Kızıl Hurdası 2023 Fiyat Listesi En Yakın Hurdacı

İçindekiler

Kızıl Hurdası

Kızıl hurdası metal olarak kullanım alanları inşaat, otomotiv baştadır. Ayrıca renginin farklılığı itibariyle de dekorasyonda kullanım alanı yüksek orandadır. Kızıl hurda sektörde birçok alanda kullanılan geri dönüşümü değerli olan hurda tipidir. Sürekli bir gelişim içerisinde olan kızıl hurda pazarı hareketlilik yaşar. Hurdacılık alanında öncesinde alımlar ardından geri dönüşüme kazandırmalar büyük kazanç kaynaklarıdır. Unutulmamalıdır ki ; metallerin hiçbirinin çöpe gitmesi gerekir. Her metalin bir geri dönüşümü vardır. Doğanın korunmasından ekonomiye katkıya kadar tüm hurdalar değerlendirilmelidir. Değerlendirmeler de bizimle yapılmalıdır.

Kızıl Hurdası Fiyatları

Hurda fiyatları için günlük borsa oluşturulmuştur. Kızıl hurda fiyatları da bu kapsamda belirlenir. Böylece hiçbir hurda tipi usulsüz fiyatlar üzerinden işlem görmez. Kızıl hurdalar da en iyi fiyatlarla alınarak değerlendirilir ve geri dönüşüme kazandırılır. Kızıl hurdalar geri dönüşümde talebi olan hurda tiplerindendir. Hurdacılık sanayisinde önemli bir yere sahiptir. Kızıl hurdaya sahipseniz sadece bir telefon uzağınızdayız. Kızıl hurdası fiyatları firmamızda tavan fiyatları ile değerlendirilir. Fiyatlarımız için ya da detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Biz kızıl hurda alımlarında sektörde her zaman en iyi fiyatı vermekteyiz. Böylelikle müşterimize hem yüksek fiyat sunarak ödemelerini yapmakta hem de toplumsal sorumluluğumuzu kendi adımıza yerine getirmekteyiz. Satmak istediğiniz hurdalarınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Adresinize gelecek olan uzman personellerimizce en iyi fiyat garantisi sunulacaktır.

Kızıl Hurdası Alan Hurdacı

Kızıl hurdası satmak istediğinizde kızıl hurdası alan hurdacı arayışına girerseniz firmamız Güven hurdacı karşınıza çıkacaktır. Firmamıza ulaşım sağlayarak hurdalarınızı yüksek fiyattan değerlendirebilir ve geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Kızıl hurdası çeşitlerinin tamamı için bizlerle iletişi kurabilirsiniz.

Firmamıza kızıl hurdası satmak istediğinizde bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kızıl(Sarı) Hurdası

Kızıl(Sarı) hurdası bakır ve çinkonun karışımından elde edilen bir materyal olmasıyla beraber bakır karışımı olduğu için pahalı bir madendir sarı fiyatları içindeki bakır miktarına göre fiyat degisikligi göstermektedir sarı hurdasının içerisinde en pahalı materyal kızıl hurdası dır malzemenin tonajına göre fiyat farkındalıkları göstermektedir bunların arasında en düşük fiyata sahip olan musluk sarısıdır.

Kızıl(Sarı) Hurdası Fiyat Listesi

HURDA SINIFIBİRİM FİYATI
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı)106,00 ₺/Kg
Su Saati Hurdası (Sökülmüş Temiz)88,00 ₺/Kg
Çubuk Sarı Talaşı Ms-5898,00 ₺/Kg
Sarı Erozyon Teli105,00 ₺/Kg
Musluk Sarı Hurdası Kırkambar90,00 ₺/Kg
Araiş Sarı Hurdası Ms-64103,00 ₺/Kg
Fosfor bronz araiş (CuSn8)162,00 ₺/Kg
Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-58102,00 ₺/Kg
Araiş Sarı Hurdası Ms-70112,00 ₺/Kg
Sarı Oto Radyatör Hurdası93,00 ₺/Kg
Call Now Button7/24 iletişime geçebilirsiniz