Nikel Hurdası 2023 Hurda Fiyatları Nikel Alan Hurdacılar

İçindekiler

Nikel Hurdası

Nikel hurdası değeri olan hurda çeşitleri arasında yer alır ve nikelin korozyona karşı koruyucu etkisinin bulunması nedeniyle metalleri korozyondan korumak ve plakalamak için de kullanılır. Paslanmaz çeliğin üretim aşamasında da kullanılan nikel manganez, demir, silikon, krom ve nikrom alaşımlardan meydana gelir. Sıcağa karşı dayanıklı yapısının bulunması korozyon oluşmasını engellemesini sağlar.

Kullanım alanları arasında elektrikli fırınlar, kızartma makineleri gibi elektronik ürünler bulunmakta olup, aynı zamanda tuzlu suyun dönüştürülme işlemi için de bakır ve nikel alaşımı kullanılmaktadır. Kaplama içinde çelik ve nikel kullanılmakta ve ayrıca nikel pervane şaftı, tekne ve türbin kanatlarında ve daha birçok üründe kullanıldığından nikel hurda hurdacılar tarafından toplanmaktadır.

Nikel Hurdası Fiyatları

Nikel hurdası fiyatları nikelin kalitesine göre belirlenmekte ve sahip olduğu kalitesi fiyatın artmasına neden olmaktadır. Demir ve nikel bir arada kullanıldığında çelik üretildiğinden, çeliğin de çok sağlam ve dayanıklı bir metal olması nedeniyle nikel oldukça önem verilen geri dönüşümü sağlanabilen hurda türü olup, firmamız tarafından en yüksek tarifesiyle satın alınmaktadır.

Elinizde nikel bulunması halinde satışını gerçekleştirerek hurdalarınızdan önemli bir kazanç elde edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız siz değerli müşterilerimizin hurdalarının alım işlemlerinde en yüksek fiyatla ödeme yapmaktadır. Nikel hurda fiyatları değişikliğe uğradığından, en yeni fiyatlardan haberdar olabilmek için firmamızla iletişim kurarak 7/24 arayabilir en güncel nikel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Nikel Hurdası Alan Hurdacı

Nikel hurdası alan hurdacı firmaları arasında yer alan firmamız, profesyonel kadrosu, ekip ve ekipmanlarıyla hizmet sağlamaktadır. Üretilen ürünlerin uzun ömürlü olmasını ve korozyondan etkilenmemesini sağlayan nikel en çok tercih edilen hurda türleri arasında yer almaktadır. Nikel değerli bir metal olduğu için de geri dönüştürülme işleminin uygulanması için özen gösterilmesi gerekir.

Hurdanızın miktarı ne olursa olsun bulunduğu alandan gelip alan firmamız, hurdayı geri dönüşüme göndererek yeniden işlenmesini ve kullanılır hale gelmesi için başarılı şekilde hizmet sağlamaktadır. Hurda nikel alan hurdacı firmaları arasında yer alan firmamız, nikel hurdasına en güncel hurda fiyatı üzerinden teklif vermekte ve satın alma işlemini nakit olarak yapmaktadır.

Nikel Hurdası Kaç Para?

Nikel Hurdası Şablon (%99-%99) 365 TL-kg
Anot Hurda Nikel 355 TL-kg
Nikel Çapağı Hurdası 355 TL-kg
Turbo Nikel Hurdası 155 TL-kg

En güncel ve doğru fiyatlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. https://guvenhurdaci.com

Bakır kaç para?

Soyma bakır fiyatı 170 TL-kg
Boru bakır fiyatı 155 TL-kg
Yanık bakır fiyatı 145 TL-kg

Güven metal olarak uzman ve güvenilir kadromuzla 2006 dan bu yana hizmet vermekteyiz.
7/24 iletişime geçebilirsiniz