İstanbul Hurdacı En Yakın Hurdacılar Güncel Hurda Fiyatları

İstanbul En Yakın Hurdacı

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı En Yakın Hurdacılar Güncel Hurda Fiyatları

İstanbul Hurdacı arayanlar için Güven Hurdacı firmamız sorunsuz hizmet vermektedir. İstanbul’un 39’ilçe ve bu ilçelere bağlı olan tüm semtleri için 7/24 hurda alımı talebinde bulunabilirsiniz. Güven hurdacı olarak daima siz değerli müşterilerimizin kazançlarını korumaktayız. Bu nedenle mutlaka tüm hurda çeşitlerini türlerine göre ayırmaktayız ve sonrasında güncel anlık birim fiyatları belirleyerek değerlendirmeye gidilmektedir.

İstanbul Hurdacı firmaları arasında farklı bir konumda olmak isteyen firmamız Güven hurdacı bu konuda sektörün eksik yanlarını tespit ederek kendini bu tespitler konusunda yenilemektedir.

  • Nakit Ödeme Yapıyoruz; Hurdalarınız için fiyat belirlemesi yapıp karşılıkla anlaşma sağlandıktan sonra nakit ödeme yapılmaktadır. Banka üzerinden iban ile ödeme talebiniz olması durumunda ise bu talep değerlendirilmektedir ve hurdalarınızı yüklenmeden ödemeniz hesabına geçilmesi beklenmektedir.
  • 7/24 Hurda alımı; İstanbul’un tüm ilçeleri ve semtleri dahilinde haftanın tüm günleri ve saatin önemi olmadan gece gündüz hurda alımını yapmaktayız. Aynı zamanda hurda çıkarmak için söküm ve yıkım taleplerinizde çözüme kavuşturulmaktadır. İşinin ehli çalışmalar arkadaşlarımız en hızlı şekilde bu işi sizin için yerine getirecektir.
  • Elektronik Hassas Tartı Kullanıyoruz; Hurdalarınızı türlerine göre ayrımını yaptıktan sonra tartma işlemine geçiyoruz. Tartıda herhangi bir güvensizlik olmaması için elektronik kantar kullanıyoruz. Bu sayede sorunsuz ve hatasız bir tartma işlemi yapıyoruz.
  • Yüksek Birim Fiyatlarla Hurda Alımı; İstanbul Hurdacılar sektöründe hurda metallerin birim fiyatları günlük değişmektedir. Bu nedenle hurda alımını yaparken en güncel ve yüksek birim fiyatı belirliyoruz ve ona göre bir hak ediş belirliyoruz.
  • Ücretsiz Keşif; İstanbul’un her noktasına 7/24 ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Eğer ki hurdanız kg olarak çok az ise whatsapp üzerinden görsel atmanızda yeterli olabiliyor. Bu konuda bizleri çekinmeden istediğiniz saat aralığında arayabilirsiniz.

İçindekiler

İstanbul’da En Yakın Hurdacı Firmaları

İstanbul’da En Yakın Hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bu konuda Güven Hurdacı firması olarak her zaman size en yakın hurdacı firması olayı amaçladık ve bölgesel olarak bayilik alt yapısı oluşturduk. Bu sayede İstanbul’da hangi ilçe yada semtte olursanız olun çok kısa süre içerisinde hurdalarınızın alımını yapmak için adresinizde olabiliyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı, İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı şeklinde iki merkezimiz mevcuttur. Bu merkezlerimizde aynı zamanda kendi aralarında bölgesel ilçe bazlı sorumlu alt yapıları mevcuttur. Güven Hurdacı firması olarak bizle çalışmak sizler için doğru bir seçenek olması adına, elimizden gelen her türlü yeniliği bünyemize katmaktayız.

Güven Hurda Firması olarak Şimdi bizi arayabilir ve hurdalarınız için en yüksek birim fiyatı üzerinden teklif alabilirsiniz! Telefon Numaramız 0506 124 11 41

İstanbul’da Hurda Alımı Güvenli Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul’da Hurda Alımı yapan Hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Güven Hurdacı firması olarak sizlere güvenilir hurda alımı hizmeti vermekteyiz. Google arama motoru üzerinden yapacağınız aramalarda bir çok hurdacı firması telefon ve iletişim bilgilerine ulaşa bilirsiniz. Ancak burada önemli olan nokta güvenilir firmayı bulmaktır. Her sektörde olduğu gibi bu sektör içinde de merdiven altı dediğimiz firmalar mevcuttur. Güvenilir firmayı seçebilmek için aşağıda ki listeye göre karar vermenizi tavsiye ediyoruz.

İstanbul Hurda Fiyatları?

İstanbul hurda fiyatları Anadolu ve Avrupa yakası fiyatları farklıdır bu fiyatlar hem Fabrikanın çokluğundan hem de farklı maliyet açılarından Anadolu yakasında 0,50 kuruşa varan farklar olabilmektedir bu gün İstanbul’da ortalama bir demir fiyatı 4,00 TL/kg den 8,00 TL/kg fiyatları arasında değişmektedir.

Soyma Bakır Fiyatları?

Soyma bakır fiyatları malzemenin durumuna göre farklılık göstermektedir buna nazaran en düşüm bakır Fiyatları şu şekildedir.
Kalaylı bakır fiyatı 120 TL/kg-140 TL/kg arasında dır.
Soyma bakır fiyatı 140 TL/kg-170 TL/kg arasında dır.
Lama bakır fiyatı 125 TL/kg 145 TL/kg arasında dır.
En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar: 1

  1. Hasan Ahmet dedi ki:

    İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 1 ton civarında sarı hurdam var. Sarı hurda fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Ayrıca farklı hurdalarımda var. Ama benim için önemli olan sarı hurda fiyatıdır.

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button7/24 iletişime geçebilirsiniz