Yıldırım Hurdacı

Yıldırım Hurdacı Sektöre adım attığı ilk günden bu yana Yıldırım Hurdacı olarak her türlü alüminyum, bakır, demir, krom, nikel, plastik, fabrika, tesis ve inşaat hurdalarını yerinde ve değerinde satın alan firmamız, her müşterisi adına üst düzey kalitede bir hizmet sunar.

İçindekiler

Yıldırım Hurdacı

Atıl durumda bulunan bu hurdaları parçalama, presleme, imha etme, stok yapma ve sevk etme gibi tüm işlemler sorunsuz bir şekilde yerine getirilir. Alanında yetişmiş, kalifiye ve oldukça deneyimli personel kadrosu ile büyük bir fark ortaya koyan firmamız, bu sektörde güvenin de adresi konumunda yer alır. %100 müşteri memnuniyetini her koşulda ön planda tutan firmamızın temel prensipleri kapsamında dürüstlük ve güven ilkeleri yer alır. Sahip olduğu değerlerden ödün vermeyen bir anlayışla hizmetlerini sunmaya devam eden firmamız, ortaya çıkan hurdaları ülke ekonomisine kazandırmaktan büyük bir memnuniyet duyar.

Yıldırım Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum hurda, genel olarak alüminyumun bizzat kendisi kullanım safhasına girerek üretilmiş olan bir ürünün geri dönüşüm amacıyla çıkarılmış alüminyum parçaları olarak tabir edilir. Bu kapsamda alüminyum hem sahip olduğu fiziksel özellikleri hem de dünyanın birçok yerinde rahatlıkla bulunabilmesi sayesinde birçok farklı sektörde yoğun bir şekilde kullanılan bir metal olarak ön plana çıkar.

Bu denli yaygın bir kullanım alanına sahip olan alüminyum hurda ile firmamız yakından ilgilenir ve bu kapsamda Yıldırım alüminyum hurda alımı düzenli ve sürekli bir şekilde gerçekleşir. Bu yönde tüm çalışmalarını kusursuz bir şekilde yürüten firmamız alanında uzman personel kadrosu ile birlikte, alüminyum hurdaları yerinden alır ve değerinde nakit ödeme yapar. Böylece hem satıcı hem de alıcı oldukça karlı bir alışverişin tarafları olmuş bulunur.

Yıldırım Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurdanın fiyatı, hurdanın içerisinde yer alan alüminyum oranına göre tespit edilir. Bu durum için bir ayrıştırma işlemi yapılır. Hurda konusunda alanında uzman personeller, hurdanın içerisinde yer alan alüminyum ve diğer metalleri büyük bir titizlikle ayrıştırırlar. Diğer metallerden kolay bir şekilde ayrıştırılamayacak derecede sıkı montaj edilmiş hurdalar, alüminyum oranına göre ya alüminyum hurda olarak ayrılır ya da diğer metallerin hurdalarına karıştırılır. Bu durum itibariyle de alüminyum hurdanın fiyatının belirleme safhasına geçilmiş olunur.

Bu çizgi paralelinde belirlenen Yıldırım alüminyum hurda fiyatları, her müşteri en optimum düzeyde belirlenir. Böylelikle alüminyum hurda satışı yapan her müşteri, bu kapsamda yapmış olduğu alışverişten büyük bir memnuniyet duyar ve hiçbir zaman bu ticaretin kaybeden bir tarafı mevut olmaz.  

Yıldırım Hurda Çeşitleri

Tek bir tür ile sınırlı kalmayan hurdalar, birbirinden farklı tür ve yapıda önemli bir özelliğe sahiptirler. Hurdaların sahip oldukları en önemli özellik ise onların tamamen geri dönüşüm yolu ile ekonomiye tekrar kazandırılabilir olmalarıdır. Bu sayede hem çevre kirliliği önlenmiş olur hem de ekonomi alanında bir hareket oluşur. Tüm bu özellikler kapsamında bünyesinde farklı çeşitleri barındıran hurdalar, 8 ayrı çeşitten oluşur. Bu çeşitler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Alüminyum hurdası
  • Bakır hurdası
  • Çinko hurdası
  • Demir hurdası
  • Krom hurdası
  • Kurşun hurdası
  • Makine hurdası
  • Paslanmaz hurdalar

Bu şekilde birbirinden farklı kategorilerde değerlendirilen hurdaların hepsi geri dönüşüm özelliğini bünyesinde barındırır. Bu sayede de her hurda, geri dönüşüm yoluyla nakde dönüşür ve tekrar işlenerek ekonomiye kazandırılmış olur.

Yıldırım Fabrika Sökümü

Genel olarak fabrika sökümü işlemi, farklı nedenlerden dolayı işletme faaliyetini durdurmuş olan atölyelerin atıklarının sökülmesi ve temizlenmesi olarak bilinir. Bu işlem yapıldıktan sonra geriye kalan atıkların temizlenerek doğanın ve çevrenin korunması amacıyla geri dönüşüm faaliyetleri kapsamında bu işlem oldukça önemli bir yer tutar. Bu anlamda oldukça ciddi bir hizmet sunan firmamız Yıldırım fabrika sökümü konusunda, alanında oldukça profesyonel personel kadrosu ile birlikte tüm müşterilerinin yanında yer alır.

Fabrikaları faaliyetlerine son verip kapanmasından sonra, geride ciddi anlamda bir geri dönüşüm atığı kalır. Bu atıkların işletmenin bulunduğu alandan kaldırılması işlemi, firmamızın sunduğu detaylı çalışma ile pürüzsüz bir şekilde yerine getirilmiş olur. Bu hizmetlerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey, kendilerine sadece bir telefon kadar yakın olan firmamız ile zaman kaybetmeden irtibat kurmaktır.

7/24 iletişime geçebilirsiniz