Hurda Kablo Alımı

İçindekiler

Hurda Kablo Alımı

Geri dönüşüm çevre temizliğine destek verirken doğal kaynakların korunmasına da büyük fayda sağlar. Bu nedenle hurda toplamak ve bunları geri dönüşüme kazandırmak oldukça önemlidir. Kablo hurdası bu noktada ev ve iş yerlerinde oldukça çok çıkan bir hurda türüdür.

Sizler de kablo hurdasına sahipseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden hurdalarınızı değerinde alıyoruz ve geri dönüştürerek ekonomiye katkıda bulunuyoruz.

Hurda Kablo Alan Yerler

Hurda kablo alan yerler düşünüldüğünde firmamız kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Ekibimiz hurdaların alınması için adresinize kadar gelir. Güvenilir bir şekilde kısa sürede hurdalar teslim alınarak geri dönüşüm için yola koyulur.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız elde ettiği tecrübe ile müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Çevreci bir firma olmamız nedeniyle doğayı önemsiyor ve geri dönüşümün gücüne inanıyoruz. Yeniden kullanılabilecek tüm madenlerin geri dönüşümle işlenmesi kaynakların daha az tüketilmesini ve çevreye daha az zarar vermesini sağlar. Bu nedenle işimizi önemsiyor ve hurda toplamanın daha da artması için çalışmalar yapıyoruz.

Hurda Kablo Nerelerde Kullanılır?

Kablolar 2 kısımdan oluşur. Dış kısmı PVC, kauçuk ya da plastik gibi maddelerde kaplıyken iç kısmı alüminyum ya da bakır tellerden oluşur. İki tür hurda kablo türü vardır. Bunlar;

  • Bükümlü çift kablolar; ev ve ofislerde yaygın olarak kullanılır.
  • Koaksiyel kablo; televizyon ve radyo gibi yayın ürünlerinde kullanılır.

Hurda kablo kullanım alanları oldukça fazladır. Örneğin; elektrik, elektronik ve telekomünikasyon sektöründe, ev aletlerinde, endüstriyel cihazlarda ve güç sanayilerinde oldukça fazla kullanılır. Her geçen gün teknolojide yaşanan gelişmelerle kablo üretimi için daha fazla hammaddeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle içerisinde değerli madenlerin yer almasıyla da kablolar hurda olarak geri dönüşümde değerlendirilir.

Elektrik ve elektronik ürünler hayatımızın her noktasında yer alıyor. Kablolar da bu ürünlerin en önemli bileşenlerindendir. En ufak bir elektronik alet bile kabloya ihtiyaç duyar. Kablo hammaddesini sıfırdan elde etmek gün geçtikçe daha zor ve maliyetli hale gelmektedir. Bu nedenle geri dönüşüm ile hammaddeye ulaşım daha kolay olmaktadır. Çünkü kabloların içerisinde yer alan alüminyum ve bakır gibi madenlerin geri dönüşümü oldukça önemlidir.

Plastiğin doğada uzun yıllar kaybolmaması ve çevreye verdiği zarar göz önüne alınırsa kablonun dış kaplamasının da önemi artmaktadır. Bütünüyle hurda kablo ürünlerini depolayıp geri dönüştürmek daha yaşanabilir bir dünya için gayret edilmesi gereken bir durumdur. Sizler de elinizdeki hurda kabloları kaliteli bir firma ile paylaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları konusunda güvenebileceğiniz bir adres Güven Hurdacı firmasıdır. Hurda kabloların türüne, içeriğine, kalınlığına, miktarına ve piyasanın koşullarına göre fiyatlandırma yapılır. Bu nedenle net bir fiyat vermek detaylı görüşme yapmadan önce mümkün değildir. Hem çevrenize fayda sağlamak adına hem de maddi kazanç elde etmek için biriktirdiğiniz hurdaları bizimle iletişime geçerek adresinizden almamızı sağlayabilirsiniz. Nakliye sürecinde tüm detayları bizler düzenliyoruz. Güncel piyasa fiyatlarını takip ederek sizleri daha fazla memnun etmeyi hedefliyoruz.

Güven Hurdacı olarak yıllardır kaliteli hizmet sunmaktayız. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizlerden aldığımız ürünlerin ödemelerini hemen nakit bir şekilde yapmaktayız. Fiyatlandırma kilogram hesabıyla yapılmaktadır. İyi bir alışveriş ve kaliteli bir yaklaşım için doğru ve güvenilir bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Elinizdeki hurda kabloları satarak kazanç elde etmek için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizleri memnun edecek fiyatları sunmak ve sizleri yormadan hurda kabloları adresinizden teslim alacak ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyoruz.

Hurda Kablo Hurdacı İletişim Numarası

Firmamız sizlere hurda alımı hizmeti sunmaktadır. Atık malzemelerin geri dönüşüm ile yeniden piyasaya kazandırılması için kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Tüm hurda çeşitleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz yıllar içerisinde edindiği tecrübe ile sizlerin iş yükünü hafifletmektedir.

Hurda alımı için geliştirdiğimiz müşteri hizmetlerimize 0506 124 11 41 numaralı iletişim numarası ile erişebilirsiniz.  Bu hat üzerinden sizlere ekiplerimiz yardımcı olacaktır. Dilerseniz elinizdeki hurdaların fotoğrafını bizimle paylaşarak daha ayrıntılı bilgi almış olursunuz. Müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz konudur. Bu nedenle çözüm odaklı olmaya çalışıyoruz. Bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarınızı atıp doğaya zarar vermek yerine bizimle paylaşarak karşılıklı kâr elde etmiş oluruz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz