Zeytinburnu Hurdacı En Yakın Hurdacı Yol Tarifi 2023 Hurda Bakır Fiyatları

İçindekiler

Zeytinburnu Hurdacı

İstanbul ilinde hurdacılık işiyle meşgul olan Zeytinburnu hurdacı firmamız, hurda ürünlerin doğaya bırakılmaları halinde kendiliğinden yok olmalarının neredeyse imkânsız olduğunu bilmenizi istemektedir. Hurdalarınızı doğada çürümeye terk etmek yerine, en yakın hurdacı firmamızla iletişime geçerek satış işlemlerini gerçekleştirebilir, böylelikle daha temiz bir çevreye sahip olmanın yanında, iyi bir kazançta elde edebilirsiniz.

Hurdalarınız için size hurda fiyatları üzerinden en iyi fiyat teklifini sunacak olan firmamız, hurdalarınızı çeşidine göre ayırıp, tarttıktan sonra hurda değeri hesaplanarak ödemeyi nakit olarak tarafınıza yapacaktır. Hurdalarınızın nakliyesi ise Zeytinburnu hurdacı firmamız tarafından en kısa sürede yapılarak, hurdalar geri dönüşüm tesislerine işlenmeleri ve yeniden kullanılabilir özellik kazanabilmeleri için gönderilecektir.

Çalışma Saatlerimiz Pazartesi, Salı Çarşama, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olmak üzere 00:00 ile 23:59 arasında olup Gece mesaimiz mevcuttur.

Zeytinburnu’nda Demir Alan Hurdacı

Zeytinburnu ilçesinde demir hurdası satmak istediğiniz zaman hurda firmamızı tercih edebilir ve hurdalarınızı yüksek fiyattan değerlendirebilirsiniz. Demir hurdası alan Zeytinburnu firmaları içerisinde ilk sırada gelen hurda firmamız tüm demir hurdası çeşitlerini en yüksek değerden satın almakta ve ham maddeye çevirmektedir. Böylelikle Demir hurdaları yeniden ekonomiye kazandırılır ve yeni ürünlerin imalatında kullanılabilir. Demir aynı zamanda başka metallerle de alaşıma konularak yeni metal türlerinin üretiminde kullanılmaktadır. Çokça kullanım alanı bulunmaktadır. Elinizdeki tüm demir hurdaları için günün her saatinde hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Zeytinburnu’nda Bakır Hurdası Alımı

Zeytinburnu’nda bakır hurdası satacağınız zaman en yüksek fiyatı verecek hurdacı firmasını arıyorsanız doğru yere geldiniz. Zeytinburnu hurdacı firmamız tarafından Zeytinburnu ilçesinde ve diğer tüm bölgelerde bakır hurdası alımı gerçekleştirilmektedir. Elinizde bulunan bakır hurdalarını yüksek fiyattan satarak çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hurdacı firmamızı aramaktır. Adresinize geliyoruz ve bakır hurdalarınızı adresinizden teslim oluyoruz.

Zeytinburnu Alüminyum Alan Hurdacı

Alüminyum hurdası alımı da hurdacı firmamız Zeytinburnu hurdacı tarafından yapılmaktadır. %100 olarak geri dönüşümü sağlanan alüminyum metallerinin tamamının geri dönüşüme kazandırılması ülke ekonomisi için büyük yarar teşkil etmektedir. Firmamız ile iletişime geçildiği zaman alüminyum hurdalarının alımı yapılacak ve geri dönüşüme kazandırılması sağlanacaktır. Böylelikle yeni alüminyum hammaddesi erişimi çok daha kolay olacaktır.

En Yakın Hurdacı?

Google internet üzeri her hurdacıyı size yakın göstere bilir.
Hurdacılar malzemenin durumuna göre yani tonajına göre en uzak yerlere bile araç göndere bilir.
Malzemenin uzaklığı ve durumuna göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Akü Hurda Fiyatı?

Akü hurdası üç çeşide ayrılmaktadır bunların sınıflandırılması şu vaziyettedir.
1-Jel akü-Genellikle güç kaynaklarında kullanılan akü çeşididir.
2-Sulu akü-Genellikle araba tekne gibi yerlerde kullanılır.
3-Kuru akü-Genellikle motorlarda hafif amper gerektiren yerlerde kullanılır.
Fiyatları da sırama şekillerine göre olmaktadır.
1-Jel akü-Ortalama Fiyatı 18,00 TL-kg fiyatıdır.
2-Sulu akü-Ortalama Fiyatı 17,00 TL-kg fiyatıdır.
3-Kuru akü-Ortalama Fiyatı 16,00 TL-kg fiyatıdır.
Fiyatlar genellikle ortalama fiyatlardır.
Fiyatlarımız günlük değişebilmektedirler bunun için güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
7/24 iletişime geçebilirsiniz