Krom Hurdası Fiyatı Listesi 2023

Krom nedir? Krom metali nerelerde kullanılır? Nasıl hurdaya dönüşür? Krom hurdası fiyatları nelerdir? Firmamız Güven Hurda krom hurdası alımında sizlerin hizmetindedir. Elinizdeki krom hurdaları için firmamız ile iletişime geçebilir ve hurda krom satışı gerçekleştirebilirsiniz.

İçindekiler

Krom Hurda

Krom, paslanmaz olarak da bilinen metal türüdür. Oldukça dayanıklı ve sağlam bir metaldir. Pek çok alanda kullanılmaktadır. Metalurji,  refrakter,  otomotiv, mutfak ve banyo, kimya, döküm, metal ve çelik sanayi krom metalinin başlıca kullanım alanlarıdır. Ayrıca başka metallerle alaşıma konularak da yine krom kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse demir ve karbon alaşımına krom ve nikel de eklenerek daha sağlam çelik metallerinin elde edilmesi sağlanmaktadır.

Krom metali kullanıldığı alanda eğilme, kırılma, yamulma, bozulma gibi sebeplerle kullanılmaz duruma geldiğinde krom hurdası meydana gelir. Krom hurdası da yine yüksek fiyatlı bir metal olarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Firmamız Güven Hurdacılık ile iletişime geçilerek krom hurdalarının satışı gerçekleştirilebilir.

Krom Hurda Alan Hurdacı

Krom alan hurdacılar oldukça fazladır. Firmamız da bu alanda hizmet vermekte ve krom hurdalarını satın almaktadır. Müşterilerimiz ellerinde bulunan krom hurdalarından kurtulmak için bizleri aradıklarında en kısa sürede adreslerine gidilerek krom hurdaları alınır. Alınan hurdalar kısa sürede tesisimizde eritilerek geri dönüşüme kazandırılır.

Krom alan yerler, hurda krom alan firmalar, krom hurda alan fabrikalar en çok araştırılan yerlerdendir. Bizler Güven Hurda Metal olarak tüm krom hurda çeşitlerini en yüksek değerden satın alıyor ve geri dönüşümlerini sağlıyoruz.

Krom Hurdası Fiyatları

Krom hurdası fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirler. Güven Hurda Metal olarak en yüksek fiyatlardan ödeme yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en yüksek kazancı sağlamak için çalışıyoruz. Firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Krom hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Krom 430, krom 304 ve krom 316 başlıca hurda krom çeşitleridir. Türlerine göre fiyatları değişim gösterir. Fiyat bilgisi almak istediğinizde elinizdeki krom hurdasının fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir. En güncel hurda krom fiyatlarını sizlere iletiyoruz.

İstanbul Hurda Krom Alımı

İstanbul’da elinde krom hurda bulunan müşterilerimiz firmamız Güven Hurda ile iletişime geçebilir. Adalar dâhil İstanbul’un 39 ilçesinin tamamından krom hurda alımı yapıyoruz. Bizlere ulaşım sağlanması durumunda en kısa sürede adrese gideren krom hurdalarını yerinden alıyoruz. İstanbul dışı illerde de krom hurda alımı yapıyoruz. Ancak şehir dışında tonajlı krom hurdası alımını yapmaktayız.

Kocaeli Hurda Krom Alımı

Kocaeli hurdacısı olarak faaliyet gösteren ve Kocaeli krom alan yerlerin başında gelen firmamız ile iletişime geçilmesi halinde en kısa süre içinde adrese giderek krom hurdalarının alımını yapıyoruz. Firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Her ilçeden hurdalarınızı satın alıyoruz.

Kocaeli krom hurda fiyatları hakkında bilgi almak için de yine hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Hurda Krom Alımı

Tekirdağ şehrinde bize ulaşım sağlayabilir ve tüm hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Müşterilerimizin hem krom hurdalarını hem de diğer tüm hurdalarını satın alıyoruz. Üstelik Tekirdağ’ın her ilçesinde ve Marmara bölgesinde bulunan her ilde (Edirne, Kırklareli, Balıkesir, Çanakkale, Sakarya, Bilecik, Bursa, Bolu, vs.) adrese servis imkânı sunuyoruz. Müşterilerimiz hem en kısa sürede hurdalarından kurtulurken hem de en yüksek kazancı elde ederler.

Krom Hurda Çeşitleri

  • 430 Kalite Hurda Paslanmaz
  • 201 Kalite Hurda Paslanmaz
  • 304 Kalite Hurda Paslanmaz
  • 316 Kalite Hurda Paslanmaz
  • 310 Kalite Hurda Krom Paslanmaz
  • 202 Kalite Hurda Paslanmaz

Krom Hurda Fiyatları

HURDA KROM FİYATLARI BİRİM FİYATI
430 Kalite Hurda Paslanmaz 15,50 TL/Kg
201 Kalite Hurda Paslanmaz 16,00 10/Kg
304 Kalite Hurda Paslanmaz 46,00 TL/Kg
316 Kalite Hurda Paslanmaz 73,00 TL/Kg
310 Kalite Hurda Krom Paslanmaz 82,00 TL/Kg
304 Kalite Paslanmaz Talaşı 36,00 TL/Kg
316 Kalite Paslanmaz Talaşı 40,00 TL/Kg
310 Kalite Krom Paslanmaz Talaşı 59,00 TL/Kg
202 Kalite Hurda Paslanmaz 14,50 TL/Kg
Yukarıdaki Hurda fiyatları net rakamlar olmayıp hurdanın yerine, durumuna ve tonajına göre değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlar için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.
Telefon Numaramız : 0(506) 124 11 41

Çinko Hurdası Fiyatları

Çinko hurdası fiyatları hacim, kalite, boyut ve piyasa şartlarına göre değişkenlik gösterir. Zamanla yıpranan, eskiyen ya da bozulan ürünlerinizde olan çinko hurdalarını firmamıza getirerek en iyi fiyatı alabilirsiniz. Pillerde, otomotiv sektöründe ve elektrolit çubukları gibi ürünlerde bulunan çinko hurdalarını ayrıştırılarak geri dönüşüm işlemi yapıyoruz. Burada fiyatı belirleyen en önemli faktör kalite ve çinko çeşidi olduğunu söyleyebiliriz.

Güncel olarak değişen piyasa koşullarında en doğru ve yüksek fiyatı şirket olarak bizim vereceğimizden emin olabilirsiniz. Her hurda gibi çinko hurdası da toplama, sınıflandırma ve ayrıştırma gibi bir süreçler içinde bir değerlemeye tabi tutulur.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz