Hadımköy Hurdacı En Yakın Hurdacı 2023 Alüminyum Fiyatları

Hadımköy Hurdacı

Hadımköy hurdacı firması olarak bizler, sağladığımız hurdacılık hizmetini İstanbul ilimizden sürdürmekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilerimizden kullanım ömrünü tamamlamış geri dönüşümü mümkün hurda eşya satın almakta ve satın aldığımız hurdalar için anında nakit olarak ödeme yapmaktadır. Satın aldığımız hurdalarınızı en kısa sürede firmamıza ait araçlarımızla nakliye işlemlerini tamamlayarak geri dönüşüme göndermekteyiz.

Satın aldığımız hurda çeşitleri arasında bakır, demir, çinko, alüminyum, kablo gibi hurda çeşitleri yer almaktadır. Hurdalarınız için firmamızı arayarak adres iletmeniz durumunda, profesyonel kadrodan oluşan ekibimiz belirtilen adrese gelerek hurdalarınızı en yüksek fiyat tarifesiyle satın alır. Hurdalarınız için 7/24 firmamızı arayabilir, hurdalarınızı Hadımköy hurdacı firmamıza satarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Hadımköy Bakır Hurdası Alımı

Hadımköy Hurdacı esasında kıymetsiz olduğu düşünülen fakat geri dönüşümü yapıldığında oldukça kıymetlenen bakır hurdalarını satın almaktadır. Firmamız aldığı her hurda için çevre bilincini düşünerek hareket etmektedir. Bakır hurdası bakırdan yapılmış ve buna benzer maddelerin kullanım dışı olmasıyla meydana gelir. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan bakır hurdasının değeri de epey yüksektir. Hadımköy Hurdacı olarak her türlü bakır hurdalarınız yüksek değerden satın alınmaktadır. Bakır endüstride, sanayi alanında ve kablo üretiminde sıklıkla tercih edilen bir maddedir. Yani işlemesi kolay ve talebi çok olduğundan piyasadaki rekabet oranı yüksek bir hurdadır. Hadımköy Hurdacı firmamız sanayiye hammadde temini için bakır hurdalarınızı ederinden fazla değerde satın almaktadır.

Hadımköy Sarı Hurdası Alımı

Sarı hurdası satmak isteyen müşterilerimiz Hadımköy hurda firmamız ile iletişime geçebilirler. Hurdacı firmamız tarafından satı hurdalarınızın alımı yapılmakta ve yeniden dönüşümleri sağlanarak ekonomiye kazandırılmaları sağlanmaktadır. Bakır ve çinko alaşımı sonucunda elde edilen pirinç metalinin kullanım alanının geniş olması çıkan pirinç hurdasını da aynı oranda arttırmaktadır. Fiyat olarak değeri yüksek olduğundan satışı sonucunda pirinç hurdası satıcısı yüksek kazanç elde etme şansı yakalar. Pirinç hurdalarını bekletmenin bir anlamı yoktur. Fakat hurdacıya satarak büyük kazanımlar sağlanabilir. Bizlere günün her saati ulaşarak pirinç hurdası satabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüm hurdalarınızı da bizler aracılığıyla değerlendirebilirsiniz.

HURDA SINIFLARI1 KG HURDA FİYATI1 TON HURDA FİYATI
304 KRON HURDA FİYATI 27,00  31.000,00 ₺
DKP DEMİR HURDA FİYATI 8,00 ₺ 8.500,00 
İÇ TESİSAT TEK DAMAR KALIN 111,00  115.000,00 
ARAİŞ SARI HURDASI Ms-70 109,00  113.000,00 
PROFİL ALÜMİNYUM 39,00  41.600,00 
KIRKAMBAR BAKIR (YANIK-BOBİN-BORU) 148,00 ₺ 152.100,00 
TEL ALÜMİNYUM HURDASI 45,00  47.100,00 
MUSLUK SARI HURDASI KIRKAMBAR 96,00  99.200,00 ₺
HURDA FİYATLARI
7/24 iletişime geçebilirsiniz