Kurtköy Hurdacı 2023 Kurşun Hurda Fiyatı Kurşun Alan Yerler

Kurtköy Hurdacı

Kurtköy hurdacı, hizmetlerinde güvenilir yaklaşım ve güncel şeffaf fiyatlandırmaları ile hurdalarınızı kapınızdan alır. Bu noktada var olan hurdalarınızla hem zaman kaybetmemiş olursunuz hem de geri dönüşüm çorbasında sizin de bir katkınız olur. Biz İstanbul Anadolu yakası Kurtköy ilçesine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Dolayısıyla hurda malzemelerinin boyutu ya da kapsamı fark etmeksizin belirttiğiniz adreste en yakın zamanda oluruz. Hızlılık ve zamanı doğru kullanma bizim için değişmeyen iki kriterdir.

Kurtköy Hurda Fiyatları

Hurda alış fiyatları firmalar kapsamında değişikliklere uğrayabilir. Burada tek dikkat edilmesi gereken değerinin altında işlem görmesidir. Bu da güvenilir bir firma çalışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamaktadır. Hurda fiyatları miktarına ve içeriğine göre değişir. Çevresel etkiler olarak bir borsa kapsamı şeklinde işlem gördüğünden döviz hareketliliği ile aynı paralelde ilerler. Kurtköy hurdacı yıllara dayanan tecrübesi ile müşteri memnuniyeti ile, referansları ve başarıları ile sektördedir. Bu da güncel fiyatlar, avantajlar, güvence, kalite ve profesyonellik demektir.

Hurda kavramı, üretimden kalan ya da kullanılmayan metallerin bütünüdür. Bu birikimler geri dönüşüme kazandırılacak ve hurda kapsamını oluşturmaktadır. Hurdalarda ayrıştırıcıların profesyonelce yapılmasından sonra ham maddeye dönüşüm sağlanır ve sanayilerde tekrar kullanıma hazır hale gelir. Bizim her zaman amacımız müşterimize güvenli fiyat politikası yaklaşıp memnuniyetlerini kazanmak olmuştur. Metal hurdaların değerlendirilmesi çevre koruması ve ekonomiye katkı demektir. Bu da Kurtköy hurdacı için değişmeyen sorumluluktur.

Kurtköy Hurdacı ile çalışmak demek;

  • Tecrübe ile tanışmak demektir.
  • En kaliteli ve hızlı hurda alımları demektir.
  • Özel çözümler ve yaklaşımlar demektir.
  • Size en yakın hurdacı olduğumuzu hissettirmek demektir
  • Profesyonel hizmet alacaksınız demektir.

Elinizde kullanım ömrü bitmiş hurdalarınız için bize başvurmanızla birlikte hurdalarınız adreslerinizden araçlarımızla alınır. Böylelikle ekonomiye katkıyı da el birliği ile sağlamış oluruz. Kurtköy hurdacı kurumsal kapsamda verdiği hizmette devamlı bir gelişim hedefinde ilerler. Her hizmetimizin geri dönüşüme katkı sağlamasını bilmek hurdacılık adına birinci görevimizdir. Çevremizi temiz tutarken; o bir parçanın bile doğaya vereceği zararı yok etmiş oluruz. Bu bilinci sizinle birlikte taşımak ve taşıtmak istiyoruz. Ne dersiniz? Var mısınız?

KARIŞIK HURDA FİYATLARI1 KG HURDA FİYATI1 TON HURDA FİTATI
Makine Hurdası7,60 8.600,00 
Torna Elmas Ucu342,00 ₺343.300,00 
Akü Hurdası Sulu17,20 ₺18.200,00₺
Çinko Hurda Çatı Söküm42,50 ₺45.100,00 ₺
Çinko Hurda Levha46,60 ₺68.900,00 
Kalay Hurdası341,00 ₺343.500,00 ₺
Lehim Hurdası162,00 ₺163.200,00 ₺
Titanyum10,50 ₺11.400,00₺
Titanyum Talaşı4,10 ₺4.500,00 
HURDA FİYATLARI
7/24 iletişime geçebilirsiniz