Şİle Hurdacı 0(506) 124 11 41

Şile hurdacı firmamız uzun yıllardır hurda sektöründe sizler için kaliteli bir şekilde çalışmaktadır. Hurda firmaları arasında kurumsal olarak görevini yapabilen az sayıdaki işletmeden biriyiz. Şile ve çevresinden çıkan hurdaları sadece sanayinin veya geri dönüşüm tesislerinin almasını sağlamıyoruz. Yaygın olarak temel hurdaya çıkarma olarak bilinen bu yaklaşım, modası geçmiş ve etkisizdir. Hurda malzemenin geri dönüştürülmesinin önemli bir kısmı gelişmiş hurdaya ayırmadır.

İçindekiler

Şİle Hurdacı

Temizleme ve ayrıştırma aşamasından sonra toplanan hurdalar, malzemenin cinsine göre hemen ayrıştırılarak yabancı cisim ve pisliklerden arındırılır. Bunu kırma, paketleme ve balyalamanın ilk aşaması izler. Hurdayı yeniden üretim için hammadde haline getirmeden, ilk kırma, sevkiyat için ürüne göre malzemenin preslenmesi ve balyalanmasıdır. Taşıma aşamasında elde edilen malzemeler daha sonra üreticiye veya gelişmiş geri dönüşüm tesislerine teslim edilir.

Şile Motu(sökülecek) Hurdası

Şile hurdacı genelinde firmamız tarafından sökülmesi gereken hurdalar toplanır. Kablo, bakır ve diğer kıymetli hurdalar ile karışık hurda kabul eden lokasyonlar arasında en iyi hurdacılık hizmetini vermekteyiz. Satın aldığımız tüm hurdalar, hurda için geçerli oran kullanılarak değerlendirilir. Şile hurdacı genelinde elektronik üretimi yapan çok sayıda işletme sayesinde bölgeden uzaklaştırılması gereken hurda miktarı önemli ölçüde artırılmaktadır. Firmamız, yanlış mal üreten endüstrilerden kaynaklanan her türlü elektronik sökülecek hurdasını da alır.

Kablo hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, demir hurdası, kurşun hurdası ve krom hurdası, sökülecek hurdalara birkaç örnektir. Son derece değerli olan sökülecek hurdalar, ayrıştırılması gereken hurdalar arasındadır. Bu hurdaların en az %50’sinin plastik hurda olması bir dezavantajdır. Plastik neredeyse işe yaramaz bir hurda malzemedir.

Şile Motor(sökülecek) Hurda Fiyatları

Hurdadaki değerli metal miktarı, fiyatın birincil belirleyicisidir. Çeşitli araştırmalara göre, kurumsal bir hurda şirketi, ortadan kaldırılması gereken 10 ton hurda olsa bile tam değerini geri kazanabilir. Geri dönüşüm firmaları daha az plastik içeren hurdaya daha yüksek değer biçiyor. Sökülecek tonlarca hurda bulmak için, bu hurdalar evlerden ayrı ayrı toplanabilir. Şüphesiz her evde zamanla bozulan en az bir hurda vardır. Bu hurdaları çöpe atmak yerine mutlaka firmamıza satmalısınız.

Sahip olduğunuz hurda türüne bağlı olarak, sökülecek hurda için farklı fiyatlar vardır. Firmamız olarak size mümkün olan en yüksek hurda fiyatını teklif ediyor ve alımlar için nakit ödeme yapıyoruz. Elinizdeki hurdaların birkaç fotoğrafını bize e-posta ile göndererek, tüm farklı hurda türleri için bir fiyat alabilirsiniz. Sökülecek Hurda fiyatlarımızı da hemen bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Sökülecek hurdanın fiyatı herhangi bir hurdanın fiyatıyla birlikte yükselir. Hurda fiyatlarına tüm hurdalar dahil olabileceğinden, diğer hurdaların fiyatlarındaki en ufak bir artış, sökülecek hurdayı etkileyebilir

Şile Motor Hurdası Nasıl Olur?

Hurdada bulunan değerli metallere göre farklı değerler sunulmaktadır. Geri dönüştürülmesi gereken ve çok miktarda bakır içeren hurdanın maliyeti artacaktır. Bu, firmamızın da net bir şekilde bildiği ve uygularken tamamen müşteri memnuniyetine göre uyguladığı bir durumdur. Ek olarak toptan hurda alımları da mümkündür. Sökülecek hurdaların büyük bir kısmı elektronik hurdaları içermektedir.

Sökülecek hurdası fiyatları tamamen hurda borsasına göre değişiklik gösterir. Firmamız, makine hurdalarını elektrik hurdalarından geri dönüşüm için ayırır. Ek olarak sökülecek hurdalar arasında çeşitli araç ve gereçler olabilir. Bunları aşağıdaki listede bulabilirsiniz:

• Tost makinesi hurdası
• Fan hurdası
• Motor hurdası
• Kamera hurdası
• Yazıcı hurdası
• Elektrikli süpürge hurdası
• Fön makinesi hurdası
• Adaptör hurdası
• Elektrikli ısıtıcı hurdası
• Kasa hurdası
• Telefon hurdası

Şile Motor(sökülecek) Alan Hurdacılar

Sökülecek hurda alan hurdacılar arıyorsanız işletmemiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bizden teklif almadan hurda satışı yapmamanızı da tavsiye ederiz. Geri dönüştürülmesi gereken hurda denilince akla birkaç hurda türü ve işletmesi gelir. Bu hurda yığınının başında bakır ve elektronik hurdaları gelmektedir. Sökülecek hurdaları ayırmak en zorlu görevlerden biridir. Hurdadan çıkarılan metaller cinslerine göre teker teker ayrılmalıdır. Hurdalarınızın geçerli ve güvenilir bir adrese gönderilmesini istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Sökülecek hurdalarınızı adil bir fiyata satmak istiyorsanız telefon numaramızdan her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki, bu sökülecek hurdalar firmamız tarafından nasıl toplanıyor? Biraz zorlayıcı olsa da, akülü matkaplar ve kesme ekipmanları kullanarak yapıyı söküyoruz. Şile bölgesindeki her firma sökülecek hurda için farklı fiyatlandırmaya sahiptir. Fakat firmamız ile cüzdanınızdaki para miktarını artırabilir, keyifli şekilde ticaret yapabilirsiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz