Levent Hurdacı 0(544) 911 47 68

İstanbul ilimizde hurdacılık hizmetini başarıyla sürdüren Levent hurdacı firmamız Güven Hurda, eşya üretiminin sıfırdan yapılmasının maliyeti artırdığını düşünmekte ve ileri dönemlerde üretim sırasında ham madde sıkıntısı yaşanmaması için geri dönüşümü desteklemektedir. Firmamız, krom, nikel, demir, çelik, kablo, bakır ve alüminyum gibi hurda türlerini satın alarak geri dönüşüm tesisine işlenmesi amacıyla gönderilmesini sağlamaktadır.

İçindekiler

Levent Hurdacı

Satın aldığı hurdaları en güncel fiyat tarifesi üzerinden hesaplayan firmamız Güven Hurda, hurdalarınız için ödemeyi satış işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte nakit olarak anında yapmaktadır. Levent hurdacı firmamızı aramanız ve adresinizi iletmeniz durumunda en kısa süre içerisinde belirtilen adrese ekibimiz gelerek hurdalarınızın detaylı şekilde incelemesini tamamlamakta, hurdalarınız için en iyi fiyat teklifinin sunulması sağlanmaktadır.

Levent Hurdacı en güncel fiyatlarla ve güvenilir kadroyla hizmetinizdeyiz.

Levent Çelik Hurdası Alımı

Levent Hurdacı hurdacılık sektörüne ilk adım attığı andan itibaren günümüze kadar müşteri memnuniyeti bilinci ile görevine devam etmiştir. Levent bölgesi ve yakınlardaki adreslerden her türlü çelik hurdası alımı yüksek fiyatlarla yapılmaktadır. Çelik maddesinin en önemli özelliklerinden biri korozyona dayanıklı olmasıdır. Ayrıca kolay işlenebilen bir materyal olduğundan çelik endüstrisinde kendine geniş bir yer bulmaktadır. Çelik ürünler atıl duruma gelince hurda olarak tanımlanır. Firmamız çelik çatal ve bıçak, çelik tencere, çelik evye, çelik musluk gibi birçok ürünleri evinizden teslim alarak yüksek fiyatlar sunmaktadır. Çelik hurdalar firmamız Güven Hurda için sadece hurda malzemesi değil aynı zamanda önemli bir geri dönüşüm maddesidir. Ederi bu kadar yüksek olan çelik hurdalarınız firmamız güvencesiyle satın alınarak nakit olarak size teslim edilir.

Levent Krom Alan Hurdacı

Krom hurdası satmak isteyen müşterilerimizi hurdacı firmamıza davet ediyoruz. Levent Hurdacı firmamız Güven Hurda krom hurdalarınızı satın alır. Her yıl binlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandıran firmamız aynı zamanda müşterilerine de en yüksek kazancı sağlamaktadır. Firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda en kısa sürede adrese gidilerek krom hurdaları yerinden alınır. Bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayarak elinizdeki krom hurdalarınızı satabilirsiniz. Hurda alan yerler içerisinde Levent krom alan hurdacı firmamız ilk sırada yer alır. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Krom hurdası paslanmaz hurdası olarak da biliniyor. Her hurdanız için bizi tercih edebilirsiniz.

Levent Bakır Alan Hurdacısı Güven Hurda

Bakır hurdası satmak için Levent Hurda firması Güven Hurda ile iletişime geçin. Size bir telefon kadar yakınız. Tüm bakır hurda çeşitlerinizi firmamız aracılığıyla en yüksek fiyattan değerlendirebilirsiniz.

Güncel hurda fiyatları:

Call Now Button7/24 iletişime geçebilirsiniz