Hurda Alım Hizmetleri

İçindekiler

Hurda Alım Hizmetleri

Hurda pek çok malzeme, eşya, cihazın eskimesi ve kullanılmaz hale gelmiş hali için kullanılan bir terimdir. Hurda alım hizmetleri eskiyen malzemelerin alınması ve geri dönüşüme kazandırılmasıdır. Bilindiği gibi dünya nüfusu ve ihtiyaçlar artarken enerji kaynakları azalmaktadır. Bunun için de enerji kaynaklarının verimli kullanılması önem kazanıyor. Hurdacılık sektörü de kaynakların korunmasında ve çevre kirliliğinin önlenmesinde önemli bir yer tutar.

Güven Hurdacı firmamız eskimiş ve geri dönüşüme kazandırılabilecek olan bütün malzemelerinizi alır. Hurdalarınızı alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurdacılık sektöründe uzun yıllara sahip olduğumuz deneyim ile üstün kalitede hizmet veriyoruz. Deneyimli ve geniş ekibimiz ile hurdalarınızı adresinizden teslim alarak ekonomiye tekrar kazandırılmasını sağlıyoruz. Fabrika sökümü, inşaat yıkım ve metal atıkların geri dönüşüme kazandırılması hizmetlerini de firmamız sunar.

Hurda Alan Yerler

Hurda alan yerler bu sektörde yer alan ve hurdacılık yapan firmalardır. Geri dönüşümün öneminin artması ile birlikte bu sektöre giren firma sayısı da artmaya devam ediyor. Güven Hurdacı olarak firmamız ise sektörün en deneyimlileri arasında yer alıyor. Hızlı çözümler getiriyor ve hurdalarınızı en iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda alımı yapan yerler oldukça fazla olmakla birlikte firmamız şu özellikleri ile öne çıkmayı başarıyor:

  • Güvenilir olmaya önem veriyor ve hurdalarınızı en iyi fiyatlarla alıyoruz
  • Ödemeleri anında adresinizde yapıyoruz
  • Hızlı çözümler getiriyor ve hurdalarınız için bizi tercih ettiğinizde kısa sürede hurdalarınızı alıyoruz
  • Bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizimle iletişime geçtiğinizde kısa sürede adresinize geliyor ve kendi personelimizle hurdaları araçlarımıza yükleyerek alıyoruz

Hurda Nerelerde Kullanılır?

Demir, bakır, alüminyum, pirinç, çelik, kurşun gibi metal olarak kabul edilen malzemeler geri dönüştürülebilirler. Birden çok kez üretimde kullanılabiliyor olmaları ile kaynakların korunmasına katkı sağlarlar.

Aynı zamanda artık kullanılamaz hale gelmiş metal hurdaların doğaya atılması çevre kirliliğine ve doğal yaşama olumsuz etkileri bulunur. Bunların olmaması için hurdacı firmamız ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızın değer kazanmasını ve geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Artık kullanılmaz hale gelmiş kombi, motor, regülatör, klima, beyaz eşya, elektronik eşyalar gibi geri dönüştürülebilecek olan eşyalarınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda nerelerde kullanılır incelendiğinde geri dönüşümde kullanıldığı görülür. Geri dönüşüm merkezlerinde ayrıştırma işlemi yapılır ve kullanılacağı sektöre gönderilir. Böylece ekonomiye katkı sağlanır.

Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları güvenilir olmaya önem veren firmamız tarafından Londra’daki borsadan güncel olarak takip edilir. Hurda alımı sırasında ise öncelikle anlık fiyatları kontrol ediyor ona göre hurdalarınızın gerçek değerini bulmasını sağlıyoruz. Bilinmesi gereken en önemli nokta her hurdanın fiyatının farklı olduğudur. Her metalin hurda olarak fiyatı farklıdır. Aynı şekilde hurda olan cihazın, eşyanın içinde bulunan metallerin miktarı da farklıdır. Güven Hurdacı firmamız bu konuda sahip olduğu deneyimle sizlere en iyi fiyatları verir. Metal olan hurdalar tartılarak miktarı öğrenilir ve güncel değeri üzerinden hesaplama yapılır.

Doğanın korunması, sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak amacıyla hurda olmuş eşya ve atıklarınızın satışını yapmanız sırasında bütçenize de katkı sağlaması önemlidir. Bunun için firmamız hurdalarınızı en iyi fiyatlarla alır. Ödemeleri nakit olarak hurdaları teslim almanın ardından anında yapar. Çek, senet gibi yöntemleri kesinlikle kullanmıyoruz. Hurdacılık sektöründe uzmanlığımız ile size özel çözümler getiriyoruz. Artık kullanmadığınız hurda olarak tanımlanan eşya ve malzemeleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HURDA BAKIR FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON BAKIR FİTATLARI
Soyma Bakır Hurdası 305,00  310.000,00 
Lama bakır İmalat artığı Elektrolitik 280,00  285.000,00 ₺
Kırkambar Bakır (yanık, bobin, boru) 279,00  284.000,00 ₺

 

HURDA SARI FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON SARI FİTATLARI
Araiş Sarı Hurdası Ms-70 160,00 ₺ 162.200,00 ₺
Araiş Sarı Hurdası Ms-64 155,00 ₺ 158.400,00 ₺
Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-58 144,00 ₺ 145.500,00 ₺

 

HURDA ALÜMİNYUM FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON ALÜMİNYUM FİTATLARI
Araiş Levha Alüminyum 70,00 ₺ 72.000,00 ₺
Profil Boyasız Eloksal Kaplı 62,00 ₺ 63.100,00 
Profil Alüminyum  58,00 ₺ 60.000,00 ₺

 

HURDA KABLO FİYATLARI 1 KG FİYATI 1 TON KABLO FİTATLARI
Karışık Kablo Hurdası 104,00 ₺ 106.000,00 ₺
Antigron Hurda Kablo 109,00 ₺ 110.000,00 ₺
İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın 188,00 ₺ 190.000,00 ₺

 

Hurdacı İletişim Numarası

Geri dönüşüme kazandırılabilecek artık kullanmadığınız eşyalarınız, cihazlarınız olduğunda 0506 124 11 41 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde hurdacılık sektöründe deneyimimizden ve uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Hurda olarak kabul edilen malzemelerin doğayı kirletmesinin önüne geçerken aynı zamanda bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz. Her ne kadar eskiyen eşyalar, üretim fazlası malzemeler hurda olarak değerli olmakla birlikte artık kullanılamadığından kaynaklı evinizde, iş yerinizde yer kaplar. Görüntü kirliliği oluşturur ve kısa sürede oradan uzaklaştırılması gerekir.

Güven Hurdacı firmamız eskiyen eşyalarınız, üretim fazlası metal atıklarınız için sunduğu hızlı çözümler ile dikkatleri çeker. Bizler bir telefon kadar yakınız ve aramanızın ardından kısa sürede adresinize geliyoruz. Hurdayı yerinde görüyor ve bu şekilde fiyatlandırmayı yapıyoruz. Hurdacı iletişim numarası olarak bizleri tercih ettiğiniz takdirde yüzde yüz memnun olacağınız hizmeti alabilirsiniz. Titiz ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Metal olan bütün hurdalarınız için firmamızın size sunduğu kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz