Termal Hurdacı

Termal hurdacı Hurda alım satım işlemleri konusunda uzman firma arayışında iseniz firmamız tam olarak sizlere uygundur. Yıllardır süregelen tecrübesi ile Yalova ve çevre illerine profesyonel hizmet verir. Evlerde yer alan ve kullanılmayan eşyalar evde kalabalık görünüme neden olur. Bu nedenle evinizden bu eşyaları çıkarabilirsiniz. Hurda alım satım işlemleri sonucunda nakit para da kazanarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Termal hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

İçindekiler

Termal Hurdacı

Hurda alım satım işlemleri sonucunda sizlerden alınan eşyalarınız geri dönüşüme yönlendirilir ve yeniden üretime kazandırılır. Geri dönüşüme kazandırılan tüm ürünler çevre ve doğaya olumlu etki sağlayarak atıkları azaltır. Hurda alım işlemleri için sadece evinizde bulunan eşyalarınız için değil ofis ve fabrikalarınızda yer alan malzemeleriniz içinde hurda alım satım faaliyetleri talep edebilirsiniz.

Daha temiz bir dünya için ihtiyaç duyulan en önemli noktalardan bir tanesi atıkların azaltılmasıdır. Aksi takdirde atıkların geri dönüşüme yönlendirilmemesi durumunda çevreye ciddi oranda zararları bulunur. Firmamızın en ilkel amaçlarından bir tanesi temiz bir çevredir. Bu ilkel anlayış doğrultusunda hareket eden firmamız eskiyen eşyalarınızı makul fiyattan sizlerden teslim alarak geri dönüşüme yönlendirir. Firmamız, geçmişten bugüne sunmuş olduğu profesyonel hizmetleri ile hurda alım ve satım sektöründe öncü bir firmadır. Eskiyen ve kullanılmayan eşyalarınızı bizler ile iletişime geçerek teslim edebilirsiniz.

Termal Hurda Alımı

Hurda alım satım işlemlerinde en çok araştırılan konular arasında hurda alım işlemlerinin nasıl gerçekleştiğidir. Her firmanın kendine has bir çalışma prensibi mevcuttur. Firmamız bu alanda kendisini geliştirmiştir. Hızlı hizmetleri sayesinde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda sizler firmamız ile iletişime geçtikten sonra müsaitlik durumuna göre aynı gün içerisinde eşyalarınız sizlerden teslim alınır.

Alanında uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmet doğrultusunda bizlere iletmiş olduğunuz adrese çalışanlarımız gelerek kapınızdan eşyalarınızı özel araçlarımız ile sizlerden teslim alır. Süreç ile alakalı olarak eşya teslimatı dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Gerekli tüm bilgi ve işlemler için telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak termal hurda alımı ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir bilgi edinebilirsiniz.

Termal Hurda Fiyatları

Termal hurda fiyatları için her ne kadar belirlenen kilogram fiyatı olsa da firmamız, müşteri odaklı çalışmalar yürütmesinden dolayı teslim etmiş olduğunuz hurda malzemeye göre yüksek fiyattan ürünlerinizi sizlerden teslim alır. Hurda fiyatlarını belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi hurda malzemelerinin mevcut kilogramı ve hacmidir.

Hurda malzemeleriniz ne kadar fazla ise hurda malzemelerinizden elde edeceğiniz nakit kazanç aynı oranda artış gösterir. Aynı zamanda her hurda malzemenin ilişkilendirildiği farklı grup mevcuttur. Örnek olarak gösterilecek olur ise; plastik hammadde hurdası için belirlenen fiyat ile alüminyum hurdası için belirlenen fiyat aynı değildir. Dilerseniz elinizde bulunan hurda malzemelerinizi fotoğraflandırarak firma personellerimiz ile paylaşabilir ya da direkt olarak ekspertiz talep edebilirsiniz. Ekspertiz hizmetleri ile alakalı sizlerden herhangi bir ücret talep edilmediği gibi ortalama fiyatta eksper sonucunda belirlenir.

Termal Akü Hurdası

Akü hurdası, son dönemlerde en çok rağbet gören ürünlerin başında yer alır. Büyüyen endüstri sektöründe önemli bir yeri olan aküler, geri dönüşüm içinde kritik öneme sahiptir. Doğal kaynakların korunmasın, çevre kirliliğinin azaltılması için akülerin geri dönüştürülmesine ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda hurda akü fiyatları diğer hurda malzemelerine göre daha yüksek fiyatlıdır. Pek çok farklı alanda kullanıma uygun olan aküler için firmamızdan hurda alım satım hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Termal akü hurdası hususunda sizlere yardımcı olan firmamızdan destek alarak kullanılmayan aküleri geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Alım satımını yapabileceğiniz hurda akü çeşitleri şu şekildedir;

  • Kurşunlu aküler
  • Kurşunlu aküler
  • Çinko ve gümüşlü aküler
  • Nikel aküler
  • Kurşun kalsiyum aküler

Termal Hurdacı Sitesi

Hurda alım satım faaliyetlerinin pik yaptığı bu dönemde güvenilir bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Firmamız, hurda alım satım hususunda vermiş olduğu hizmetler ile kendisini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet, güvenilir firma özelliği ile ön planda olan firmamız ile ticari faaliyetlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Yalova ve çevre illerine hizmet veren firmamıza telefon numaramız üzerinden 7/24 ulaşarak merak ettiklerinizi ve süreç ile alakalı öğrenmek istediğiniz tüm detayları sorarak öğrenebilir, eskiyen malzemelerinizi yeniden kullanım için geri dönüşüme yönlendirebilirsiniz. Termal hurdacı sitesi üzerinden de hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz