Pirinç Hurdası 2023 Hurda Fiyatları

Pirinç hurdası satmak isteyen müşterilerimizi firmamıza davet ediyoruz. Sarı hurdası olarak da bilinen pirinç hurdaları firmamız tarafından yüksek fiyattan satın alınır. Hurdalarınız tarafımızca en kısa sürede geri dönüşüme kazandırılır.

İçindekiler

Pirinç Hurdası

Hurda metal, atık ya da metalik daha önceden kullanılmış, tüketilmiş bir birleşimdir. Hurda metaller ticari ya da konut kullanımında kullanıldıktan sonra kullanım ömürleri bittiğinde eritilmesi için geri dönüşüme yollanması büyük önem taşımaktadır. Tekrar tekrar kullanım piyasa değerleri ve ekonomiye katkıları ile artı değerdir. Pirinç hurdası; dayanıklı bir maden olup bakır ile çinko hurdasının karışımı sonucu elde edilir. Genelde kullanım alanları sanayi işleri ağırlıklıdır. Pirinç sarımsı ve parlak görünümlüdür. Pirinç hurda kendi içinde türlere ayrılır ve bu türlerin çok iyi bilinmesi gereklidir. Farklı özellikler, renkler ve değerlere sahiptir. Firmamızda pirinç hurda geri dönüşüm hizmetleri sunulmaktadır.

Pirinç Hurdası Alan Hurdacı

Sarı pirinç metali ile en çok karşılaşılan yerler konutlarda kapı kolları, aydınlatmalar, tesisat armatürleri şeklindedir. Ayrıca pirinç yaygın olarak talep gören metallerdendir. Pirinç çinko ve bakırın bir kombinasyonu şeklindedir ve saf ağırlığı değerini arttırıcı özelliğidir. Pirinç geri dönüşümü yapılırken temiz olması büyük önem taşır ki; pirinç hurdası alan hurdacı aksi olursa tam değeri ödemeyebilir. Pirincin arasında plastikler, alüminyumlar gibi kirleticiler varsa temiz kabul edilme durumu söz konusu olamaz. Pirinç geri dönüşümünde sarı olmayan pirinç ayrılır ve bu duruma göre temiz ve kirlilik ayrıştırılmış olunur.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Kırıkkale, Tokat, Bursa, Çanakkale, Yalova illerinden firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayarak elinizdeki pirinç hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bir hurda fabrikası olarak çalışan firmamız 7/24 hurda geri dönüşümünü deva ettirmektedir.

Pirinç Alan Firmalar

Pirinç hurdası alan firmalar oldukça sık yapılan bir aramadır. Metal türlerinden biri olarak pirincin kullanım alanı geniştir. Hurda pirinç geri dönüştürülerek yeniden kullanılabilir duruma getirilir ve işlenmek üzere firmalara aktarılır. Pirinç hurdası alan firmaların başında gelen Güven Hurdacı ile iletişim kurarak satış yapabilir ve en yüksek kazancı elde edebilirsiniz.

Pirinç hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek için hemen bizi arayın. 

Hurda Pirinç Fiyatları

Pirinç hurdası fiyatları nedir? Hurda pirinç kg fiyatı ne kadar? Hurdacılar pirinç hurdasını ne kadardan alıyor?

Geri dönüşüm sektöründe hurda fiyatları büyük önem taşır. Arz ve talep, stok seviyeleri, döviz kuru, piyasanın gereksinimleri, petrol ya da yakıt gibi yerel konulardaki hareketlilik bu değişimin nedenleridir. Pirinç hurdası fiyatları da bir alaşım olduğundan madenin değerinin bilinmesi ile ve alım güçlerinin değerlendirilmesi ile fiyatlar ve hareketlilik oluşur. Değişen fiyatları iyi takip etmek, sektörü tanımak en uygun çözümdür.

İstanbul Pirinç Hurda Alımı

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü hareketli sektörlerin başında gelir. Her sektörde ön planda olma durumu yaşanabilir ki; İstanbul illerin başında gelir. İstanbul pirinç hurdası alımı olarak biz en kaliteli hizmeti vermek adına en yakınınızdayız. Hurda hizmetlerimizde kaliteli işçilik, profesyonellik ve optimum verimlilik vardır. Hem Anadolu yakasından hem de Avrupa yakasından bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Pirinç Hurda Alımı

Hurdacılık sektörü ve geri dönüşüm bilincinin yayılması ile birlikte yoğunluk artması hali firmalar arasında kalite standardını doğurmaya başlamıştır. Kocaeli pirinç hurdası alımı bu standardı dolu dolu yaşayan ve yaşatan bir firma olarak tercih edilmektedir. Bir hurdacının tercih edilmesi için sunduğumuz imkanlar ve fiyatlar avantaj sağlar.

Tekirdağ Hurda Pirinç Alımı

Hurda alım firmaları kendi standartları ölçüsünde türe göre alım yapabilmektedirler. Bazı hurdacılar seçenek bazında ilerlerken Tekirdağ hurda pirinç alımı olarak biz bütün hurdaların alımını yapmaktayız. Kalite standartlarımız üst seviyelerde olup, bizimle çalışmanın verdiği avantajları başta Tekirdağ bölgesi olmak üzere yaşamaktadır. Hurdacılık deneyim isteyen bir sektördür. Deneyim söz konusu olduğunda da tercih edilen yer haline gelir. Biz bu farklılığın farkındayız. Her yerden hizmetlerimize ulaşabilme imkanınız vardır.

Firmamız bir hurdacı da olması gereken avantaj kriterlerini taşımaktadır. Bunların başında sunulan hizmetin kalitesi, güven ve müşteri memnuniyeti gelir. Size sunduğumuz hizmet ve sizden aldığımız memnuniyet derecesi ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektörünün farklılıklarından yararlanmak isterseniz en doğru tercihin olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çevre için, doğa için, gelecek için biz buradayız.

HURDA CİNSİ BİRİM FİYATI
Musluk Sarı Hurdası Kırkambar 115,00 ₺/Kg
Araiş Sarı Hurdası Ms-70 150,00 ₺/Kg
Su Saati Hurdası (Sökülmüş Temiz) 110,00 ₺/Kg
Araiş Sarı Hurdası Ms-64 160,00 ₺/Kg
Çubuk Sarı Talaşı Ms-58 140,00 ₺/Kg
Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-58 148,00 ₺/Kg
Sarı Oto Radyatör Hurdası 110,00 ₺/Kg
Fosfor bronz araiş (CuSn8) 115,00 ₺/Kg
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) 120,00 ₺/Kg

Sarı(Pirinç) Hurda Fiyatları

Fiyatlarımız ortalama birim fiyatı esas alınarak yazılmıştı en güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0(506) 124 11 41

Sarı(Pirinç) hurda fiyatları?

# HURDA SARI FİYATLARI BİRİM FİYATI

1 Araiş Sarı Hurdası Ms-110-160,00 ₺/Kg

2 Araiş Sarı Hurdası Ms-104-153,00 ₺/Kg

3 Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-98-122,00 ₺/Kg

4 Çubuk Sarı Talaşı Ms-88-107,00 ₺/Kg

5 Musluk Sarı Hurdası Kırkambar 99,00 ₺/Kg

6 Su Saati Hurdası (Sökülmüş Temiz) 110,00 ₺/Kg

7 Sarı Oto Radyatör Hurdası 103,00 ₺/Kg

8 Fosfor bronz araiş (CuSn8) 205,00 ₺/Kg

9 Sarı Erozyon Teli 126,00 ₺/Kg

10 Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) 135,00 ₺/Kg

En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güven MetalGüven Hurdacı Logo

Sarı Kaç Para?

# HURDA SARI FİYATLARI BİRİM FİYATI

1 Araiş Sarı Hurdası Ms-110-160,00 ₺/Kg

2 Araiş Sarı Hurdası Ms-94 153,00 ₺/Kg

3 Çubuk Ucu Parça Sarı Ms-98-132,00 ₺/Kg

4 Çubuk Sarı Talaşı Ms-88-117,00 ₺/Kg

En güncel ve doğru fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ücretsiz keşif elemanları ile yerinde tartım ve nakit ödeme yapıyoruz.Sarı Hurdası

Sarı nasıl anlaşılır bilinir?

Sarı aslında birkaç elementin bileşmesi ile olan bir maden çeşididir (bakır-çinko)gibi malzemelerle elde edilir sarı fiyatlarının değişmesinde bu yöndendir kalaylı sarı kalaysız sarı bakırı çok olan sarı yani(Ms-70) dir. Fiyatlar sitemizin içinde mevcuttur.
En doğru ve güncel birim fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. (0506 124 11 41)firuzköy hurdacı

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz