İstanbul Hurdacı En Yakın Hurdacılar Güncel Hurda Fiyatları

İstanbul Hurdacı arayanlar için Güven Hurdacı firmamız sorunsuz hizmet vermektedir. İstanbul’un 39’ilçe ve bu ilçelere bağlı olan tüm semtleri için 7/24 hurda alımı talebinde bulunabilirsiniz. Güven hurdacı olarak daima siz değerli müşterilerimizin kazançlarını korumaktayız. Bu nedenle mutlaka tüm hurda çeşitlerini türlerine göre ayırmaktayız ve sonrasında güncel anlık birim fiyatları belirleyerek değerlendirmeye gidilmektedir.

İstanbul hurdacı en güncel hurda fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı firmaları arasında farklı bir konumda olmak isteyen firmamız Güven hurdacı bu konuda sektörün eksik yanlarını tespit ederek kendini bu tespitler konusunda yenilemektedir.

Nakit Ödeme Yapıyoruz; Hurdalarınız için fiyat belirlemesi yapıp karşılıkla anlaşma sağlandıktan sonra nakit ödeme yapılmaktadır. Banka üzerinden iban ile ödeme talebiniz olması durumunda ise bu talep değerlendirilmektedir ve hurdalarınızı yüklenmeden ödemeniz hesabına geçilmesi beklenmektedir.

7/24 Hurda alımı; İstanbul’un tüm ilçeleri ve semtleri dahilinde haftanın tüm günleri ve saatin önemi olmadan gece gündüz hurda alımını yapmaktayız. Aynı zamanda hurda çıkarmak için söküm ve yıkım taleplerinizde çözüme kavuşturulmaktadır. İşinin ehli çalışmalar arkadaşlarımız en hızlı şekilde bu işi sizin için yerine getirecektir.

Elektronik Hassas Tartı Kullanıyoruz; Hurdalarınızı türlerine göre ayrımını yaptıktan sonra tartma işlemine geçiyoruz. Tartıda herhangi bir güvensizlik olmaması için elektronik kantar kullanıyoruz. Bu sayede sorunsuz ve hatasız bir tartma işlemi yapıyoruz.

Yüksek Birim Fiyatlarla Hurda Alımı; İstanbul Hurdacılar sektöründe hurda metallerin birim fiyatları günlük değişmektedir. Bu nedenle hurda alımını yaparken en güncel ve yüksek birim fiyatı belirliyoruz ve ona göre bir hak ediş belirliyoruz.

Ücretsiz Keşif; İstanbul’un her noktasına 7/24 ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Eğer ki hurdanız kg olarak çok az ise whatsapp üzerinden görsel atmanızda yeterli olabiliyor. Bu konuda bizleri çekinmeden istediğiniz saat aralığında arayabilirsiniz.

İçindekiler

İstanbul’da En Yakın Hurdacı Firmaları

İstanbul’da En Yakın Hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bu konuda Güven Hurdacı firması olarak her zaman size en yakın hurdacı firması olayı amaçladık ve bölgesel olarak bayilik alt yapısı oluşturduk. Bu sayede İstanbul’da hangi ilçe yada semtte olursanız olun çok kısa süre içerisinde hurdalarınızın alımını yapmak için adresinizde olabiliyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı, İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı şeklinde iki merkezimiz mevcuttur. Bu merkezlerimizde aynı zamanda kendi aralarında bölgesel ilçe bazlı sorumlu alt yapıları mevcuttur. Güven Hurdacı firması olarak bizle çalışmak sizler için doğru bir seçenek olması adına, elimizden gelen her türlü yeniliği bünyemize katmaktayız.

Güven Hurda Firması olarak Şimdi bizi arayabilir ve hurdalarınız için en yüksek birim fiyatı üzerinden teklif alabilirsiniz! Telefon Numaramız 0506 124 11 41

İstanbul’da Hurda Alımı Güvenli Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul’da Hurda Alımı yapan Hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Güven Hurdacı firması olarak sizlere güvenilir hurda alımı hizmeti vermekteyiz. Google arama motoru üzerinden yapacağınız aramalarda bir çok hurdacı firması telefon ve iletişim bilgilerine ulaşa bilirsiniz. Ancak burada önemli olan nokta güvenilir firmayı bulmaktır. Her sektörde olduğu gibi bu sektör içinde de merdiven altı dediğimiz firmalar mevcuttur. Güvenilir firmayı seçebilmek için aşağıda ki listeye göre karar vermenizi tavsiye ediyoruz.

Firma ismi google üzerinden şikayet kelimesi ile birlikte aranılarak incelenmelidir.

Sosyal medya hesapları kontrol edile bilinir. Aynı zamanda Google Benim işletmem hesabında ki müşteri yorumları da incelenmelidir. Güven İstanbul Hurdacı işletmemizi inceleye bilirsiniz.

Ödemeleri nakit yapıyorlar mı yoksa banka üzerinden ödememi yapıyorlar incelenmeli. Rakam çok büyük olmadığı durumlarda elden nakit ödeme yapılması ve bunu yapan firmalar çok daha güvenli olmaktadır.

Güven İstanbul Hurdacı Alım Satım Yaptığımız Hurdalar

Güven İstanbul Hurdacı olarak geri dönüşüm olarak değerlendirile bilecek her türlü hurda madenin alımını yapmaktayız. Özellikle Demir Hurdacı, Bakır Hurdası, Çinko Hurdası, Alüminyum Hurdası, Kağıt Hurdası, Kablo Hurdası, Sarı HurdasI, Nikel Hurdası, Krom Hurdası en güncel hurda fiyatları ile nakit ödeme ile alımlarını yapmaktayız.

Hurda madenlerin çeşitlerini belirlerken çok özenli davranmaktayız. Amacımız maddi acıdan sizlerin bir kaybının olmamasıdır. işinin ehli personellerimiz yeterli tecrübeye sahiptir. Hurda alımlarında eğer ki söküm ve yıkım gerekiyor ise işte o anda ustalarımız devreye girerek sizlere sorunsuz bir hurda çıkarma işlemi gerçekleştirmektedirler.

Hizmet Verdiğimiz İstanbul İlçeleri ve Semtleri Listesi

İstanbul Hurdacı Avrupa yakası İlçeleri ( Eyüp, Silivri, Beşiktaş, Arnavutköy, Zeytinburnu, Avcılar, Esenyurt, Bağcılar, Şişli, Bahçelievler, Fatih, Bakırköy, Sultangazi, Beylikdüzü, Çatalca, Güngören, Bayrampaşa, Sarıyer, Esenler, Başakşehir, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Beyoğlu, Kağıthane, Gaziosmanpaşa )

İstanbul Hurdacı Anadolu Yakası İlçeleri ( Üsküdar, Adalar, Ümraniye, Ataşehir, Tuzla, Beykoz, Şile, Çekmeköy, Sultanbeyli, Kadıköy, Sancanktepe, Kartal, Pendik, Maltepe )

İlimizde her yerdeyiz. İlçe İlçe, Semt Semt, Mahalle Mahalle, Hurdacılık sektöründe işimizi severek yapmaktayız. Firma olarak siz değerli müşterilerimizin geri dönüşümlerini nakite çevirme ve daha bilinçli bir toplum aklı oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Güncel İstanbul Hurda Fiyatları Nelerdir?

Güncel Hurda fiyatları sürekli değişkenlik gösterse de firma olarak genel bir listeyi sizlerle sunmak istiyoruz. Ancak en doğru fiyatlandırmayı bizleri arayarak öğrenmeniz doğru olacaktır.

Lama, Antigron Kırma, TTR Kırma, Külçe, Talaş, Kırkambar Kırma, Bobin, Yanık Boru, Kızıl Parça ( Yatak, Dişli, Burç ), Kızıl Talaşı Bakır Hurda Kg Fiyatları 100 TL’dir.

DKP, Ekstra, Karışık, Talaş, Pik, İnşaat Yıkımı, İnşaat Demiri, Teneke, Tufan Demir Hurda Kg Fiyatları 0.2 TL ile 5 TL arasında değişmektedir.

Araiş Levha, Tel, Eloksal Kaplı, Profil Boyasız, Folyo, Jant, Levha, Çatı, Sert, Kutu, Talaş, Klima Radyatörü vb. Alüminyum Hurda Kg Fiyatları 17 TL ile 40 TL arasında değişmektedir.

316 Krom, 316 Talaş, 310 Krom, 310 Talaş, 304 Krom, 304 Talaşı Krom Hurda Kg Fiyatları 8 TL ile 44 TL arasında değişmektedir.

Şablon, Anot, Turbo, Çapak Nikal Kg Hurda Fiyatları 96 TL ile 206 TL arasında değişmektedir.

Levha, Kırkambar Hurşun Kg Fiyatları 22 TL ile 206 TL arasında değişmektedir.

Levha, Külçe Çinko Hurda Kg Fiyatları 33 TL ile 35 TL arasında değişmektedir.

Araiş Sarı Ms 70, Araiş Sarı Ms 64, Sarı Külçe Ms 58, Çubuk Ucu Parça Ms 58, Talaş Ms 58, Pirinç Talaş İmalat artığı, Oto Radyatör, Su Saati, Alaşımlı Sarı, Bronz Araiş, Musluk, Vana Sarı Hurda Kg Fiyatları 64 TL ile 140 TL arasında değişmektedir.

Karışık, Antigron, TTR, İç Tesisat Tek Damar, Yer Altı Enerji, Çelik Zırh, Fare Yemez, %30 %40 %50 Bakır Kablo Hurdası Kg Fiyatları 20 TL ile 77 TL arasında değişmektedir.

ABS, Polipropilen Moblen, Polistren Kristal, Jelatin, Mavi Kırmızı Kapak, Beyaz Şeffaf Naylon, Çıkma Pimapen, Temiz Pet Şişe, Elteks, Pleksi, PVC imalat artığı, Streç Naylon, Naylon, Çoval, Plastik Palet Plastik Hurda Kg Fiyatları 2 TL ile 5 TL arasında değişmektedir.

Yukarıdaki Hurda fiyatları net rakamlar olmayıp hurdanın yerine, durumuna ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlar için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz Pazartesi, Salı Çarşama, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olmak üzere 00:00 ile 23:59 arasında olup Gece mesaimiz mevcuttur.

Telefon Numaramız : 0506 124 11 41 Whatsapp Numaramız : 0506 124 11 41 Mail Adresimiz info@guvenhurdaci.com

İstanbul Hurda Fiyatları?

İstanbul hurda fiyatları Anadolu ve Avrupa yakası fiyatları farklıdır bu fiyatlar hem Fabrikanın çokluğundan hem de farklı maliyet açılarından Anadolu yakasında 0,50 kuruşa varan farklar olabilmektedir bu gün İstanbul’da ortalama bir demir fiyatı 4,00 TL/kg den 8,00 TL/kg fiyatları arasında değişmektedir.

Bakır Hurdası Fiyatları

Bakır hurdası fiyatları hakkında detayları öğrenmek için Güven Hurdacı firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi aldıktan sonra güncel rakamları öğrenerek istediğiniz hurdayı değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında atık yönetimi konusunda firmamızın sunduğu olanaklar bir hayli geniştir. Çeşitli atıklar toplanır ve en doğru prosedür üzerinden işlenir. Firmamız bu konuda alanında uzmandır. Yaptığımız hizmetler sayesinde satış işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Doğayı koruma ve atıkları azaltma konusunda firmamızın sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Çeşitli kriterler doğrultusunda değerlendirilen atıkların tamamını kullanarak yeniden dönüştürüyoruz. Ayrıca bu dönüştürme işleminde uzman ekibimiz sayesinde en doğru hizmeti veriyoruz. Alacağınız hizmet sizin için en doğru yöntem bizi seçmektir. Bu sebepten dolayı mutlaka firmamızla iletişime geçerek merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Kısa süre içerisinde alanında uzman bir ekip hurdanın bulunduğu alana gelerek keşfini yapar. Keşif sonrasında net rakam ortaya çıkar.

Soyma Bakır Fiyatları?

Soyma bakır fiyatları malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir buna nazaran en düşüm bakır Fiyatları şu şekildedir.

Kalaylı bakır fiyatı 120 TL/kg-140 TL/kg arasında dır.

Soyma bakır fiyatı 140 TL/kg-170 TL/kg arasında dır.

Lama bakır fiyatı 125 TL/kg 145 TL/kg arasında dır.

En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"İstanbul Hurdacı En Yakın Hurdacılar Güncel Hurda Fiyatları" için 1 Yorum

  1. Avatar
    Hasan Ahmet
    12 Nisan 2022, 5:48 pm

    İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 1 ton civarında sarı hurdam var. Sarı hurda fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Ayrıca farklı hurdalarımda var. Ama benim için önemli olan sarı hurda fiyatıdır.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz