Gemi Hurdası

Gemi hurdası Genel olarak artık kullanılamaz bir hale gelmiş, tabiri caizse emekliye ayrılmış veya atılacak durumda olan gemilerin çeşitli yöntemler kullanılarak geri dönüştürülmesi işlemi, gemi sökümü ve gemi hurdası olarak ifade edilir. Bu sektörde oldukça etkin bir şekilde rol alan bir firma olarak gemi sökümü ile çıkan her çeşit hurdayı satın alıyoruz. Gemi sökümünden standart analizde hurdalar çıktığı gibi özel alaşımda da hurdalar çıkar.

İçindekiler

Gemi Hurdası

Güven Hurdacı firması olarak kütlesel bakımdan büyük parçaları, metal testerelerde istenilen ebatlara göre kesiyoruz. Kesilen bu parçaların analizlerini yapıp sınıflandırılması yapıldıktan sonra da dökümcülerimizin hizmetine sunuyoruz. Bunun gibi zorlu süreçleri, alanında uzman personel kadromuz ile birlikte mümkün olduğu kadar kolay bir hale dönüştürüyoruz. Böylelikle ortaya oldukça başarılı işlerin çıkmasını mümkün bir hale getirmiş oluyoruz.

Gemi Hurdası Alan Yerler

Gemi hurdası alımı konusunda her türlü ihtiyaca net bir şekilde cevap veren Güven Hurdacı firması olarak yerinde hurda alım işlemini oldukça başarılı bir şekilde yapıyoruz. Hizmet sunmuş olduğumuz sektörde hızlı ürün temini ile her kullanıcımız adına üst düzey kalitede hizmet sunarak büyük bir fark ortaya koyuyoruz. Bu sayede alınan hizmetten her müşterinin memnun bir şekilde ayrılmasını mümkün bir hale getiriyoruz.

Her kullanıcının ihtiyaç duyduğu anda gemi hurdası alan yerler konusu üzerine geniş çaplı bir araştırma yaptığı bilinen bir gerçektir. Bu tür bir ihtiyaç halinde aranan ilk adres olan bir firma olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmet kapsamında öncelikli olarak keşif ekiplerimizi gönderiyoruz ve böylece gemi ile ilgili keşif yapıyoruz. Sonrasında ise işinde uzman hurdacı ekibimizi devreye sokuyoruz.

Gemi Hurdası Avantajları

Ekonomik ömrünü tamamlayan gemilerin hurdaya ayrılması ve bu sayede geri dönüşüme kazandırılması meşakkatli bir iştir. Bu nedenle bu gibi işlerin bu alanda uzman kişiler tarafından yerine getirilmesi büyük bir önem arz eder. Bu gibi durumlarda, ihtiyaç duyulması halinde bu sektörde oldukça başarılı işler çıkaran bir firma olarak tüm ihtiyaçlara açık ve net bir şekilde cevap veriyoruz.

Atıl bir şekilde bekleyen gemi hurdasının geri dönüşüme kazandırılması beraberinde birçok farklı avantajı getirir. Bu yönde ortaya çıkan gemi hurdası avantajları ise şu şekilde karşımıza çıkar:

  • Gemi hurdasının geri dönüşüme kazandırılması ile işletme verimi artırılmış olur.
  • Denizcilik riskleri asgari boyuta indirgenmiş bulunur.
  • Gemi hurdasının çevreye vermiş olduğu zararlar ortadan kaldırılır ve bu sayede çevrenin korunmasına ciddi anlamda katkı sağlanır.
gemi kesimi
GEMİ HURDA FİYATLARI KESİLECEK GEMİ

Gemi Hurdası Fiyatları

Gemi hurdasının geri dönüşümü, teknik olarak eskiyen gemilerin kıyıda, iskelede, kuru havuzda veya gemi kızağında parçalara ayrılması gibi işlemlerin tamamı olarak adlandırılır. Oldukça zorlu bir süreci bünyesinde barındıran gemi hurdası alımı konusunda önemli bir hizmet sunan bir firma olarak gemiden çıkma hurda alırken de satarken de günün şartlarına uygun olabilecek en iyi fiyat politikasını ilke ediyoruz.

Sahip olduğumuz hızlı ürün temini ve gemi hurdası fiyatları konusunda benimsediğimiz uygun fiyat politikamız ile her daim müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Bu anlamda her müşterimiz ile uzun süreli ve memnuniyet dolu bir çalışma ortamının oluşması için elimizden gelen her türlü çabayı sarf ediyoruz. Müşterilerimizin sahip oldukları hurdaları yerinde teslim alarak ödemeyi de nakit olarak aynı anda gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem müşterimizi memnun ediyoruz hem de işimizi layıkıyla yerine getirmiş bulunuyoruz.

HURDA DEMİR FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON DEMİR FİTATLARI
Dkp Demir Hurdası 13,00 14.000,00
Ekstra Hurda Demir 11,50 ₺ 12.000,00
Toplama Hurdası 10,00 10.500,00 ₺
Teneke Hurdası 8,50  9.000,00 ₺
Demir Talaşı Hurdası 8,00 ₺ 8.500,00₺
Pik Demir Talaşı 7,50 ₺ 8.000,00 ₺
İnşaat Yıkım Hurdası 10,50 ₺ 11.000,00
İnşaat Demir Çubuğu(Parça) 12,00 ₺ 12.500,00 ₺
kesilecek hurda hurdanın tonajına ve işçiliğe göre fiyat değişir

Gemi Hurdası Alan Firma İletişim Numarası

Hurdacılık mesleğinde her alanda başarılı sonuçlar elde ettiğimiz gibi, gemi hurdası konusunda da aynı başarılı sonuçları elde etmeye devam ediyoruz. Bu sektörde büyük bir fark ortaya koyarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına her anlamda kesin cevaplar veriyoruz. Bu bakımdan birçok kişi firmamıza ait gemi hurdası alan firma iletişim numarası konusunda detaylı bir araştırma yapar.

Tüm müşterilerimize hizmet sunma bakımından alanında uzman personellerimiz aracılığıyla firmamıza ait olan 0506 124 11 41 telefon numarası ile kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu yönde bir hizmetten faydalanmak isteyen tüm müşterilerimizin yapması gereken tek şey, oturdukları yerden firmamızı iletişim numarasını çevirerek personellerimizle irtibat kurmalarıdır. Sonraki aşamada ise firma olarak sorunu çözmek için aktif bir şekilde devreye giriyoruz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz