Pehlivanköy Hurdacı 2023 Kablo Hurda Fiyatları

Pehlivanköy hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hurdacı firmamız Kırklareli genelinde her ilçede hizmet vermekte ve hurdalarınızı satın almaktadır. Elinizde bulunan tüm hurda çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

İçindekiler

Pehlivanköy Hurdacı

Pehlivanköy, Türkiye’ni kuzeybatısında Marmara bölgesinde bulunan Kırklareli ilinin yaklaşık 4.000 nüfuslu bir ilçesidir. İl merkezine uzaklığı ise yaklaşık olarak 56 kilometredir.

Pehlivanköy Hurda çok uzun yıllardır Pehlivanköy’de Hurdacınız olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Pehlivanköy Hurda yıllardır bu sektörde olmanın tecrübesi ile müşteri memnuniyetini çok iyi bilen ve uygulayan kaliteli bir firmadır. Bakır hurda, alüminyum, plastik hurda, kağıt hurda, demir hurda, krom hurda gibi daha bir çok hurda çeşitlerini en yüksek fiyatlar karşılığında bizlere satabilirsiniz. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız samimi ve işini iyi bilen, yapan kişilerden oluşmaktadır. Pehlivanköy’de ve mahallelerinde Hurdacılık alanında hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Demir hurdası fiyatları, bakır hurdası fiyatları, krom hurdası fiyatları, alüminyum hurdası fiyatları, kablo hurdası fiyatları, çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Hurda fiyatları her zaman hurdacı firmamız tarafından tavan seviyeden belirlenmektedir.

Pehlivanköy Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası satmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hurda haline gelen bakır metalleri yüksek fiyatlarla paraya çevrilebilmektedir. Bakır neredeyse ilk kullanılmaya başlayan metallerden biridir diyebiliriz. Sanayide hemen hemen her sektörde bakır metali kullanımına rastlamak mümkündür. Kullanıldığı yerde kullanılmaz duruma gelmesi halinde bakır hurdasına dönüşürler. Pehlivanköy Hurdacı firmamız tarafından da bu hurdalar alınıp eritilerek yeniden kullanılabilir duruma getiriliyorlar. Hurda bakır türlerinin her biri firmamız Pehlivanköy Hurdacı tarafından satın alınmaktadır. Bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Her çeşit bakır metalini satın alıyoruz.

Pehlivanköy Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Pehlivanköy hurdacı firması olarak alüminyum hurdası alımı için müşterilerimize hizmet veriyoruz. Alüminyum hurdası satmak isteyen müşterilerimiz bizlerle irtibata geçerek hurdalarını yüksek bedelle satabilirler. Pehlivanköy ilçesinde her adrese en yakın konumda bulunuyoruz. Bütün adreslerden hurda alımı yapıyoruz. Hurda satışı için yapmanız gereken şey telefon numaramızı tuşlamaktır. Bütün alüminyum hurdası türleri için bizi arayabilirsiniz. Alüminyum hurdası fiyatları alüminyumun türlerine göre değişim göstermektedir. Her ne kadar fiyatlar arasında çok büyük farklar olmasa da tonajlı hurda satışlarında yine büyük farklar göstermektedir. Firmamız tarafından bütün alüminyum hurdası türleri en iyi değerden satın alınmaktadır.

Kablo Fiyatları?

Kablo hurda fiyatları 40 TL-kg fiyatın dan başlayarak 130 TL-kg fiyatına kadar değişmektedir. Güncel fiyatlar için bizinle iletişime geçiniz. 0(506) 124 11 41 Whatsapp resim atarak doğru fiyat bilgisi alabilirsiniz.

2023 Bakır Fiyatları?

Bakır fiyatları soyma-yanık-boru-lama Olarak çeşitlendirilmiştir.
Bakır fiyatları 135 TL-kg fiyatından başlayarak 185 TL-kg fiyatları arasında değişmektedir.
En güncel fiyatlar için 0(506) 124 11 41 Numarayı arayarak doğru fiyat bilgisi alabilirsiniz.
7/24 iletişime geçebilirsiniz