Ferhatpaşa Hurdacı En Yakın Hurdacı 2023 Hurda Fiyatları

Ferhatpaşa hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. İstanbul Ferhatpaşa semtinde bizimle iletişim kurarak hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

İçindekiler

Ferhatpaşa Hurdacı

Firmamız Ferhatpaşa Hurdacısı her nevi hurda alımı yapan İstanbul hurdacılarındandır. İstanbul’da hurda alan yerlerin başında firmamız gelmektedir. Demir, bakır, kablo, krom, nikel, çelik, sarı, bronz, alüminyum ve diğer tüm metal hurdaları için firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet sunuyoruz. Profesyonel hurdacılık hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır.

Ferhatpaşa hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Tüm hurdaların fiyatlarını en yüksek seviyede tutuyoruz. Böylelikle sizlere en yüksek kazancı bırakıyoruz.

Ferhatpaşa hurdacı telefonu için web sitemize bakabilirsiniz. Sitemizde bulunan telefon numaramızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Bizi aramanızın akabinde en kısa süre içerisinde adresinize gelerek hurdalarınızı yerinde tartıyor ve satın alıyoruz.

Ferhatpaşa Bakır Alan Hurdacı

Bakır alan yerler içerisinde bakır hurda fiyatlarını en yüksek seviyede tutan firma Ferhatpaşa hurda firmamızdır. Pek çok bakır hurda çeşidi bulunmaktadır.  Zira bakırın kullanım alanı geniştir. Özellikle elektronik cihazlarda bakıra fazlasıyla yer verilmektedir. Klima boruları çoğunlukla bakırdan imal edilmektedir. Bakır içerikli kablolar mevcuttur. Bakır oldukça iyi bir iletkendir. Hurdaya dönmüş olan tüm bakır hurdaları için Ferhatpaşa hurdacılık firmamızı güvenle terci edebilirsiniz. Bizi aramanız halinde adresinize gelerek bakır hurdalarınızı yerinde tartıyor ve alımını gerçekleştiriyoruz.

Ferhatpaşa Kablo Alan Hurdacılar

Hurda kablo satmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ferhatpaşa hurdacı firmamız tarafından tüm kablo çeşitleri satın alınır. Kablo hurdası alan yerler denilince Ferhatpaşa Hurdacı akla gelen ilk firmadır. Ayrıca yine Ferhatpaşa hurdacı firmamız kablo hurdası fiyatlarını en yüksek seviyede tutan firmaların başında gelmektedir. Bizler için en önemli husus müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasıdır. Optik kablo hurdası, yüksek gerilim kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası gibi tüm kablo hurdası çeşitleri için bizi arayabilirsiniz.

Ferhatpaşa Sarı Hurdası Alımı

Sarı (pirinç) hurdası satmak için bizi arayabilirsiniz. Ferhatpaşa bölgesinde tüm sarı hurdalarınız tarafımızca satın alınır. Elinizdeki tüm sarı hurdaları için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan Ferhatpaşa hurda firmamıza hiç zaman kaybetmeden ulaşabilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Güven hurdacı olarak tüm hurdalarınızı satın alıyoruz.

Hurda Fiyatları

HURDA CİNSİ1 KG HURDA FİYATI1 TON HURDA FİYATI
Dkp demir hurdası 8,00 8.400,00 ₺
Alüminyum profil çıkma 38,00 ₺ 40.000,00 ₺
Kırkambar bakır (bobin boru yanık) 145,00 ₺ 150.000,00 ₺
304 krom hurda fiyatı 30.00 ₺ 33.000,00 ₺
310 krom hurda fiyatı 58.00 ₺ 61.000,0 ₺
Sert alüminyum hurdası 30.00 ₺ 33.000,00 ₺
Sarı hurda fiyatı (musluk) 90.00 ₺ 94.000,00 ₺
İç tesisat kablosu tek damar 120,00 ₺ 125.000,00 ₺
7/24 iletişime geçebilirsiniz