Kurşun Levha Hurdası 2023 Fiyatları

İçindekiler

Kurşun Hurdası Fiyatları

Kurşun levha hurdası alımı, en yüksek fiyat garantisi ile firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden birisidir. Kurşun, günümüzde geri dönüşümde en çok ihtiyaç duyulan madenlerin neredeyse başında gelir. Dolayısıyla da sektörde günümüzde kurşun hurdası alımı yapan firmaların sayısı gün geçtikçe daha da artmış olsa da her firmanın deneyimi farklı olduğundan fiyat hesaplama yöntemleri de farklılık göstermektedir.

Bizler hurda sektörüne yıllar önce girmiş bir firma olarak yılların deneyimi ve adalet duygusuyla kurşun levha hurdalarınızı ederi fiyatlarla alarak sizlere güvenli alışveriş imkanı sunmaktayız. 0506 124 11 41

Kurşun Levha Hurdası Alımı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Kurşun, ağır ve aynı zamanda geri dönüşümde çok kullanıldığından değerli hurdalardan birisidir. Dolayısıyla da birçok hurda türüne göre kurşun levha alım fiyatları da yüksek düzeyde seyretmektedir. Ancak burada kurşun levhanın özellikleri, boyalı olup olmaması ve tonajı gibi ayrıntılar fiyatlar üzerinde değişkenliğe neden olabilir.

Kurşun levhaların boyalı olması demek işçilik gerektirdiği anlamına gelir. Bu gibi durumlarda fiyatlarda da düşme görülmesi normaldir. Ancak sizlere piyasada en yüksek fiyat garantisini veren firmamız, her koşulda hurdalarınız için olabilecek en yüksek fiyatları sizlere ödemektedir.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Kurşun hurdalarını satmak istediğinizde bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından elinizde bulunan kurşun hurdaları en yüksek değerden alındıktan sonra en kısa sürede geri dönüşüme gönderilir. Firmamız ile hemen iletişim kurarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Kurşun levha hurdası dışındaki hurda kurşun çeşitlerinin de tarafımızca alınmakta olduğunu belirtmek isteriz. Yani tüm kurşun hurdası türlerini bizim aracılığımızda değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Kurşun Levha Hurdası Alımı

İstanbul kurşun hurdası alımı yaptığımız başlıca ilimizdir. Pazarın büyüklüğü, sanayinin gelişmişliği İstanbul’u geri dönüşümün merkezi haline getirmiştir. Bu kapsamda firmamız tarafından İstanbul’da bulunan şubemiz günün her saatinde hizmet sağlamakta ve kurşun hurdası alımı yapmaktadır.

İstanbul genelinde hem Anadolu yakası ilçelerinde hem de Avrupa yakası ilçelerinde bize ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunar ve tüm hurdalarınızı yüksek fiyattan satın alır.

Tekirdağ Kurşun Levha Hurdası Alımı

Tekirdağ’ın tüm ilçelerinden firmamızı arayabilirsiniz. Her ilçeden kurşun levha hurdası alıyoruz. Tüm kurşun hurdası çeşitleri için bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi elinizdeki diğer hurdalar için de firmamızı arayabilirsiniz. Hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapar.

HURDA KURŞUN FİYATLARIBİRİM FİYATI
Levha Hurda Kurşun41,50 ₺/Kg
Hurda Kurşun Çatı Minare Söküm36,70 ₺/Kg
Hurda Kurşun Boru33,50 ₺/Kg

Hurda kurşun fiyatları?

En güncel ve doğru kurşun hurdası fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.
Levha Hurda Kurşun 42,00 TL-kg
Hurda Kurşun Çatı Minare Söküm 35,00 TL-kg
Hurda Kurşun Boru 32,00 TL-kg

bakır kaç para?

Soyulmuş bakır fiyatı 168,00 TL-kg
Boru bakır fiyatı 154,00 TL-kg
Yanık bakır fiyatı 142,00 TL-kg

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz