İstanbul Hurdacıları

İçindekiler

İstanbul Hurdacıları

İstanbul hurdacıları Türkiye’nin kalbinin attığı en büyük şehridir. Milyonların yaşadığı bu şehirde her yıl milyonlarca geri dönüşümü mümkün olan eski eşyalar, cihazlar, malzemeler çöpe atılmaktadır. Güven Hurdacı firmamız İstanbul hurdacıları arasında profesyonelliği, deneyimi, bilgisi ile öne çıkmayı başarır. Dünyada bulunan kaynaklarının hızla tükeniyor olmasının yanında doğanın kirlenmesi sürdürülebilir bir dünya için geri dönüşümün önemini ortaya koymaktadır. Bundan dolayı geri dönüşümü mümkün olan malzemelerin mutlaka üretime tekrar kazandırılması gerekir.

İstanbul hurdacıları Geri dönüşüm sektörünün gelişmesine teknolojiyi yakından takip ederek katkı sağlıyoruz. Firmamızın getirdiği yenilikler ile birlikte Türkiye’nin geri dönüş ile ekonomisine önemli katkı sağlıyoruz. Hurdalarınız için ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz. Bu şekilde hurdanın değerini önceden belirliyoruz. Müşterilerimize hızlı çözümler getiriyoruz. Hurda alımının yanında fabrika sökümü, bina yıkımı gibi hizmetler de veriyoruz.

İstanbul Hurda Alan Yerler

İstanbul hurda alan yerler arasında yapacağınız araştırmada en yüksek fiyatları firmamızın verdiğini görebilirsiniz. Aynı zamanda titiz şekilde çalışıyor ve hurdalarınızı en iyi fiyatlarla kısa sürede alıyor ve adresinizde yer kaplamasının önüne geçiyoruz. Geri dönüşüme her yıl yüksek miktarda malzeme kazandırıyoruz. Deneyimli ve geniş ekiplerimizle hızlı çözümler üretiyoruz. Bir telefon kadar yakınınızdayız ve bizi tercih etmenizin ayrıcalığını yaşamanızı sağlıyoruz.

Demir, kurşun, bakır, çinko, alüminyum, kablo gibi hurdalarınızı yerinde tartıyor ve alıyoruz. Aynı zamanda evlerinizde, iş yerlerinizde artık kullanılamaz hale gelen klima, motor, kombi, klima gibi eşya ve cihazları da alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurdalarınızı almanın ardından ödemeyi nakit olarak adresinizde gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında hurda karşılığı bina yıkımı yaparak bina yıkımı konusunda da size özel çözümler getiriyoruz.

İstanbul Hurdacısı Tarafından Sunulan Avantajlar

Geri dönüşüm sektöründe deneyimi ve oluşturduğu üst düzey müşteri memnuniyeti ile Güven Hurdacı firmamız dikkatleri çekiyor. Aynı zamanda müşterilerine önemli avantajlar sunuyor. Güler yüzlü ekiplerimiz ile bütün sorularınıza anında cevap bulmanızı sağlıyoruz. İstanbul hurdacısı tarafından sunulan avantajlar arasında şunlar öne çıkmaktadır:

  • Ücretsiz keşif hizmeti ile hurdanın değerini önceden öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda fabrika sökümü, bina yıkımı içinde en iyi fiyatı bulabilmenizi de ücretsiz keşif hizmetimizle sağlıyoruz
  • Ödemeleri nakit olarak adresinizde yapıyor sizi çek, senet ya da vadeli ödemeler ile uğraştırmıyoruz
  • Hurdalarınızı adresinizden kendi araçlarımız ve personelimizle alıyoruz. Sizleri nakliye ve taşıma giderleri ile karşılaştırmıyoruz
  • Hurda fiyatlarını güncel olarak takip ediyor ve müşterilerimize en yüksek fiyatları sunuyoruz
  • Hızlı çözümler üretiyor ve hurdalarınızın evinizde, iş yerinizde görüntü kirliliği oluşturmasının önüne geçiyoruz

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul hurda fiyatları için tek bir fiyatın verilmesi kesinlikle mümkün olmaz. Hurda olarak değer kazanan her metalin, cihazın ve eşyanın değeri farklıdır. Bundan kaynaklı olarak size telefonda hurdaları görmeden fiyat veren firmalardan uzak durmalısınız. Firmamız hurdanızı yerinde görmekte ve metal hurdaları tartarak en iyi fiyatı belirlemektedir. Metal hurdaların fiyatları kilo bazında belirlenir. Firmamız da hurdalarınızı tartmakta ve belirlemektedir. Metal hurdalar için güncel fiyatları da uluslararası Londra borsasından anlık olarak alır.

Hurda fiyatlarını güncel olarak alan firmamız hurdalarınızı satarak bütçenize en yüksek katkıyı sağlar. Hurdanın araca yüklenmesi, tartılması ve ödemenin yapılması işlemleri hızla sonuçlandırılır. Sizlerin zaman kaybı yaşamanızın önüne geçilir. Bina yıkımı ve fabrika sökümleri hızla gerçekleştirilir. Hurda karşılığı bina yıkımı yaparak bu anlamda da bütçenize önemli katkı sunar.

İstanbul Hurdacı İletişim Numarası

İstanbul’un en güvenilir ve en yüksek kalitede hizmet veren hurdacısı arayışınıza Güven Hurdacı olarak son veriyoruz. İstanbul hurdacı iletişim numarası olarak 0506 124 11 41 numaramızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Bu şekilde inşaatlarınızda, atölye, fabrika ve evlerinizde ortaya çıkan hurdalar için hızlı çözümleri bulabilirsiniz. Firmamız yılın her günü bir telefon kadar yakınınızdadır ve size özel çözümler getirir.

Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan hurdacı firması olarak doğanın korunması amacıyla dikkatli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sizlerden aldığımız hurdaları tesislerimizde ayrıştırıyoruz ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüme katkımız ile İstanbul’un çöp sorununun büyümesinin önüne geçiyoruz. Aynı zamanda metal atıkların doğaya zarar vermesinin önüne geçiyoruz. Artık kullanmadığınız, eskimiş hurda değerinde olan malzemeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdanın cinsini ve değerini öğrenmek için bizi arayabilir, fotoğrafını bize gönderebilirsiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz