Güneşli Hurdacı

İstanbul En Yakın Hurdacı

güneşli Hurdacı

Güneşli Hurdacı

Güneşli Hurdacı

Güneşli hurdacı firmamız, sürdürdüğü hizmeti, kararlı bir şekilde İstanbul ilimizden sağlamakta ve topladığı hurdaların geri dönüşüme kazandırılabilmesi için tüm gücü ile çaba göstermektedir. Müşteri memnuniyetine daima önem veren firmamız, hurdası karşılığında eskimiş fabrika, ev veya işyeri gibi alanların yıkım işlemlerini gerçekleştirmekte ve ek olarak herhangi bir ek ücret istememektedir.

Firmamız, yıkım işlemleri dışında da her türlü geri dönüştürülmesi mümkün hurda çeşitlerini de satın almakta ve hurda fiyatlarını ise en yüksek fiyat tarifesi üzerinden belirleyerek hurdalarınızdan zarar etmenizin önüne geçmektedir. Güneşli hurdacı firmamızı atık hurdalarınızın dönüşüm işlemleri için 7/24 arayabilir, hurdalarınızın satış işlemlerini tamamladığınızda, hurdalarınızdan iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Güneşli Soyma Bakır Hurdası Alımı

Güneşli Hurdacı hurdacılığın tüm ülkeler açısından önemini iyi bilmekte olup tüm hurdalarını çevre ve doğa bilinci gözeterek satın almaktadır. Firmamızda geri dönüşüme kazandırılamayan hiçbir hurda müşterilerden alınmamaktadır. Soyma bakır hurda, iletkenliği yüksek ömrünü bitirmiş kabloların soyulması sonucu elde edilen bir hurda türüdür. Bakır hurda sektörünün en değerlilerinden biri soyma bakır hurdadır. Kablosundan ayrılıp saf bakır haline dönüştürülen soyma bakır hurda geri dönüşüm açısından oldukça değerli bir üründür. Soyma bakır hurda ne kadar kalınsa değeri de bir o kadar artar. Firmamız elinizdeki her türlü uzunluk ve incelikteki soyma bakır hurdaları yerinde teslim alarak en yüksek değeriyle fiyatlandırmaktadır. Bakır hurdaların can damarı olan soyma bakır hurdaların ücreti nakit olarak elden firmamız tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir.

Güneşli Krom Alan Hurdacı

Güneşli krom hurdası alımı yapan firmamız, kıymetli bir hurda çeşidi olan krom hurdasını satın almakta ve geri dönüşüm ile yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır. Kromun kullanım alanları yemekhane, fabrika ve iş yerleri gibi alanlarla sınırlı olmayıp, paslanmayı önlediği için uçak, gemi, denizaltı gibi araçların yanı sıra farklı sektörlerde de kullanılmaktadır.

Krom, önem verilmesi gereken ve birçok üründe kullanılması nedeniyle hurdasının da çürümeye terk edilmemesi ve dönüşüm tesislerine gönderilerek yeniden kullanılabilir hale gelmesinin sağlanması gerekir. Güneşli krom hurdası alımı yapan, eskiyip kullanılamaz duruma gelen hurdalarınızı satın alarak geri dönüşüm tesislerine işlenmesini ve yenilenmesi amacı ile gönderen firmamızla hurdalarınız için bağlantı kurabilirsiniz.

Call Now Button7/24 Hurda Alımı Şimdi Ara!