Başakşehir Hurdacı Telefon Numarası 2023 Hurda Fiyatları

Başakşehir hurdacı firmamız Güven Hurda hizmetinizde olup İstanbul Başakşehir ilçesinde her adresten bizimle iletişime geçebilir ve hudalarınızı satabilirsiniz. Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Telefon Numaramız : 0506 124 11 41
Whatsapp Numaramız : 0506 124 11 41
Mail Adresimiz info[at]guvenhurdaci.com

İçindekiler

Başakşehir Hurdacı

İstanbul’da siz değerli müşterilerine hurdacılık hizmeti veren Başakşehir hurdacı firmamız, başarılı şekilde hizmetine devam etmektedir. Firmamız, hurda kablo, krom, çinko, demir, çelik, soyma bakır, nikel ve alüminyum gibi geri dönüştürülmesi mümkün olan ve mali açıdan ise değeri bulunan hurda ürünleri hurda fiyatları üzerinden satın alarak dönüşüm tesislerine işlenmesi amacıyla göndermektedir.

Elinizde ki hurdaların geri dönüşümle kullanılabilir hale gelmesi ve ülke ekonomisine katkıda bulunabilmesi için en yakın hurdacı firmamız ile irtibata geçebilir, hurdalarınızın satışını gerçek değerleri üzerinden sağlayarak kazancınızı katlayabilirsiniz. Başakşehir hurdacı firmamız, hurdalarınız için en yüksek hurda fiyatı üzerinden ücret ödeyerek, hurdaların önemli olduğu hakkında siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek istemektedir.

Başakşehir Demir Hurda Alan Yerler

Başakşehir hurdacımız Demir hurdalarımızı yüksek fiyattan alır ve hurda demirleri geri dönüşüme gönderir. Tesisinde yüksek tonajda Demir geri dönüştürmeye kapasitesi vardır. Başakşehir ilçesinde her adresten demir hurdası alımı yapıyoruz. Alınan demir hurdaları geri dönüşüm ile yeniden ham madde haline getirildikten sonra en kısa sürede ilgili alanlara gönderilerek yeniden kullanılması sağlanmaktadır. Başakşehir’de tüm demir hurdası çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tarafından demir hurdası çeşitlerini her biri türüne uygun şekilde geri dönüşüme kazandırırlar. Bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Başakşehir Hurda Bakır Alımı

Hurdacı firmamız tarafından Başakşehir’de bakır hurdası alımı da yapılmaktadır. Tüm metal hurdaları geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Ancak bunlar arasında en yüksek fiyattan değerlendirilen hurdalarından biri Bakır hurdasıdır. Firmamız bakır hurdalarına geri dönüşüme kazandırır ve hammadde haline getirdikten sonra yeniden ekonomiye kazandırır. Elinizdeki bakır hurdalarına yüksek fiyattan satarak yüksek kazanç sağlamak için bakır hurdalarınızı firmamıza satabilirsiniz. En kısa sürede adresinizden bakır hurdalarınızı alıyoruz.

Başakşehir Alüminyum Hurdası Alımı

Başakşehir ilçesinde alüminyum hurdası alan firmalar ile iletişime geçmek istediğinizde doğru yere geldiniz. Firmamız tarafından Başakşehir’de Alüminyum hurdalarını yüksek fiyattan satın alıyoruz. Geri dönüşüme kazandırıldıktan sonra yeniden ilgili sanayi kuruluşlarına gönderilerek alüminyum ham maddelerinin ekonomiye kazandırılmasını sağlıyoruz. Pek çok hurdacı firması olsa da Alüminyum hurdaları firmamız tarafından en yüksek fiyattan satın alınır. Tüm alüminyum hurdaları çeşitleri Başakşehir’de hurdacı firmamızca alınmaktadır.

Başakşehir Sarı Hurdası Alımı

Sarı hurdası satmak isteyen tüm müşterilerimiz bizlerle iletişime geçebilirler. Bağlantı elemanlarının imalatında kullanılan sarı metali hurda haline geldikten sonra bizi arayabilir ve bunları satabilirsiniz. Su saati hurdaları da yine sarı hurdası ürünleri arasındadır. Bizlerle iletişime geçerek tüm bunları en yüksek fiyattan değerlendirebilirsiniz.

Başakşehir sarı hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için fe yine firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız Güven Hurda, Başakşehir En Yakın Hurdacı olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz Pazartesi, Salı Çarşama, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar olmak üzere 00:00 ile 23:59 arasında olup Gece mesaimiz mevcuttur.
Soyma Bakır Hurdası fiyatı172,00 TL-kg
Kırkambar Bakır (yanık, bobin, boru) fiyatı151,00 TL-kg
304 Kalite Hurda Paslanmaz fiyatı31,00 TL-kg
316 Kalite Hurda Paslanmaz fiyatı41,00 TL-kg
Araiş Levha Alüminyum fiyatı44,00 TL-kg
Yumuşak Alüminyum Hurda fiyatı37,00 TL-kg
Araiş Sarı Hurdası Ms-70 fiyatı110,00 TL-kg
Musluk Sarı Hurdası Kırkambar fiyatı89,00 TL-kg
Karışık Kablo Hurdası fiyatı50,00 TL-kg
İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın fiyatı110,00 TL-kg
Çelik Zırhlı Kablo fiyatı40,00 TL-kg
Dkp Demir Hurdası fiyatı8,00 TL-kg

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

7/24 iletişime geçebilirsiniz