg fiyatına göre değişmektedir.
Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

sarı hurda fiyatları?

Sarı fiyatları kalaylı kızıl olması ile değişmektedir kalaylı sarı hurda fiyatı. minimum 75 TL-kg fiyatından başlayarak 120 TL-kg fiyatına olan kızıl sarı fiyatları olmaktadır. Güncel fiyatlar için bizi arayın.
Call Now Button7/24 iletişime geçebilirsiniz