Yeşilpınar Hurdacı 2023 Kablo Fiyatları Hurdacı Telefon Numarası

Yeşilpınar hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. Eyüp Yeşilpınar semtinde hurdalarınızı değerlendirmek için bizi arayın.

İçindekiler

Yeşilpınar Hurdacı

İstanbul ilimizde başarılı şekilde çalışmalarını sürdüren İstanbul hurdacısı firmamız, verdiği hizmeti büyük bir azim ve kararlılıkla devam ettirmektedir. Kullanım ömrünü dolduran ve özelliğini kaybeden geri dönüşümü mümkün her türlü hurda çeşitlerini satın alarak, dönüştürülmesi amacıyla tesislerine gönderen firmamız, satın aldığı hurdalar için belirlediği fiyatı, en yüksek tarife üzerinden hesaplanmasını sağlamaktadır.

Müşterilerinin yaptığı satıştan iyi bir kazanç elde etmesini amaçlayan firmamız, satış sonrası ödeme işlemini anında nakit olarak yapmaktadır. Satışı tamamlanan hurdalarınızın nakliye işlemleri firma araçlarımız aracılığıyla kısa süre içerisinde yapılması sağlanmaktadır. Satışını yapmak istediğiniz geri dönüştürülebilir hurdalarınız bulunması halinde İstanbul hurdacı firmamızı 7/24 arayabilir, hurdalarınızın satış işlemleri için kayıt oluşturabilirsiniz.

Yeşilpınar Kablo Hurdası Alımı

Yeşilpınar Hurdacı kullanım ömrünü tamamlayıp atıl duruma gelmiş kablo hurdalarınızın alımını gerçekleştirmektedir. Yeşilpınar Hurdacılık alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız hurdaları kendi geri dönüşüm tesisinde ayrıştırarak ilgili yerlere ulaştırmaktadır. Firmamız toplama ayırma belgesi ile tehlikesiz atıkları toplama belgesi alarak hurdacılık alanında kurumsal bir çalışma yürütmektedir. Kabloların içinde alüminyum ve bakır gibi elementleri muhafaza eden iletken maddeler bulunmaktadır. Hemen hemen tüm elektronik cihazlar kablolar vasıtasıyla işlevini yerine getirmektedir. Fakat özelliğini kaybeden kablolar zamanla hurda biçimini alır ve kullanılamaz. Yeşilpınar Hurdacı olarak elinizdeki her türlü kablo hurdalarını ayırt etmeksizin satın almaktayız. Kablo hurda fiyatları firmamız tarafından hasar durumuna, çeşidine, ağırlığına ve özelliklerine göre hesaplanmaktadır.

Yeşilpınar Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Yeşilpınar bölgesinde bakır hurdası satmak isteyenler firmamız Yeşilpınar hurdacı ile iletişime geçebilirler. Hurdacı firmamız tarafından Yeşilpınar’da her adresten bakır hurdası alımı yapılmaktadır. Bizlere ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayabilir ve hurdalarınızı yüksek fiyata satabilirsiniz. Tüm bakır hurdası çeşitleri için sizlere hizmet veriyoruz. Bir telefon kadar yakınız. Hurda bakırlarınız yerinden alınır. Satın alınan bakır hurdaları en kısa sürede geri dönüşüme kazandırılmak üzere tesissimizde işlemler uygulanır.

Alüminyum Alan Hurdacılar

Alüminyum hurdası alan hurdacılar olarak İstanbul genelinde hizmet vermekte olup çalıştıgımız şirketlerle beraber tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz borsa indeksine göre en güncel ve yüksek fiyatlar için bizi arayınız.

2006 dan bu yana Türkiye genelinde hizmet veren bir şirketiz bize güvenip ve bu zamana kadar ticaret yapan müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

2006 bu yana uzman ve güvenilir elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz keşif elemanları ile yerinde hassas tartım ve nakit imkanı ile hizmet veriyoruz.

7/24 iletişime geçebilirsiniz